Bugün ne giydin? Çek görelim..

canım cok hos olmussun fızıgınde gayet guzel yakısmıs.ayrıca 10 kılo verıcem demıssın 10 kılo versen artık sarfınaz gıbı olursun bence gayet ıyı fızıgın.

ay çok teşekkür ederim canım yaa :KK52:
annemde dioki fatmagül kadarmı olmak istysn sen dio yeter dio:KK59:

aysem: ceket ve kot uyumu harika canım çok yakışmış
gamze belinay : beyaz pantolonu giymek fizik ister o da sende var canım çok yakışmış:KK49:

Beren'im, cryptic, gnydn64 ve Sel_bebek çok teşekkür ederim fıstıklarr :KK34:

beren fazlada zayıflama bence artık tatlım boyun kaç bişmiyorum ama bak benim boy 1 75 kilom 52 yani bende kilo almak için uğraşanlardanım:KK34:

barçman abla herzamanki gibi sade ve şıksın:KK71:
Teşekkürler ablacığım:KK16:
BEREN=Ablacığım kilo verince tam bir fıstık oldun:nazar: Kıyafetinde çok hoş spor ve rahat Sanada çook yakışmış:nazar:
AYSEMM=Ceketini sık giymekle iyi yapıyorsun Kotlada harika olmuş:nazar:
BELİNAYMERVE=Bluzunu beğendim ablam Beyaz pantolon sana yakışıyor:nazar:

bugünkü ben :KK53::KK53: elbiseyi önceden biliyorsunuz ama farklı kombin diye ekliyorum:KK31: umarım baymam sizi:KK71:
$Fotoğraf5111-horz-horz.jpg $CIMG13441-horz.jpg

335dc çok beğendim canım ya elbise çok yakışmış :nazar:
selayhuscum mavi süper durmuş üstünde daha çok giymelisin bu renkleri :nazar:
kontescim ilk kombininde gömlek kapatmış biraz ama beğendim ben yine de ikinci kombinin çok hoş çorap elbise ayakkabı herşey çok uyumlu :nazar:
tiviticim ikinci kombinini çok beğendim dediğin ayakkabılarla da düşününce süper olmuştur :nazar:
tatlım10 çok şıksın fiziğinde düzgün olunca çok hoş durmuş bu kıyafet :nazar:
berencim çok zayıflamışsın maşallah spor rahat ve tarz bir kombin olmuş canım :nazar:
ayşem ceket kot uyumunu çok severim çok hoş durmuş :nazar:
barçman ablacım çok şık ve asilsin her zamanki gibi :nazar:

sağol canım:KK69: cuk oturdu valla:90:

ne güzel. bnde alırım belki. bn dışarda beendim ama pahalılar baya. belki bnde netten alırım..

bu arada sağolsun trend hemen iptal etmiş siparişi yazıo sitede. limango da tık yok. bakalım inş sorun çıkmaz.

Son düzenleme:
335dc çok beğendim canım ya elbise çok yakışmış :nazar:
selayhuscum mavi süper durmuş üstünde daha çok giymelisin bu renkleri :nazar:
kontescim ilk kombininde gömlek kapatmış biraz ama beğendim ben yine de ikinci kombinin çok hoş çorap elbise ayakkabı herşey çok uyumlu :nazar:
tiviticim ikinci kombinini çok beğendim dediğin ayakkabılarla da düşününce süper olmuştur :nazar:
tatlım10 çok şıksın fiziğinde düzgün olunca çok hoş durmuş bu kıyafet :nazar:
berencim çok zayıflamışsın maşallah spor rahat ve tarz bir kombin olmuş canım :nazar:
ayşem ceket kot uyumunu çok severim çok hoş durmuş :nazar:
barçman ablacım çok şık ve asilsin her zamanki gibi :nazar:

teşekkürler ablacığım:KK16::KK16:

bugünkü ben :KK53::KK53: elbiseyi önceden biliyorsunuz ama farklı kombin diye ekliyorum:KK31: umarım baymam sizi:KK71:
Eki Görüntüle 178695 Eki Görüntüle 178696

Çok hoş görünüyorsun KONTESSİM:nazar::KK34:

X