Bugün ne giydin? Çek görelim..

havuç pantolon sanırım çok severim :KK69:

Ewet öyle..bende ilk defa kullanıyorum zaten

pek anlasılmıyo resimler net olsaydı daha rahat yorum yapabilirdik ama bulüzünle pantolonun uyumlu olmuş

Tşk ederim..ancak bu kadar oldu..daha sonra daha güzelini ekleyebilirim inş

yeap baby :130: oww yee owwww yeeeee :118:
çok çılgınca gördüm yorumunu come on babyy der gibide , coştum bir an :86:

öncelikle hoşgeldin :KK71: gelir gelmez eleştiricem ama artık kusura bakmıcan :KK1::kk77:
havuçç pantolon herkese gitmiyor, yanlış anlama bana sorarsan bayanların çok çok az kısmı ideal bir şekilde taşıyabiliyor havuç pantolonu :KK50: zor bir tarz o yüzden bende pek yeltenmem taşıyabiliceğimi sanmıyorum :KK45:
seninde kıyafet ve uyum güzel olsada üzerine yakıştıramadım ne yazık ki :KK50:

Hosbuldum:KK71:
Eleştirelere acık oldugum için ekledim..

Aslında benim de tarzım değil..eşim için denedim ısrarla yakıstıgını almam gerektiğini söyledi:)))eee eşime canım feda:KK69:

tekrar teşekkürler

selayhusuma dün baktım baktım ama yorum yapmayı unutmuşum :KK37:
bu bluzu daha önce siyahla kombinlemiştin sanırım aşko bizde sana kahveyle kombinlemi demiştik :26: yoksa kotlamı kombinlemiştin de kahveyle kombinle demiştik hatırlıyamadım :26:
ay neyse
gayet hoş ve uyumlu olmuş
çizmelerin hele 10 numara :KK19:

hayir askitom siyahla degil koyu yani laci. kot ile kombinlemistim , ilk seferde kemersizdi kemer önermistiniz bende taktim ve kahve ile giydim tesekkür ederim yorumun icin
ve bu cizmeleri iyikide almisim diger zaradan aldigimi topuklardan dolayi sIK giyinemiyorum ama bunu nerdeyse bütün kahve kombinlerimde ayagima takiyorum :KK1:

oooo ne güzel bi konu bende moda giyim stil..ilgilendiğim dallar paylaşımlarda güzel fikir olur birbirimize yaratıcı kendinize özgü fikirleriniz yaratığınız tarz varsa yazın arkidişleeerrr...
hosgeldin , resimlide bekleriz seni , tarzlari genelde fotograflar anlatiyoruz elestiri begeni vs. vs. sunuyoruz :))
Meraba..konunuzu cok beğendim..Tam da bana hitap ediyor..
Bugün bende kendi kombinasyonumu eklemek istedim..

sende hosgeldin.renkler uyumlu gibi duruyor ,ama foto cok net olmamis malesef..

Meraba..konunuzu cok beğendim..Tam da bana hitap ediyor..
Bugün bende kendi kombinasyonumu eklemek istedim..

bayılıyorum bu havuç pantolonlara. ama fiziğim müsait değil. kilolu değilim ama basenlerim azcuk geniş. önden değil de arkadan yakışmo bana. ama sana güzel olmuş.:KK34::KK34::KK34::KK34:

hosgeldin , resimlide bekleriz seni , tarzlari genelde fotograflar anlatiyoruz elestiri begeni vs. vs. sunuyoruz :))

sende hosgeldin.renkler uyumlu gibi duruyor ,ama foto cok net olmamis malesef..

Birdahaki fotografı daha net cekmeye calısıcam..tşk

bayılıyorum bu havuç pantolonlara. ama fiziğim müsait değil. kilolu değilim ama basenlerim azcuk geniş. önden değil de arkadan yakışmo bana. ama sana güzel olmuş.:KK34::KK34::KK34::KK34:

Çok teşkkür ederim..cok incesiniz

bnnu malesef bende kızların yorumuna katılıyorum.keşke düze bir basi seçseydin üstüne.
tweety valla ben de beğenmedim bu sefer:18:gömlek emanet gibi durmuş biraz
naz çok ayırt edemiyorum foto kalitesinden kusura bakma:18:
tatlım-10 kombin gayet hoş ama keşke çizmelerle çantan uyumlu olsaymış

elbisem geldi kzlar. işte elbise::::::::::

$2207126359298316_1_org_thumb.jpg

buda üzerimdeki hali.........

$nurr 004.jpg $nurr 001.jpg

yorumlarınızı bekliyorum...

selayhus : çizmelerini pek beğenmedim canım. ama tuniğin çok yakışmış maşallah fiziğin harika
bannu : yeşil gömleğin çok güzel yeşil rengini çok sevdiğim için ayrıca beğendim kombinini
tiviti : canım uzun gömleğin harika rengide çok hoş sanada çok yakışmış ama bence sen biraz kilo al yani çok al demiyorumda birazcık almalısın tatlım bayan dediğin biraz hatlarını göstermeliii dime:-)
tatlım_10 : kombinine bayıldım herşey uyumlu fiziğinde gayet düzgün canım :-)
naz20 : havuç pantolondan nefret ettiğim için yorum yapamıcam canım:KK43:
pelinkr : ay ay ay elbise harika sanada çok güzel olmuş bence mankendekinden daha güzel olmuş güle güle kullan canım:)

selayhus : çizmelerini pek beğenmedim canım. ama tuniğin çok yakışmış maşallah fiziğin harika
bannu : yeşil gömleğin çok güzel yeşil rengini çok sevdiğim için ayrıca beğendim kombinini
tiviti : canım uzun gömleğin harika rengide çok hoş sanada çok yakışmış ama bence sen biraz kilo al yani çok al demiyorumda birazcık almalısın tatlım bayan dediğin biraz hatlarını göstermeliii dime:-)
tatlım_10 : kombinine bayıldım herşey uyumlu fiziğinde gayet düzgün canım :-)
naz20 : havuç pantolondan nefret ettiğim için yorum yapamıcam canım:KK43:
pelinkr : ay ay ay elbise harika sanada çok güzel olmuş bence mankendekinden daha güzel olmuş güle güle kullan canım:)

çok teşekkür ederim beğenmene çok sevindim. kalıplar güzel yapmışlar. cuk oturuo valla. bu aldğm 2. elbise.

X