Bugün ne giydin? Çek görelim..

erzurumlu bennu :97::97:içindeki badi yerine neden düz birşey giymedin :26: bluzyn zaten epey alacalı bulacalı :44: ne yazıkki bu kombini beğenmedim ben :KK17::KK17:

tivitim seninde gömleğini beğenmedim :KK17: hem bol durmuş hem önündeki kemeri hemde desenini ne yazık ki :26:

tatlım10 sade ve hoş bir kombin, bilezikler ve takılar bile çok gözüme batmadı normalde takı çok az severimde :KK9:

tatlim_10 bende begendim kombinini ama keske botlarinla cantan ayni tonlarda olsaydi... :KK34:

tesekkür ederim canim aslinda cantamin renginde botlarim vardi ama onlar rahat olmadigi icin bunlari tercih ettim :KK61:

erzurumlu bennu :97::97:içindeki badi yerine neden düz birşey giymedin :26: bluzyn zaten epey alacalı bulacalı :44: ne yazıkki bu kombini beğenmedim ben :KK17::KK17:

tivitim seninde gömleğini beğenmedim :KK17: hem bol durmuş hem önündeki kemeri hemde desenini ne yazık ki :26:

tatlım10 sade ve hoş bir kombin, bilezikler ve takılar bile çok gözüme batmadı normalde takı çok az severimde :KK9:

sagol canim begendigine sevindim

tibitim çok hoş görünüyorsun yine gözüme canım
cool mu denir ona ne denir anla işte :))
çok cool olmuşsun

bnnu çok açık değil aslında içindekini giymesende olurmuş
ama rahat edemiyorsan kötüde durmamış canım
gömlek çok ciciymiş çok da yakışmış

tibitim uzun kollu gri hırkam da yok benim:KK59: siyahım da yok büüüüü:84:

ben ne yazık ki senin kombinini beğenmedim:KK59: gömleğin büyük olmuş bence sana:26:

twetty o güzelim fizigi öyle bol giynerek nicin sakliyorsun, bizi neden öyle bir güzellikten mahrum birakiyorsun... :KK16:

teşekkür ederim yorumlarınıza:KK71:

ROCKERX sanirim cok uzun zamandir fotonu gormemistim fizik, sac rengi , kiyafet uyum, botlarin rengi ceketin coookkkkk begendim
HARIKAAAA:nazar::KK16:

tselaycım çok hoş olmuşsun yine canım
bacakların zaten güzel de bu fotoda sanki biraz daha dolgun hoş geldi gözüme

canim cok tesekkürler
tuniğin çok güzelmiş. kolları çok hoşuma gitti. fıstık gibisin valla:KK66::KK66::KK66::KK66:
tesekkür ederim , kol detayi benimde cok hosuma gidiyor
Vay vayy
SELASHUSUM=süper görünüyorsun kuşum Kıyafetin çok yakışmış manken vücuduna:nazar:
:
ablacim tesekkür ederim ,nerelerdesin özletiyorsun kendini yine ??
selayyy şuran şöle olsaydı diyebileceğim hiçbir yer yok valla çok hoş olmuşssunn:KK69:

kuskam cok merci, yarin bana gel :KK1: :KK1: rüyalarda bulusuruz :))

çok güsel olmuşsun ay maşallah :nazar:

tesekkür ederim bennucugum,
malesef bu kombinini sevmedim ben ..
[

nedendir bilmem ateş pilesini çok beğeniyorum,kombinin de çok uyumlu bebişim maşallahh:nazar:

bende seviyorum , tesekkürler kusum ..

belindeki kemer olayım....
çok beğendim ama ben kısa kollunun altına uzun kollu birşey giymeyi sevmediğim için o gözüme çarptı. ama bir bütün olarak güzel:KK23:
tesekkür ederim ,ne güzel bir yorum olmus :))

gülen suratın ince bacaklı annesi selay :KK9::KK9:
çok güzel olmu şbgendm vlla fıstık anne :81::81:
sifatimida takmis :KK1: tesekkür ederim dccik :)
:
selayhusum çok şeker bi kombin olmuş beğendim :KK69:
cok tesekkürler tivitosum ,ama malesef ben senin kombinini sevemedim , gömlegin cok tuhaf durmus gibime geldi, bide o kemerimsi sey kendine aitmis sanirim ama bol oldugu icin sarkik durmus bebegim

hos renkleri uyumlu bir kombin olmus

Meraba..konunuzu cok beğendim..Tam da bana hitap ediyor..
Bugün bende kendi kombinasyonumu eklemek istedim..

