Bugün ne giydin? Çek görelim..

B&M çok şık olmuşsun canım eşarbın canlı cıvıl cıvıl çok yakışmış maaşallah..

demothy fazla söze gerek yok herşeyinle harikasın maaşallah...

canım çok teşekkür ederim Şeniz :kedi:

demoş trençkotun çok güzel sana da çok yakışmış canım turuncu senin rengin :nazar:

makinadan kaynaklanıo sanırım aslında kırmızı üstümdeki ,ama turuncuyu özellkle saçımda çok severim tam üstüne bastın tibitim Şeniz

cano saç makyaj gendime ait. makyajı yaptım botları çektim eşorfmanlarla gitim kuaföre çalışan akradaşa tarif ettim böle böle yap deyü kızcağız çok sabırlı çıktı çok sevdim beğenmediğim yeri söktü yeniden yaptı üşenmeden sonra girdim odaya giyindim bi çıktım :1shok:

kuafördekiler bayıldı çok utandım keşke anamı da yanıma alaydım dedim tek başım kıpkırmızı oldum soğuğa çıktım iyi geldi :)))

oyy senin dillerini ben seveyim gülüm benim yaa ŞenizŞeniz

bitanesi öperim alnından ben senin
Şenizolumunekankayizsmile

:roflol::roflol:

elindeki gofretle uyumlu olduk kız :))))) çok teşekkürler bal suratlım güzel gözlerinden öperim

gofretinden de ısırırım cokacimcoook

öp tabiiii cancagzımmm bende seni koccaman öpüyorummmm olumunekankayizsmile Şeniz Şeniz Şeniz

delikafaduldendelikafaduldensırnaşık şeydelikafaduldensırnaşık şey

Melike kız kızanım gülmekten öldüm herkese tek tek alıntı yapmışsın sırnaşık şey barnaklarına yazık kız çoklu alıntı yapsana bebem kıyamam parmaklarına bilmiyorumkismile

ayy twettycim deger kuzum sizin için hersey deger ne demek canımcımmmmolumunekankayizsmile Şeniz Şeniz Şeniz

ilarzuuuuuuuuuuuuu masallahhhhhhh :nazar: ne kadar tatli olmussunnnnnn yaaaaa yerim kiz seniii.. cok guzel olmussun yaa 41 kere masallah

betüşşş, çok şeker olmuşsun yavrummm =)):lepi:
çıtır annesin sen de maşşşalllah diyorum en içten bir şekilde...:)
:nazar: opuyorumnanaktan

ay ay utandım yaaabilmiyorumkismile çok teşekkürederim canım a.s.a.s.a.s. :asigim:

BM eşarp ve bluzün uyumlu olmuş ama eteğin olmamış düz bişey giyseydin daha hoş olabilirdi..bilmiyorumkismile

etek aslında eşarbın içindeki kahve tonlarından ama sanırım modeli hoşuna gitmedi
olabilir zevkler farklı herkeste yerimseniben teşekkürederim a.s.

çok teşekkürederim canım :asigim:

B&M canımcım pembeler sana cok yakışmı ve cokta uyumlu olmussun bidenemmm:nazar:

pembe hastalığı var bendee kaydirigubbakcemile3 çok teşekkürederim canım a.s.

teşekkür ederim canımın içi sositososito kızz tek tek yazmışşın parmakların ağrımadımı alıntı yapsana her biriciğimizdenn alkisalkisalkis

degmezmi bitanem yaa ne demek canımcım hani tek tek inceliyom ya ne bilim böle daha özel oluyo ya deger wallaaaaolumunekankayizsmile Şeniz Şeniz Şeniz

kizlar cok sekersiniz SIKsiniz 3 günden beri yoktum söyle birazcik gezindim... cok güzel fotograflarla karsilastim.....cok hos kiyafetlerle..
ilarzu , askito, demoty birtanede yeni arkadas vardi matarani sanirim cok hosuma gittiniz.. bende hafta sonu dügündeydim cuma kina cumartesi dügün..
tugibu seni azdaha unutuyordum cok tatlisin , dolmabahce sarayi orasi opuyorumnanaktan
baska unuttuklarim varsa kusura bakmayin kislar

ilarzu cnm pembe bir insana bu kadar mı yakışır çok güzel olmuşsın:nazar:

B&M kazağının rengi çok hoş cnm

ilarzu- demothy ,b&m çok hoşsunuz yine :nazar:

ilarzu; canım sen kiloloyum deme sakın,çünkü kilolu değilsin ,ve çook hoş olmuşsun ,elbisen ,fiziğin ,makyajın ve tüm detaylarınla :nazar:
sadece gözlerinle bile ışık verebilen hatun kişi...

X