Bugün ne giydin? Çek görelim..

twety : canım ikinci kombinin harikaaa eteğin çok hoş fiziğin zaten süper:KK49:
335dc : elbiseni çok beğendim canım:KK69:

naz balım : spor bir kombin çooooooook beğendim ama ayakkabılar biraz abartılı sanki ama yinede çok güzelsin canım:KK49:

ve ve ve kontes:KK69: : öncelikle hoşgeldin buralar sensiz sessiz:KK59:
kombine gelince tayt harika olmuş :KK52:

tatlım10 taytın kısa olduğu için beğenmedim ama diğer herşey süper:KK19:
335dc beğendim canım kombinini:nazar:
kontes hoşgelmişsin tatlım:KK19: nasıl oldu anlamadım durduk yerde:KK50: kombinin çok yakışmış ince göstermiş seni çok beğendim:KK39:

:
cok tesekkür ederim...

hos uyumlu bir kombin olmus.

sagol canim..:KK19:

tsk ederim icimdeki sen ..
genellemede ayni tarzlari begeniyoruz sanirim :KK16:

her ikiside hos canim , ama siyahli olan daha hos olmus..

sagol bebemm:KK19:
cok tatli cicekler acmis üstünde uyumlu, coraplar lacivertmi lacivertse süper olmustur diye düsündüm..

cok tesekkür ederim canim
ama malesefki senin kombini begenmedim, tayt cepken yelek hos ama icindeki gömlek malesefki cok bogmus kombini..
bence birdaha giyinme o gömlegi canim..
icine beyaz bir gömlek veya sade acik renk bir tunik veya gömlek hayal ettim söyle gözümde ve süper göründü :KK52::KK52::KK52:

Çook teşekkür ediyorum ikinizede:KK16::KK16:
SELAYHUSUM=Mavinin tonu harika senin güzel fiziğinede çook yakışmış:nazar:
KONTESSİM=Geçmiş olsun balım Taytın ve yeleğine bayıldım:nazar: Farklı renkte gömleklerle denemeni tavsiye ederim
TWETTYİM=Mini etek sana çok yakıyor ablacığım İki kombininide çok beğendim:nazar:
TATLİM10=Çok şık görünüyorsun Fizite 10 numara:nazar:
335DC=Elbisene bayıldım Çok hoş görünüyorsun:nazar:
BELİNAYMERVE=Aş artık kendini ablam Bende senin gibi boy ve fizik olsa giyimimle yıkarım ortalığı
NAZBALIM =Fizik çok hoş kıyafette öyle ama kıyafet spor ayakkabı fazla ağır kaçmış

hepinize cok tesekkür ederimmm

fıstık gibi olmuşsun cnm maşallah kombinden çok fiziğin dikkatimi çekti. :nazar:kombinde spor kombin gayet her şey uyumlu yakışmış:KK16:

ahh tatlım sadece 10 kilom kaldı onuda versem tam olucak bide öyle gör beni çok teşekkür ederim yorumun beni çok mutlu etti:KK66:

aklımda kalanları yazıym :KK69: unuttugm varsa :78::78:
Selayhus :nazar:
barçman abla :nazar:
tatlım :nazar:
ve tweety 2.kombini dha çok bgendim :nazar:

twetty bende ikinci kombini daha cok begendim... :KK34:
335dc cok uyumlu ve cok güzel olmussun.. :KK16:

twetty84: siyahli kombini saha cok begendim cok seker olmussun
335dc: hersey cok uyumlu cok begendimmm:KK61:

çok güzel tatlım

icimdeki_sen:KK16:
:KK16:pelinkr
tweety :KK16:
:KK16:Tatlim_10

herkes çok begenmiş teşekkür ederimmmmm :KK69::KK69: ayrıca begen butonuna basanlar içindee :KK9::KK16::KK16:

selayım,kombin gayet uyumlu ve rahat görünüyor:KK69::nazar:
tibitim 2. kombini daha çok beğendim tatlım:KK69::nazar:
dc,çok uyumlu olmuşsun:KK69::nazar:

ah ne yazık ki sadece son sayfalara bakabildim kızlar:KK71:
adım geçmiş,teşekkür ediyorum merak edenlere:KK71: mutlu oldum:KK19:

alelade bir kombinle yeni bir sayfa açıyorum kk hayatımda:KK60:

