Bugün ne giydin? Çek görelim..

ayy çok beğendim yaa bu çoraplardan kesinlikle almam lazım badinde çok güzel çok uyumlu ve çok güzel olmuş cnm

al cnm çok güzel duruo. bn siyahından da almayı düşünüyorum. aslında üstümdeki badi değil triko kalın bişey yani. beğenmene çok sevindmm

kontes : çoraplarını ve ayakkabılarını beğendim canım diğer şeyler pek bana güzel gelmedi

kontes çok şıksın cnm çok beğendim çoraplarında bi ayrı güzelmiş

bence gayet uyumlu ayakkabılarda uyumlu olmuş daha ne olsun bu arada çantan adını feriha kodum dizisindeki ferihada vardı siyahı

teşekkür ederim kızlar,beğenmedikleriniz konusunda da canınız sağolsun
month,görmedim canım o dizidekini,off ne alsam dizilerde orda burda varoluyor,özenip de alıyorum sanıcak millet:26:

selayım neyi beğenmediğimi tahmin edeceksin emmee hus korkusundan bi şey diyemiyorum kolyen çok yakışmışş

aşkito ilk kombinini beğendim,bluz keşke nar çiçeği olsaymış

çok şıksın cnm çok beğendim herseyin uyumlu bu arada kaç kilosun fiziğin çok güzel

Çok teşekkür ederim Ben 38'im diye biliyordum ama şimdi tartıldım 40 geldim. :119:

Eylulu cok hos görünüyorsun; cok begendim...

Çok teşekkür ederimm

Bugün sabah dışarı çıkmıştım ama eve gelince yemek hazırlamam gerekti bende hemen ev kıyafetlerini geçiriverdim, bundan sonra kapıdan çıkarken çekmek lazım fötöleri.

içimdeki sen ; beyaz gömleğin çok hoş fularında güzel tarzım olmasada sana yakışmış güzel bir kombin olmuş..
aşkito iki kombini de çok beğendim herşeyi en güzel şekilde kendine yakıştırmayı beceriyorsun detaylarına bayılıyorum
pelinkr cici bir kombin olmuş çorap ve t-shirt uyumun güzel
selayhusum kısa giyinmediğini biliyorum bende uzun olsa bile siyah etekle süper olurdu bu kombin diyorum , boyunda var bu boyda eteğide güzel taşıyorsun canım t-shirt te çok tatlı bı arada çok yakışmış
unuttuğum varsa affola :18:

teşekkürlerrr:79::80:

papi fotosu dönüş yolunda çekildiğinden tozlu hali yansımış.özür diliyorum o çirkin görüntü için
Eki Görüntüle 166245 Eki Görüntüle 166246

Açıkçası ben çok beğendim. Ayakkabı, çorap, kolye, çanta hepsi uyumlu. Zaten kolyenin içerisindeki kahve taşlar kombine uymasını sağlıyor. Ayakkabılarda çok hoş kontescim, çünkü kıyafetinin hem rahat hem şık olmasını sağlıyor.

bugün ki ben ; ayakkabı ve çanta füme rengi fakat ışıktan olsa gerek biraz ton farkı olmuş. Kemer kullanmama nedenim elbise siyah olduğu için belli olmamış ama iple göğüs altından geren şekilde kemeri var o nedenle..

Eklentiler

• $240320115791.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 60
  • $240320115795-horz.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 66
  • $240320115789.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 57
  • $240320115780.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 56

çok beendim cnm çok uyumlu olmuş. ayakkabılarında çok hoş..

Çok güzel olmuşsun hayatım, maşallah.

çok şık ve çok uyumlu olmuşsun cnm

çok şık ve çok uyumlu olmuşsun cnm

teşekkür ediyorum canım aynen tercüman olmuşsun kombinime

tibitim bu kombinini çok beğendim ayakkabı az büyük gibi duruyor,ön kısımdan filan:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…