Bugün ne giydin? Çek görelim..

SELAYHUSUM
montuna bayıldım bende istiyom
lcw demiş biri ? eger o markaysa yarın bütün lcwleri dolaşabilirim

hepinize ayri ayri tesekkür ederim kizlar

Montum baharlik degil biraz ki$lik...

Tvitim acaba nasil gördün rüyanda beni bide bu kombine ben siyahi kesinlikle yakistirmiyorum canim , lacivertle siyahi birbirine yakistirmiyorum o yüzden tercihimi kahve cizmeden yana kullandim ...

askitom resimden bacaklarim oldugundan dahada ince cikmis sanirim güzelim iki hafta önce kilo aldin diyordun bacaklarimi dolgun görmüstün hemen vermis olmamam gerekli ,resim cok yaniltiyor sanirim ama normaldede bacaklarim asiri ince

Minikdepresif bitanem ben bunu bershkadan aldim ki$ sezonunun ürünü bak bakalim belki bulabilirsin canim

kışlıksa almam hevesimi almadan gardroba kaldıramam
buna benzer baharlık bulursam alam bare çok güzelmiş balım

teşekkür ederim şeker annem

off bende bi 60 olsam ne güzel olur 76 kiloyum çatlak oldumu vücudunda cnm zayıflarken benim 16 kilo vermem lazım doğumda zaten oldu daha çok olur diye korkuyorum

hiç bir yerde çatlama olmadı ama maalesef bacagımın en üst kısımlarında çatlama oldu canım nasıl kaybolur bu çatlaklar onuda bilmiyorum ama 8 kilo verdim bir 8 daha vericem alahın izniyle inşallah sende verirsin
bu arada yorumun için çok teşekkür ederim

teşekkür ederim barçman abla az kaldı 8 kilom daha gitsin daha güzel olucak

çok teşekkür ederim selaycım

barbim çok tatlı olmuşsun bu ceketleri çok seviyorum bi tek çiçeğini sevmedim ama
tivitim gömlekle eteğin uyumu güzel çorapları yakıştıramadım ben
kontesim kombinin çok hoş görünüyor gayet de uyumlu canım
selayım gömlek kot çizme hepsi gayet uyumlu ve hoş olmuş tatlım
beren trençin güzelmiş
narcilek güzel hanımcık bir kombin ben de dün aynı böyle giyinmiştim kazağım kırmızıydı sadece

selayyyy seni her gördügümde içimdn inş. çocuk dogurunca bende öyle olurum diyorm
aynı boyda aynı kilodayz bnm bacaklarım neden o kadar ince deil ya
çok gzel olmuş canm :78:

kızlar ilk resim koyuyorum sayılır heveslendim bende bugün böyleydim

cryp canım yüzünü bi karalasaydın
net ortamı malum
kombin uyumlu lakin avatarındakinin de sen olduğunu varsayarak şöyle bi öneride bulunuyorum: saçlarını koyult bence canım

cryp canım yüzünü bi karalasaydın
net ortamı malum
kombin uyumlu lakin avatarındakinin de sen olduğunu varsayarak şöyle bi öneride bulunuyorum: saçlarını koyult bence canım
evet kilo verdim kontesçim yüzüm çöktü saol yorumun için denerim bakalım saçı:13:

jade çok tatlısınzz
kızlar alsammı almasammı bölümüne anahtarlıklar ekledm aşkla kndime almak için orayada bakarsanz sevinirm :123:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…