Bugün ne giydin? Çek görelim..

SELAYHUSUM
montuna bayıldım bende istiyom :KK14:
lcw demiş biri ? eger o markaysa yarın bütün lcwleri dolaşabilirim :KK14:

hepinize ayri ayri tesekkür ederim kizlar

Montum baharlik degil biraz ki$lik...

Tvitim acaba nasil gördün rüyanda beni :KK1: bide bu kombine ben siyahi kesinlikle yakistirmiyorum canim , lacivertle siyahi birbirine yakistirmiyorum o yüzden tercihimi kahve cizmeden yana kullandim ...

askitom resimden bacaklarim oldugundan dahada ince cikmis sanirim güzelim iki hafta önce kilo aldin diyordun bacaklarimi dolgun görmüstün :KK1: hemen vermis olmamam gerekli ,resim cok yaniltiyor sanirim ama normaldede bacaklarim asiri ince :KK14::KK14:

Minikdepresif bitanem ben bunu bershkadan aldim ki$ sezonunun ürünü bak bakalim belki bulabilirsin canim

hepinize ayri ayri tesekkür ederim kizlar

Montum baharlik degil biraz ki$lik...

Tvitim acaba nasil gördün rüyanda beni :KK1: bide bu kombine ben siyahi kesinlikle yakistirmiyorum canim , lacivertle siyahi birbirine yakistirmiyorum o yüzden tercihimi kahve cizmeden yana kullandim ...

askitom resimden bacaklarim oldugundan dahada ince cikmis sanirim güzelim iki hafta önce kilo aldin diyordun bacaklarimi dolgun görmüstün :KK1: hemen vermis olmamam gerekli ,resim cok yaniltiyor sanirim ama normaldede bacaklarim asiri ince :KK14::KK14:

Minikdepresif bitanem ben bunu bershkadan aldim ki$ sezonunun ürünü bak bakalim belki bulabilirsin canim

kışlıksa almam :KK60: hevesimi almadan gardroba kaldıramam :KK52:
buna benzer baharlık bulursam alam bare :KK69: çok güzelmiş balım

gamze badinin dantel detayi cok ho$ ..

beri allah seni netmesin kuu:KK53: o nasil bir cekettir öyle.. yakasinda kurdele olandan bahsediyorum :)
onu devmedim ama icindekiler güzell

kontes sokakta cekildigin foto süper.. mankenler halt etsin:nazar:

selay sen zayifladinmiiii??:KK4::KK4:
kiyafetin cok güzel ama bacaklarin cok incelmis geldi..

teşekkür ederim şeker annemEn Büyük TÜRKİYE

off bende bi 60 olsam ne güzel olur 76 kiloyum çatlak oldumu vücudunda cnm zayıflarken benim 16 kilo vermem lazım doğumda zaten oldu daha çok olur diye korkuyorum

hiç bir yerde çatlama olmadı ama maalesef bacagımın en üst kısımlarında çatlama oldu canım nasıl kaybolur bu çatlaklar onuda bilmiyorum ama 8 kilo verdim bir 8 daha vericem alahın izniyle inşallah sende verirsin:KK49:
bu arada yorumun için çok teşekkür ederim:KK52:

Çok hoş ve sade bir kombin Ayrıca röfleni ve saç modelinide çok beğendim:nazar:

Sen tam bir fıstık oldun KONTESSSİM Harika görünüyorsun:nazar:

Botlar hariç çok beğendim:nazar:
BEREN =Bayağı incelmişsin bravo sana:nazar:
TWEETYİM=Gömleğin kısa olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum
Ama fiziğine diyecek birşey yok maşallah:nazar:

teşekkür ederim barçman abla az kaldı 8 kilom daha gitsin daha güzel olucak:KK69:

tivitim fistigim etegn corabin cok güzel gömlegini bu kombine yakistiramadim canim.. gömlegin taytla daha güzel olacagini düsünüyorum.. bu kombinide kisa bir bluzle denemelisin..

koteskom $al ve kolyeye gerek duymadim bu kombinde canim , tunigin zaten desenleri var üstünde o yüzden bence kolyeni sade bir badide kullan..
ayakkabilarin bu kominde olmuslar

airlikfeer, kotun cok hosmus ama gömleigini begenmedim canim cok kalin geldi gözüme , ama okul icin uyumlu bir kombin.. birde botlarin olmamis

narcilek hanim hanimcik hos bir kombin olmus, gözüme batan hicbirsey olmadi...

gamzebelinay seninde badin hosmus. sirt dantel detayi güze

beren91 seninde sadece trenckotuna yorum yapabilecegim canim icindekini göremedigimden bedenini sarmis hos duruyor ..

çok teşekkür ederim selaycım:KK69:

barbim çok tatlı olmuşsun bu ceketleri çok seviyorum bi tek çiçeğini sevmedim ama:nazar:
tivitim gömlekle eteğin uyumu güzel çorapları yakıştıramadım ben
kontesim kombinin çok hoş görünüyor gayet de uyumlu canım
selayım gömlek kot çizme hepsi gayet uyumlu ve hoş olmuş tatlım
beren trençin güzelmiş
narcilek güzel hanımcık bir kombin ben de dün aynı böyle giyinmiştim kazağım kırmızıydı sadece:KK1:

selayyyy seni her gördügümde içimdn inş. çocuk dogurunca bende öyle olurum diyorm :KK69::KK69:
aynı boyda aynı kilodayz bnm bacaklarım neden o kadar ince deil ya :KK60:
çok gzel olmuş canm :KK69::78:

Bugün çekilmedi ama dünden ben oğlum ve kızım :)
Havaberbat bugün hiçbir yere çıkamadık :KK16:

hiç bir yerde çatlama olmadı ama maalesef bacagımın en üst kısımlarında çatlama oldu canım nasıl kaybolur bu çatlaklar onuda bilmiyorum ama 8 kilo verdim bir 8 daha vericem alahın izniyle inşallah sende verirsin:KK49:
bu arada yorumun için çok teşekkür ederim:KK52:

malesef galiba çatlakların çözümü yok ama ben kızarana kadar kese yapıyorum insallah cnm 2 kilo daha verebildim daha 16 kilo vercem sen yarıladın ne güzel haa nasıl verdin 8 kiloyu bende artık aksam en geç 7den sonra sadece meyve yiyorum acıkırsam yada diyet bisküvi off off önceleri nerde eşimle bi oturudum çayla dizi izlerken hamur işleri bisküviler çikolatalar yiyodum:KK56: çok zor geliyo şimdi yiyemiyorum bolbol su içiyorum günde 2fincan yeşil çay içiyorum maydanoz suyuda zayıflatıyomuş belki o küre baslarım:KK16:

$nti 017.jpg kızlar ilk resim koyuyorum sayılır heveslendim bende bugün böyleydim:KK42:

cryp canım yüzünü bi karalasaydın
net ortamı malum:KK61:
kombin uyumlu lakin avatarındakinin de sen olduğunu varsayarak şöyle bi öneride bulunuyorum: saçlarını koyult bence canım:KK71:

cryp canım yüzünü bi karalasaydın
net ortamı malum:KK61:
kombin uyumlu lakin avatarındakinin de sen olduğunu varsayarak şöyle bi öneride bulunuyorum: saçlarını koyult bence canım:KK71:
evet kilo verdim kontesçim yüzüm çöktü saol yorumun için denerim bakalım saçı:13:

jade çok tatlısınzz :KK19::KK69:
kızlar alsammı almasammı bölümüne anahtarlıklar ekledm aşkla kndime almak için orayada bakarsanz sevinirm :123:

X