Bugün ne giydin? Çek görelim..

bugun 2 ayri kiyafet paylasacagim bunlar kinada giyindiklerim hafta sonu..

acik giyinemedigim icin birazcik sogan kabugu gibi üst üste oldum :) iyi gözüksün diye ayri acidan cektim .. boleroyu yeni aldim bu kollar modaymis bu sene..

Son düzenleme:
bunlarda dügünden birisini evden cikmadan sizin icin digerini salando cekindim arkadasim sagolsun göbegimi kamufle etti eliyle

iyi geceler

göbecikler atmaya gittim tuttim döndüm yine araniza tskler canimm cok özledim sizleri

ilarzum :asigim: :1rolleyes: maşallah tatlişkom gözlerinden pozitif enerjiyi aldım vallahi helal et vereliniortak

demoty trençkotun sanırım narçiçeği renginde sana çok yakışmış :jeyyar:

B-M seninde pembe trikonu çok beğendim canım sana çok yakışmış...

tugibu, seni hep tarz kıyafetlerle görmeye alışık olduğum için paylaştığın kıyafeti sade buldum çok :kedi:

nasil olsa evliyim alinti yapabulurummmmzemuszemusallah seni nazarlardan korusun kizzz tvdeki artistler halt etmis yaninda opuyorumnanaktangozum bayram etti allahima:kedi:

alıntıla melek suratlım başka topiğe koyacm diye yazmıştım onu zaten yağmurumŞeniz pirensesimŞeniz o senin güzelliğin bidenemŞeniz

ilarzu ve BM çok şıksınız yerimseniben

çok teşekkürler canımŞeniz

:kedi::kedi: sefkilim çok teşekkür ederimŞeniz

ilarzuu muhteşem olmuşsun cnm bayıldım tek kelimeyle! alkisalkisalkis​

Bu da bugünLük benden boshayallersmile

,

topiğin kıralıçasııı ben de sana bittim yine çıtırım:asigim:

ilarzu yorum yapmadan geçemiciimm :) çok süper olmuşun saç makyaj kıyafet herşeyin mükemmel nazar değmesinn :)

geçme kız o kkadar koyduk foto :kedi: çok teşekkür ederim hayatısıolumunekankayizsmile

İlarzuuumm :asigim:

bitenemm Şeniz:1hug:

İlarzu'm ablacım nekadar tatlısın ya (=

canımm sen de öylesin nutellam

ilarzuuuuuuuuuuuuu masallahhhhhhh ne kadar tatli olmussunnnnnn yaaaaa yerim kiz seniii.. cok guzel olmussun yaa 41 kere masallah

kıızz nirdesin foto eklimm anca görüyon zillii olumunekankayizsmile çok teşekkür ederim sefkilimŞeniz

çok teşekkürleropuyorumnanaktan caısım senin de düğün kıyafetlerin çok hoş

arkidişinin gübeğini kapatmasına gerenk yokmuş gülüm çok hoşsunboshayallersmile

ilarzu cnm pembe bir insana bu kadar mı yakışır çok güzel olmuşsın

çok teşekkürler canım çok incesinŞeniz

yüz kemiklerine hasta olduğum çok teşekkür ederim canımolumunekankayizsmile

ilarzum :asigim: :1rolleyes: maşallah tatlişkom gözlerinden pozitif enerjiyi aldım vallahi helal et vereliniortak
:

vereliniortak al gülüm helal olsun enerji yerlerine gidiyor demek ki :roflol: Şeniz:lepi:

Arzummmmmm ne desem boş kalır o kadar harika yaniii:asigim:

sen de geç kaldın pilavı olduğum neysee artıkk gördün ya sonunda reçelli ekmeğim olsunŞeniz

İLARZU=Maşallaaah ablam harika olmuşsun
Allah nazarlardan saklasın

ablacımm çok teşekkür ederiz senin kadar olamayız biz boshayallersmile

PANDORA
darkolive

çok teşekkürederim kızlar a.s.a.s.

Selayhus - iki resminde de gayet hoşun
ikinci resimdeki elbiseni çok beğendim
o elbiseyi pantolonsuz ve kemersiz giyseydin daha hoş olmazmıydı bilmiyorumkismile

he bu arada oğluşun çok tatlıı : maşllh

Son düzenleme:
degmezmi bitanem yaa ne demek canımcım hani tek tek inceliyom ya ne bilim böle daha özel oluyo ya deger wallaaaaolumunekankayizsmile Şeniz Şeniz Şeniz

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım benim... bende senin 2. resimde giydiğin o saten elbiseyi çok beğendim altına çorap niye giymedin kızz :kedi:

anacım hep kokoş ekliyorum arada böle salaş giyinesimde tutuyo iştee olumunekankayizsmilehihoyyyt

dünden kalma bir foto yanımdaki tarzanda küççük oğluşum.................

Buyrunbenim

çok şıksıınızz hanım hanım nere gittiniz böyle :) papuçlarınızı çok beğendim

resmi görünce AY! DÜŞÜCEK... dedim tarzanının yüzünü görseydik yaw
çok yakışıklı bişiye benziyo
saçları uzamış onunda
benimkininde uzundu dün kestim

tşkr ederim beğendiğine sevindim...evet o tarzan çok yakışıklıdırkaydirigubbakcemile3genelde yükseklerde gezmeyi tercih ettiği için hiç poz vermez makinayakaydirigubbakcemile3aslında ani çekilmiş bir resimdi bu ...saçlarını hep uzun kullanıyoruz çok yakışıyor,ama yaz sıcakları bastırınca arkadan aldırıyorum pişmesin ensesi diyee...o enseyi yiyorum hergün zaten oyyy o benim canım canım teysesiŞeniz

buyrun benim canım çok güzel olmuşsun hanım hanımcık bir elbisee çok beğendim ayakkabıyla çok uyumlu aklinialirimsmile valla oğluşunda çok tatlı maşallah

buyrun benimcim siyah elbisen ve ayakkabın çok uyumlu ve cok güzel olmussun canımcım oglusunda cok sıkkkk

saolun kızlarr yorumlarınız için tşkr ederim size...............arkadaşlarla oturmamız vardıda orası için süslenmiştik....elbisem çok daha dğişik emme görünmemiş...keşke ayağa kalksaymışımkaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…