Bugün ne giydin? Çek görelim..

yoo hiçte kıs değil kalın çorapla zaten kısacık elbiseler miniler giyilir bence çok güzel siyahı çok severim beyazlı yerde çok şık durmuş

teşekkür ederim cnm. bncede kısa deil. nie öle dediler anlamadım

çok hoş canımda beyaz kısmı belini kalınmı göstermiş belkide resimden öyle görünüyorduryoksa kombin güzel

evt biraz kalın göstermiş olabilir. çünkü drapeli o kısım modelinden dolayı tşkkrlr yorumun için

selayhus çok beğendim pembe ayakkabının pembesiyle güzel bi hava katmış
pelincim elbiselerin güsel de fotolarını güzel çekemiyosun pek belli olmuo yaaaa etrafı da karartıyosun seni seçemiorum

bnnu. tmm cnm bidahakine daha düzgün çekmeye çalışırım tşkkrler yorumun için

teşekkür edrim. evt fotolar kötü:18: bidahakine anneme çektiriyim bari
canım hangi muhitte oturuyorsunki yani kısa değil bence elbisen ama şu trend yolda falan satılan bayağı mini elbiseler var onlar yalıkta falan giyilebilir bence

canım hangi muhitte oturuyorsunki yani kısa değil bence elbisen ama şu trend yolda falan satılan bayağı mini elbiseler var onlar yalıkta falan giyilebilir bence

öğrenci muhiti cnm üniversteye yakın oturuorum yani. bncede kısa deil kesinlikle. arkdşlarım öle dedi bilmiorum halbu ki daha kısa giyenler direk şortla gelenler var okula baldır bacak. arkadaşlarımda öle çok mazbut deiller yani. kısaymış baya dediler bndeçok mu kısa acaba die huzursuz oldum. eve gelip baktım iice hiç te kısa deil

yine elbiseli ben... arkdşlarım elbiseye çok kısa dediler:18: bnce öle deil. altınada kalın çorap giydim bide. sizin de yorumlarınızı bekliyorumm

Eki Görüntüle 174280

elbise lacivertse çorap ne renk diye sormadan geçemiyorum:18:umarım siyah değildir:18:
elbise bence de kısa değil.
okul için uygun olmaz ama ince çorap ve topuklu ile güzel olur bu elbisee

bence siyah ve kalın çorapla okuldada giyilebilir

airlikfeer sade güzel bir kıyafet olmuş pantolonun çok güzel oturmuş
selayhuscum tam parka uygun spor rahat hoş görünüyorsun canım pantolonunu beğendim
ayseyılmaz siyah gri uyumunu beğendim canım,
pelinkr güzel bir elbiseye benziyor ama ben boyunu tam anlayamadım fotoyu tam anlayamadım hatta net görünmüyor etrafını da böyle yapma bence canım

elbise lacivertse çorap ne renk diye sormadan geçemiyorum:18:umarım siyah değildir:18:
elbise bence de kısa değil.
okul için uygun olmaz ama ince çorap ve topuklu ile güzel olur bu elbisee

çorap siyahtı biraz aceleye geldiği için öle oldu maalesef. altına ne renk çorap olabilr peki??ince çorap ve topuklu okula biraz ağır kaçar evet.

bi daha giydiğimde daha net çekimler koyucam inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…