Bugün ne giydin? Çek görelim..

jade hamişken bile çıtıpıtı ve güzelsin
kontescann 1. kombinini çok beğendim sadece badinin sırıttığını düşündüm bebeişim :97:
2.kombinin ise fevkaladenin fevkinde özellikle çantan içim açtı
airlikfeer çok beğendim kombinini, hırkan polodan mı ? bendede pembesi var eğer oysa bu rengini görmemiştim çok hoşmuş
tibitim sanırım elbise güzel ama iyi resimleyemediğini düşünüyorum, en yakın zamanda başkasına dışarda çektir bu elbiseyle resmini bacım ne neymiş görelim :82:

barbimaşlallah diyeyeim analar ne güzeller doğuruyorbluzunu çok beğendim ayakkabıların sanırım kontezinkilerinden ozaman onuda beğendim canım saç rengini mi koyulttun yoksa fotodanmı canım

tşk ederim
ayakkabılarımı ekledim senin için
oo saçlarımı bakır yaptım

daha ben sana ne yorumu yapayım ki anacım:86: fıstık fıstıkkk

teşekkür ederim canımm sen de aliberaber giyek :76:

:78:saol bebeim

barbicikimm ceketin ne şekermişş öylee senin , dantelli şeyleri ben günlük hayatta kullanamıyorum sanki herkes bakıyo gibi geliyor ama sana yakışmış balım

saol tibitimcim , ceketimi pembe dolaba eklemiştim ya hani gördünmü bilmiyorum ama bu o bunun danteli çok çok az, ben çok seviorum danteli herkesin gözü leoparada dantelede alıştı rahat rahat giyin bence hayatım

önce bu günkü kombinimi ekliyim sonra geçmişe bakiyim altımdada siyah topuklu oxfordlarım vardı (eski kombinlerimden birinden kesip ekliyeyim resmini)

Eki Görüntüle 160219

Eki Görüntüle 160251

çok güzel bi kombin olmuş tatlımceketine bayldım

marka değil canım beğendiğine çok sevindim:124:

bende çok seviyorum canım dantelide, leoparıda yorum içinde teşekkürler datlım

emoscum fotonu göremiyorum + yeni alınan cici topiği başka bi yer canım.
(kombin şeklinde karelediysen bilemem tabi,dediğim gibi foto göremiyorum)

Günaydııın
JADEM=Hamilelik bir bayana ancak bu kadar yakışabilir
Her zamanki gibi çok asil görünüyorsun ablacığım
KONTESSİM=Çok güzel bir kombin olmuş ablacığım
BARBİM=YAKMIŞSIN YİNE BURAYI FISTIĞIM
Ceketin ve papilerin muşteşem Güle güle giy

canım ayakkabılarını da giysen çekinirken daha güzel dururdu ama bence böyle bile süpersin :)
teşekkür ederim canım.eskiden öyle yapıyordum ama her defasında altlarını silmek zor gelir oldu.
bi de dediğim gibi ayakkabıyı çok gördü bu topiktekiler.
bezdirmek istemedim.

kontesssss
barbimmmm

sağolasın ablacığım:78:

günayydinlarrrr..:79::79::79:
simdi gelelim dün bugunun selayca özetine :
tatlim _10 üzerinde hos birseye benziyor ,yalniz bir önerim olacak sana resimleri cok kücültüyorsun inan ben neresi neren diye secmek icin zorlaniyorum, keske birazdaha büyütebilsen :26::26:

tivitim kombin cok yalin geldi canim bana yani elbise kendini gösterememis.. bu elbiseyi ayakkabi gösterir gibime geldi.

kontesim blazerinle elbisen cokuyumlu olmus hos bir görüntü ortaya cikmis, artik papilerinide kabullendik napalim .60:

barbivekenim yavrum diyorum sana durusunu yedigim, blazerin e bayildim cok yakismis

emossss ne kadar citipitisin hos bir kombin yapmisin sende güle güle giyin yeni aldiklarini..

umarim kimseyi unutmadim :86::86:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…