Bugün ne giydin? Çek görelim..

saclar gusel olmus cennet kokulum..sende herzamanki gibi guselsin..
eger yakınsanız biras basit kacar ama oyle uzak cok gorusmuyorsanız bence hos duruyor

tanger sen ve oğluşun çok tatlı çıkmışsınız...
maix yakında bende geliyorum bodruma sexi hatun seni...
cennetkokulum analı kızlı fotoğraflarınız çok güzel çıkmışsınız...

cennet kokulum bence pantolon güzel topuklu ayakkabılarla çok şık olur ama bluzun çok spor kaçmış tatlım ya daha böyle taşlı yada allı pullu bluz seçsen daha hoş olursun benim fikrim tabi sen bilirsin yinede =)

hehe tuticim ben döndüm cnm maraton başlıyor haziranda sınav var :)
cennetkokulum sagol cnm kapak çekimi falan yoktu kız :KK70: alnına nolduu

cennet kokulum bence pantolon güzel topuklu ayakkabılarla çok şık olur ama bluzun çok spor kaçmış tatlım ya daha böyle taşlı yada allı pullu bluz seçsen daha hoş olursun benim fikrim tabi sen bilirsin yinede =)

ah bır allı pullu gıyınme moduna gorsem neler gıyecemde keyfım bır turlu gelmıyor yerıne sacımada alısamadım cok avradımsı oldum sankı :sinifsinif:

tanger sen ve oğluşun çok tatlı çıkmışsınız...
maix yakında bende geliyorum bodruma sexi hatun seni...
cennetkokulum analı kızlı fotoğraflarınız çok güzel çıkmışsınız...
kuzumun resımlerını eklerım bırazdan

saclar gusel olmus cennet kokulum..sende herzamanki gibi guselsin..
eger yakınsanız biras basit kacar ama oyle uzak cok gorusmuyorsanız bence hos duruyor

kız essahmı sacları begenmıyorum ben ya

ara ara girip yorumlari okudum.
cok tesekkür ederimm cok güzel seyler yazmissinizz..
oglusumdan hepinize tocamaaan öpücüklerr opuyorumnanaktan

son sayfada tugba ve maix i gördüm.

tugba bence güzel duruyor. tutimin dedigi gibi. cok yakin görüsmüyorsaniz uygun. ama yakinsaniz biraz daha satafatli bisiler giyebilirsin.

bu da bugün benn

Maixx icim gitti yaff .. dün burda kar yagdi mafoldumben

geçmiş olsun cennetkokulum...
sen bulursun düğün için giyecek bişeyler...bende abiye sevmem uzak yakın olsun düğün sahipleri hep kotla üzerine şık bluz topuklu ayakkabı koca koca taşlı küpelerle birde el çantasıyla tamamlarım kombinimi...straplez bluzun varmı bu pantolunun üstüne straplez bluz çok şık durur benceeeee...

cennet kokulum budur işte son eklediğin bluz harika saç modelin kısa zaten büyük küpelerle kombini tamamla çok şık olursun...

ara ara girip yorumlari okudum.
cok tesekkür ederimm cok güzel seyler yazmissinizz..
oglusumdan hepinize tocamaaan öpücüklerr opuyorumnanaktan

son sayfada tugba ve maix i gördüm.

tugba bence güzel duruyor. tutimin dedigi gibi. cok yakin görüsmüyorsaniz uygun. ama yakinsaniz biraz daha satafatli bisiler giyebilirsin.

bu da bugün benn

Maixx icim gitti yaff .. dün burda kar yagdi maf
senın tarzını cok begendım cok guzel

Tuticim Tacim türkiyeden.. 2 Tl ye almistim :))

bayiliyorum ucuz ve güzel seylere.
arada kaliteli seylerde aliyorum.. ama genelde uygun fiyati olan seyler aliyorum..
örnegin asla bir ayakkabiya 200 TL vermem. onun yerine.. 2-3 tane degisik degisik alirim daha iyi :)
bu konu nerden dürttüyse simdi beni. tac'tan nerelere geldim sempatiksalakcinni.

kokos tsk ederim cnm meslek ne?

X