Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben kendi fikrimi yazdım konteste burada beğendiği ve beğenmediğini açıkça yazıyor benim fikrim bu hırkanın rengi hoş ama düğmeler klasik hava vermiş hırkaya bence

aynen o deil hırkayı da düğmelerini beğendiğimden almıştım:86: rezil olduk iyi mi:18:
rican benim için emirdir öpüyor ve teşekkürlerimi sunuyorum

xzgi evet canım ruhuma işlemiş :))
pantolon spor bir pantolon aslında (modeli, kumaşı)
okuldada yasak aslında ama arada bir giyiyorum.

ben kendi fikrimi yazdım konteste burada beğendiği ve beğenmediğini açıkça yazıyor benim fikrim bu hırkanın rengi hoş ama düğmeler klasik hava vermiş hırkaya bence

kontesın begendıgı yada begenmedı herseyı yazmasıyla bır alaka kuramadım
tabı sız begenmıyor dıye onun kıyafetınde sorun arıyorsanız o farklı
hıc kımse sız nıye begenmedınız demedı kı
banada dugmelerın kombını bozdugu tuhaf geldı
ve sızın onerdıgınız sekılde guzelım kombının bozulucagını dusundurdu
sız fıkrınızı belırtıgınız gıbı bende fıkrımı belırttım
nede olsa burası fıkır alısverıslerının yapıldıgı bır topık
ıyı paylasımlar dılerım :82:

ya ne alakası var neden kıyafetinde sorun arıyım
kontesle hiç bir problemim yok şahsi olsada bunu kendisi ile paylaşırım özel olarak çözümlemeye çalışırım burada çocukça çekişmeler yapmam
evet benim fikrim düğmelerin klasik olduğu kiminin gözüne hoş gelir kimine gelmez
sizin ani savunmaya geçmenizde bana tuaf geldi
ben oşekilde düşünüyorum diye bu şekilde kötü durduğu anlamına gelmez herkez kendine yakıştırdığını giyer bizde kendimizce yorumlarız...

günaydıncımm rica ederim yorum yazmaya fırsat bulamadım çok beğendim
kontesko bende fuların ucundaki oyaları uyumsuz buldum :-D güzel bir kombin canım ben fular çok yakıştırmıyorum kendime ama başkasında çok hoşuma gidiyor

pantolonunn dikişleri de çok sırıtıyo

şaka bu di mi
teşekkür ediyorumm

pelıncım elbısenın ıcıne badı gıyerek cırkınlestırmıssın bence
onun harıcınde elbısen cok guzel
gunaydıncım tam ogretmen havasında olmussun meslektasım

evt cnm bnde farkına vardım badiyle olmadı. tşkkür ederim elbisemi beğenmene sevindimm

pelinkr : elbisen çok yakışmış canım ama içindeki badi olmamış
kontes : çoooooook güzel bir kombin ama hırka olmamış hırkasız gayet harikasın canım

pelinkr : elbisen çok yakışmış canım ama içindeki badi olmamış
kontes : çoooooook güzel bir kombin ama hırka olmamış hırkasız gayet harikasın canım

ya kilo tablonu gördüm. maşallah cnm ya 7 kilo vermişsin.

ya kilo tablonu gördüm. maşallah cnm ya 7 kilo vermişsin.

sağol canım yaaaaa
ah bide 8 kilo daha versem tamolucak da işte devam ediyorum bide inan bacaklarımdan şikayetçiydim ben şimdi o kadar güzelki kilo vermek insanı çok değiştiriyo

sağol canım yaaaaa
ah bide 8 kilo daha versem tamolucak da işte devam ediyorum bide inan bacaklarımdan şikayetçiydim ben şimdi o kadar güzelki kilo vermek insanı çok değiştiriyo

evt cnm bilmem mi. bnde bi zmnlar senin gibi baya kilo vermiştim. süper bişe gerçekten. kalanıda verirsin azimlisin maşallah

tesekkür ederim cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…