Bugün ne giydin? Çek görelim..

ilarzu yaktın yıktın ortalığı..tekrar tekrar girip girip bakıyorum..maşallah demekten dilimde tüy bitti..
kiloluyum diyorsun ama zayıf birinde bu kadar hoş dururmuydu bilemiyorum..çok güzel taşımışsın..saç makyajda harika..
on numaara

cano saç makyaj gendime ait. makyajı yaptım botları çektim eşorfmanlarla gitim kuaföre çalışan akradaşa tarif ettim böle böle yap deyü kızcağız çok sabırlı çıktı çok sevdim beğenmediğim yeri söktü yeniden yaptı üşenmeden sonra girdim odaya giyindim bi çıktım :1shok:

kuafördekiler bayıldı çok utandım keşke anamı da yanıma alaydım dedim tek başım kıpkırmızı oldum soğuğa çıktım iyi geldi :)))

oyyy yerim ben seni yaaaaaaa walla cok ama cok güzelsin her zaman bunu sölüyom canım hemde yürekten kurban olurum snei verene dünya güzelim benim herseyinle çok sekersin ve cok sıksın tek kelimeyleeeee olumunekankayizsmile Şeniz opuyorumnanaktan

oyy senin dillerini ben seveyim gülüm benim yaa ŞenizŞeniz

bitanesi öperim alnından ben senin
Şenizolumunekankayizsmile

len arzu Allah ne yapmasın seni
ne güzel almış önüme çilekli gofretiminen kahvemi yudumlarken resmini gördüm
boğazımdan gurkk diye bi ses geldi be yaa
yapılırmı bu adama
yavrum arada normal giysene bi gün biyerine nazar değecek Allah korusun

:roflol::roflol:

elindeki gofretle uyumlu olduk kız :))))) çok teşekkürler bal suratlım güzel gözlerinden öperim

gofretinden de ısırırım cokacimcoook

canım güzel sözlerine sağlık ağzın bal yesin ama kilo yapmasın şekerparem :)))

hihoyyythihoyyyt

yihuuuuuuuu :eek::)))))))))))))))

:roflol::roflol: allah seni ne etmesin emi çiçeğim senin endamın yeter be mankenim olumunekankayizsmile

oooo beyaz gülümmm çizmelerin çok şıkmışşş maaşallahhhhh boshayallersmile

puhahahaha:roflol:
delikafaduldendelikafaduldensırnaşık şeydelikafaduldensırnaşık şey
ilarzuucummm ayy nasıl güzelsin sen böle ya kırk bir kere masallh bebişimm yine kör oldum walla canımm süpersin yaaaaa çok begendim herseyini bayıldım yine sanaaaaŞeniz :nazar: :nazar: :nazar:

Melike kız kızanım gülmekten öldüm herkese tek tek alıntı yapmışsın sırnaşık şey barnaklarına yazık kız çoklu alıntı yapsana bebem kıyamam parmaklarına bilmiyorumkismile

ilarzusüpersın
demotyher zaman çok sıksın spor ve klasık kyafetı bı ınsan bu kadar guzel taşır.
düşsende çok tatlı olmuşsun cnm

ilarzu cum maşallah ın var çok güzel olmuşsun...iyi ki pembeyi almışsına.s.:nazar:

iyi etmişim dimi çiçeğim çok teşekkürler sen de pembe demiştin hatırlıyorum meleğim

ilarzuhastayım sana:))))
bu rengi bile yakıştırmışsın ya bravo

kız ne var çindiş pembe işte aaa aklinialirimsmileaklinialirimsmile

çok tatlı bi renkti :)))

ilarzusüpersın
demotyher zaman çok sıksın spor ve klasık kyafetı bı ınsan bu kadar guzel taşır.
düşsende çok tatlı olmuşsun cnm

çok teşekkürler pilavım

deramlover canım sende çok cici olmussun canımcımmm:nazar:

melikecim çok teşekkür ederim gülüma.s.
bi fotoda benden olsun
dünden :)
Alıntı olmazsa sevinirim kızlar :)

maşallah betüşş valla hiç doğum yapmamış gibisin :nazar:

ilarzucum topiğ yaktın kavurdunşakkıdı, nazarımız değmesin gülüm kaşı bi yerleriniii:nazar:

melikecim çok teşekkür ederim gülüma.s.

maşallah betüşş valla hiç doğum yapmamış gibisin :nazar:

ilarzucum topiğ yaktın kavurdunşakkıdı, nazarımız değmesin gülüm kaşı bi yerleriniii:nazar:

kaydirigubbakcemile3teşekkürederim canım ya, bende biraz kilo kalsın diye tıka basa yiyodum hamileyken bilmiyorumkismile ama kalmadı ,kilo alamıyorum yaww:çok üzgünüm:

betüşşş, çok şeker olmuşsun yavrummm =)):lepi:
çıtır annesin sen de maşşşalllah diyorum en içten bir şekilde...:)
:nazar: opuyorumnanaktan

BM eşarp ve bluzün uyumlu olmuş ama eteğin olmamış düz bişey giyseydin daha hoş olabilirdi..bilmiyorumkismile

ilarzuu muhteşem olmuşsun cnm bayıldım tek kelimeyle! alkisalkisalkis​

Bu da bugünLük benden boshayallersmile

krms.jpg
,
4141.jpg

ilarzu yorum yapmadan geçemiciimm :) çok süper olmuşun saç makyaj kıyafet herşeyin mükemmel nazar değmesinn :)

X