Eki Görüntüle 178248 Eki Görüntüle 178247

tatlım_10 çok hoş olmuşsun fiziğin de kombinle ahenk içinde ama ben bir tek kemeri beğenemedim fazla büyük geldi :78:
tweety çok şeker olmuşsun :KK71:
335dc elbiseni görünce böyle bahar gelmiş gibi oldum :KK71: buralara inatla gelmiyor da :KK47:
kontesss hoşgeldin hatun :KK71: kombinin beni biraz yaslara soktu yahu :78: sen hep böyle vintage, nude ya da renkli, cıvıltılı, şen şakrak şeyler giy bence çok yakışıyor onlar sana :78::KK71:

tatlım10 taytın kısa olduğu için beğenmedim ama diğer herşey süper:KK19:
335dc beğendim canım kombinini:nazar:
kontes hoşgelmişsin tatlım:KK19: nasıl oldu anlamadım durduk yerde:KK50: kombinin çok yakışmış ince göstermiş seni çok beğendim:KK39:

:
cok tesekkür ederim...

hos uyumlu bir kombin olmus.

sagol canim..:KK19:

tsk ederim icimdeki sen ..
genellemede ayni tarzlari begeniyoruz sanirim :KK16:

her ikiside hos canim , ama siyahli olan daha hos olmus..

sagol bebemm:KK19:
cok tatli cicekler acmis üstünde uyumlu, coraplar lacivertmi lacivertse süper olmustur diye düsündüm..

cok tesekkür ederim canim
ama malesefki senin kombini begenmedim, tayt cepken yelek hos ama icindeki gömlek malesefki cok bogmus kombini..
bence birdaha giyinme o gömlegi canim..
icine beyaz bir gömlek veya sade acik renk bir tunik veya gömlek hayal ettim söyle gözümde ve süper göründü :KK52::KK52::KK52:

Çook teşekkür ediyorum ikinizede:KK16::KK16:
SELAYHUSUM=Mavinin tonu harika senin güzel fiziğinede çook yakışmış:nazar:
KONTESSİM=Geçmiş olsun balım Taytın ve yeleğine bayıldım:nazar: Farklı renkte gömleklerle denemeni tavsiye ederim
TWETTYİM=Mini etek sana çok yakıyor ablacığım İki kombininide çok beğendim:nazar:
TATLİM10=Çok şık görünüyorsun Fizite 10 numara:nazar:
335DC=Elbisene bayıldım Çok hoş görünüyorsun:nazar:
BELİNAYMERVE=Aş artık kendini ablam Bende senin gibi boy ve fizik olsa giyimimle yıkarım ortalığı
NAZBALIM =Fizik çok hoş kıyafette öyle ama kıyafet spor ayakkabı fazla ağır kaçmış

twety : canım ikinci kombinin harikaaa eteğin çok hoş fiziğin zaten süper:KK49:
335dc : elbiseni çok beğendim canım:KK69:

hepinize çoooooook teşekkürler güzel yorumlarınız için :KK54:
kontescim gömlek düz bir renk olsa süper bir kombin olurdu tatlım, yeleğin çok hoş :nazar:
fıstık anne feyste görmüştüm ztn ama yorum yapayımm tunikleri çok iyi taşıyosun bu renkte çok açmış seni süpersinn :nazar:

vermesen bile böle de gayet hoşsun bnce cnm. boyun uzun kilon hiç fazla deil:KK51:

çok teşekkür ederim canım benim:KK66:
olsun ben yinede veriyim bide öyle bak:KK49:

yarın açık renkler giycem foto çekcem bide öyle bak canım inşallah yine beğenirsin

Son düzenleme:
kkontess teşkkrler :KK16:
bnce gömlegi dha açık renklerle tercih et cnm :KK71:
kirmizisevenhatun:KK16:
:KK16:airlikfeer
Selayhus :KK70: çoraplar kahveydi cnm elbise kahve :78:
:KK16:Barçman abla
beren91 :KK16: saol canm ayrıca kombindn çok saçlarn dkkatimi çekti çok güzel :KK71:
:KK16: alici_bjk

begene basanlar :KK69: gnydn64, sese, ececikkk35 alici_bjk, Miha, twetty84, Gamze_Belinay, aknzcn, minikdepresif, cryptic, vegann
:KK16::KK16::KK16:
İlk defa bi kombinim bu kadar begenildi :KK66::KK66::KK19:

naz balim bence koyu renk bir kot veya kumas bir pantolan daha uyumlu olurdu..
beren siyah ve beyaz güzel uyumlu olmussun..

$dfdf.jpg

altındada beyaz konverslerım vardı.gecen hafta pazar gunu gıymıstım bu sekılde.ceketı cok fazla kullanmısım gecen hafta cogu resmımde bu ceket var.

X