Bugün ne giydin? Çek görelim..

Dadlim:nazar: kolye disinda cok da güzel buldum. Kolyeyi niye sevmedim ona da anlam veremiyorum :) ama fular güzel olmus özellikle.. rahat ve güzel duruyor kombinin, saclari önce daha bi sevsem de hos olmus kiz
teşekkür ederim canımm:KK69: saçlar accuk kısaldı evet:78:
Kesinlikle uyumsuz degil tatlim hic bir sey goze batmiyor bana gore on numero degil ama farkli hos ve kesinlikle sana cok yakismis :93::KK19:

çok merciii:KK69::KK71::KK71::KK71:

.........................

Çok hoş ve sade bir kombin Ayrıca röfleni ve saç modelinide çok beğendim:nazar:

muhtemelen çoğunuza uyumsuz gelecektir bu kombin ama ben çok beğenerek kullandım kendisini:KK61:

fular anneanne çeyizinden:KK69:

Eki Görüntüle 162577 Eki Görüntüle 162578

Sen tam bir fıstık oldun KONTESSSİM Harika görünüyorsun:nazar:

Botlar hariç çok beğendim:nazar:
BEREN =Bayağı incelmişsin bravo sana:nazar:
TWEETYİM=Gömleğin kısa olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum
Ama fiziğine diyecek birşey yok maşallah:nazar:

tivitim fistigim etegn corabin cok güzel gömlegini bu kombine yakistiramadim canim.. gömlegin taytla daha güzel olacagini düsünüyorum.. bu kombinide kisa bir bluzle denemelisin..

koteskom $al ve kolyeye gerek duymadim bu kombinde canim , tunigin zaten desenleri var üstünde o yüzden bence kolyeni sade bir badide kullan..
ayakkabilarin bu kominde olmuslar

airlikfeer, kotun cok hosmus ama gömleigini begenmedim canim cok kalin geldi gözüme , ama okul icin uyumlu bir kombin.. birde botlarin olmamis

narcilek hanim hanimcik hos bir kombin olmus, gözüme batan hicbirsey olmadi...

gamzebelinay seninde badin hosmus. sirt dantel detayi güze

beren91 seninde sadece trenckotuna yorum yapabilecegim canim icindekini göremedigimden bedenini sarmis hos duruyor ..

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım:KK19:

tivitim fistigim etegn corabin cok güzel gömlegini bu kombine yakistiramadim canim.. gömlegin taytla daha güzel olacagini düsünüyorum.. bu kombinide kisa bir bluzle denemelisin..

koteskom $al ve kolyeye gerek duymadim bu kombinde canim , tunigin zaten desenleri var üstünde o yüzden bence kolyeni sade bir badide kullan..

airlikfeer, kotun cok hosmus ama gömleigini begenmedim canim cok kalin geldi gözüme , ama okul icin uyumlu bir kombin.. birde botlarin olmamis

beren91 seninde sadece trenckotuna yorum yapabilecegim canim icindekini göremedigimden bedenini sarmis hos duruyor ..

evet canım kalın gömleğm teşekkür ederim:KK71:

barçman ablacım teşekkür ederimmm:KK71::93:
selayım haklısın ama aykırılık katmak istedim işte yine:KK61: çok da gözümü tırmalamadı benim:93:

benimde corbada tuzum olsun
gömlegim cankusum barbitomdan yine dolabimdaki kiyafetler nerdeyse hep ona ait :KK1::KK1:
tskler bitanem
$cats.jpg

çok cici olmuşsunn.:KK16:
şeker kız candy:78:

giydiklerin sade ve hoş...ama fiziğinn daha bi hoş.. maşallahhh:nazar:

kontes eski yılları anımsattın güzel olmuş :)
tivitii sen de çılgınca bir kombin olmuş ama güzell uyumlu :KK19::KK19:

çok teşekkür ederim yA evet siz deyince benimde gözüme battı gömlek çok uzun kaçmış :kk77:

selayhusum bu boy bu fizikle bide topuklu giyip adamı hasta etme yaaa :KK57: uzun ince fiziğine kurban bak bak doyamıyorum haaaa:KK56: gömleğin süper trenç mont karışımı beyaz şeyinde çok hoş çok yakışmış tatlım benim :KK70: ayy rüyamda gördüm ondan mı ne bugün çok kanım kaynıyo sana:76::kk77::KK60: bitek o çizmeleri bu kombine yakıştıramadım tercihim siyahtan yana olurmu benim galiba :44:
barbi gönlü zengin hatunum nelerde göndermiş yaaa canımmm kesene bereket:KK69:

önce bu günkü kombinimi ekliyim sonra geçmişe bakiyim :KK55: altımdada siyah topuklu oxfordlarım vardı (eski kombinlerimden birinden kesip ekliyeyim resmini)

Eki Görüntüle 160219

Eki Görüntüle 160251
bayıldımmmmmmmmm :KK69::KK69:

Eki Görüntüle 162482

Bende Bugün Böyleydim Kızlar...
sadece ve güzel olmus :nazar:

muhtemelen çoğunuza uyumsuz gelecektir bu kombin ama ben çok beğenerek kullandım kendisini:KK61:

fular anneanne çeyizinden:KK69:

Eki Görüntüle 162577 Eki Görüntüle 162578
kontes harika olmussun maşallah hiç 60 kilo gibi durmuyosun cnm
benimde corbada tuzum olsun
gömlegim cankusum barbitomdan yine dolabimdaki kiyafetler nerdeyse hep ona ait :KK1::KK1:
tskler bitanem
Eki Görüntüle 163403

cokk cokk beğendimm selaycım :KK69:
fizik harika:nazar:

gamze badinin dantel detayi cok ho$ ..

beri allah seni netmesin kuu:KK53: o nasil bir cekettir öyle.. yakasinda kurdele olandan bahsediyorum :)
onu devmedim ama icindekiler güzell

kontes sokakta cekildigin foto süper.. mankenler halt etsin:nazar:

selay sen zayifladinmiiii??:KK4::KK4:
kiyafetin cok güzel ama bacaklarin cok incelmis geldi..

X