Bugün ne giydin? Çek görelim..

işte budur canım ya :lepi:
bu topiğin amacı işte bu olmalı
ne güzel bak benden fikir alıp kendine harika bir kombinasyın yapmışsın
ayrıca sana fikir verebildiysemde ne mutlu bana
çok güzel olmuşsun hayatım güle güle giyin
hiç kızmam neden kıziyim sevindim :icecream:

öncelikle hepinize günaydın kızlarrrr kaydirigubbakcemile2
etiketlere takılmıyorum, kilolular eklemesin yazan polemik mesajına takılmıyorum sakinim evet sakinimm

tuticim yaşın gerçekten 27 göstermiyor
hadi klasik kıyafetli resimlerinde taş çatlasın 25 diyelim
üstelik saçların sapsarı olduğu halde, genelde sarı saç yaşlı gösterir biliyorsun
1-0 öndesin o zaman minyonluğunla hayatta alkisalkisalkis

ayrıca kot elbiseli resminide gördümm
biri alıntı yapmış sanırsam beğendim
ama bu hava için bana biraz açık geldi neden diceksin
bu hava daha koyu renkli elbiseleri kaldırıyor nişan bilem olsa, bara bilem gidilse mesela bu elbisenin siyahını giyip altına iç gösteren siyah muz çoraptan giyilmesi gibi..

Son düzenleme:
xzgicim kombinini beğendim fekat gömleğinin cepleri pek hoşuma gitmedi canım belkide yelekle yakıştıramadım, sevdiğim çizmelerden giymişsin beğendim şakkıdı

tiviticim şortlu resminde üflesen uçucucak kadar zayıf görünüyorsun oha falan oldum kızz akannehir
ikinci resimdeki tişörtüne zati bittimm
ayrıca saçlarının rengide çokk hoşş oldu yaneeee söylemeden geçemiycimm boshayallersmile

aman selayhuss yapma etme bacım koyma şu bebenin resimlerini buraya
türlü türlü insan var Maşallah demeden bakarlar Allah Korusun
göz değer nazar değer
kıyamam o yumuk yumuk elli Tosun paşaya Maşallah Maşallah Maşallah Maşallah Kırk Bir Kere Maşallahh

Cennetim Kokulum sende aynı şekilde
Simayın resimlerini ekleme, ben çok korkuyorum ya nazardan
İnsanlar iyi bile baksa nazar değiyor, insanın bile evladına nazarı değerken
Maşallah Simayımızada
, bu arada hınkk demiş anasının burnundan düşmüş bu da dip not ossun kaydirigubbakcemile3

zayıfım zaten gı plates sağolsun :lepi: etiketler yetersiz insanların buraya yazamadıkları salla, sende herbişeyi üstüne alınıyosun kilolu musun bırak kilolular alınsın ala ala.. tişörtüme bende bittim kız aşık olarak aldım valla bu yaz bir omzu dışarda gezicem :jeyyar: saçlarım için söylediklerin içinde sağol bidenemmm benim geyiğine geliyorum kırmızı halım hazır mı kaydirigubbakcemile3

üstüne alınan kim gııı, benim bu topike resim eklediğimmi oldu
sadece yapılanlara kızıyommm
hadi gel bebijkom seriyom şimdii kırmızı mumda yakacammm a.s. :dance:

Günaydın kızlarr, yine sivri burun ayakkabılarıma eleştri gelcek biliyom ama napim seviyom meleti aklinialirimsmile

ya hu moda diye herkes aynı tip ayakkabıları giymek zorunda mı?
ponus bence kimsenin eleştirmeye hakkı yok.
bize 3 sene önce çok güzel gelen şey şimdi neden yadırganıyor?
"MODA" dayatmasından değil mi?
kimsenin çevreyi düşündüğü yok.herkes sürekli giydiklerini değiştirdiği için çevre mahvoluyor.dünya,doğa mahvoluyor.kimin umrunda.

ponus aman demode memode yani önemli olan senin zevkin, ben şık buldum seni yalnız kolyen siyah olmasaymış daha uyumlu olurmuş sankim diyeceğim bilmiyorumkismile

ponus her zamanki gibi çok zarifsinnn

ponus aman demode memode yani önemli olan senin zevkin, ben şık buldum seni yalnız kolyen siyah olmasaymış daha uyumlu olurmuş sankim diyeceğim bilmiyorumkismile

canım kolyem siyah değil zaten açıklı koyulu mavi renklerde çekimde tam belli olmamış sanırım

teşekkürler kızlar, evet ya ben modaya uygun değilde hoşuma gittiği gibi giyinmeyi seviyorum,sivri burun ayakkabıdan vazgeçemiyorum a.s.

bugun pıjamalıyım kızlar yınede eklıycem ama olsun bırazda pıjamalarımızı paylasalım bunda annem almıs cok sevdım ıncecıksositososito
http://

vereliniortakalkisalkisalkisalkisalkisalkis

bende anlamıyorum 2 sene once herkes bıte bıte alıyodu bunları sımdı tüüü kaka vallaha benım fazla ayakkabım cızmem yok sıvrı burun bır tane var gıyıyorum yakısırsa kıyafetıme dun guzeldı bugun kotu oldu ya vallaha benım hıc moda takıntım yok taytı mesela 4 yıldır gıyıyorum moda degılkende gıyıyodum yakıanı gıyerımm

herkes gene cok sık resim varmıs baya hepsini tek tek yazamadım valla ama herkesi begendim:)

Tamam canim söz dinliyor ve eklemiyorum birdaha
Cennetkokulum simayin gözleri ayni sen ne kadar cok benziyor yaa

Barbi sen neden eklemiyorsun resim ? ne güzel takip ediyordum seni cennetkokuluyu sessiz sessiz :)

Tamam canim söz dinliyor ve eklemiyorum birdaha
Cennetkokulum simayin gözleri ayni sen ne kadar cok benziyor yaa

Barbi sen neden eklemiyorsun resim ? ne güzel takip ediyordum seni cennetkokuluyu sessiz sessiz :)

estağfurullah canım söz değil de bir nasihat diyelim kendi çapımda :icecream:

ben eklicem canım ortalık duruldu hazır a.s
yarın eklerim artık bugün yoğunum biraz da

Ponuscum ben sivri burunlardan moda değil diye değil zaten normaldede pek hoşlaşmıyorum o yüzden ayakkabın hariç kombinini beğendim, incecik ve zarif zemuszemus

cennetimkokulum aynı pijamanın bende yeşili var
pijamanla kolyen baya uyuşmuş tatlım aklinialirimsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…