$beenn.jpg

Son düzenleme:
çok güzel kıyafetlerin ama gömleğin 1 beden küçük olabilirdi alt kısımları biraz büyük durmuş cnm

gömlek 36 beden zaten benim bedenimde 36 gömleğin modeli böyle bol kesimli biraz önündeki o ayrıntıda sarkık durması kendisinden yani bolluktan değil :86: teşekkür ederim :KK53:

oooo ne güzel bi konu bende moda giyim stil..ilgilendiğim dallar paylaşımlarda güzel fikir olur birbirimize yaratıcı kendinize özgü fikirleriniz yaratığınız tarz varsa yazın arkidişleeerrr...

Vay vayy
SELASHUSUM=süper görünüyorsun kuşum Kıyafetin çok yakışmış manken vücuduna:nazar:
ROCKERYS=Çok hoş bir kıyafet Saçlarıda çok beğendim:nazar:
KONTESİM=Tüniğin çok hoş:nazar:Ama ojelerini sevmedim:KK9:
GNYDN=Güler yüzlüm çok zayıflayıp tam bir fıstık olmuşsun Kombininde sade ve hoş:nazar:
BEREN= Bravo güzel kilo vermişsinKıyafetinide beğendim:nazar:

teşekkür ederim barçman ablammm:KK69:

pelin elbise güzel olmuş güle güle kullan

beren kilolu değilsin canım da fazlalıkların var birazetek boyun biraz daha uzun ve de çizmelerin de hafif bol olursa daha güzel olacağını düşünüyorum.
kontes başarılı buldum kombinini canımcımm:KK16::KK16:

selayyy şuran şöle olsaydı diyebileceğim hiçbir yer yok valla çok hoş olmuşssunn:KK69:

çok sağol tatlım 8 kilo daha vericem beni o zaman gör:KK1::KK1:

ayy aklımda kalanları yazayım baya ekleyen olmuş
rockers uymlu bir kombin olmuş :nazar:
gnydıncımm çok sade ve hoş olmuşsun acayip incelmişsin canım benim
star fiziğin çok güzel
kontess çok beğendim bence gri hırkaylada olmuş fakat uzun kollu olsa daha güzel olurmuş
beren kilo vermişsin çok hoş olmuş bikaç kilo daha versen taş olucan maşallah:nazar:

ay çok teşekkür ederim canım:KK49:

oooo ne güzel bi konu bende moda giyim stil..ilgilendiğim dallar paylaşımlarda güzel fikir olur birbirimize yaratıcı kendinize özgü fikirleriniz yaratığınız tarz varsa yazın arkidişleeerrr...

yeap baby :130: oww yee owwww yeeeee :118:
çok çılgınca gördüm yorumunu come on babyy der gibide , coştum bir an :86:

Meraba..konunuzu cok beğendim..Tam da bana hitap ediyor..
Bugün bende kendi kombinasyonumu eklemek istedim..

öncelikle hoşgeldin :KK71: gelir gelmez eleştiricem ama artık kusura bakmıcan :KK1::kk77:
havuçç pantolon herkese gitmiyor, yanlış anlama bana sorarsan bayanların çok çok az kısmı ideal bir şekilde taşıyabiliyor havuç pantolonu :KK50: zor bir tarz o yüzden bende pek yeltenmem taşıyabiliceğimi sanmıyorum :KK45:
seninde kıyafet ve uyum güzel olsada üzerine yakıştıramadım ne yazık ki :KK50:

selayhusuma dün baktım baktım ama yorum yapmayı unutmuşum :KK37:
bu bluzu daha önce siyahla kombinlemiştin sanırım aşko bizde sana kahveyle kombinlemi demiştik :26: yoksa kotlamı kombinlemiştin de kahveyle kombinle demiştik hatırlıyamadım :26:
ay neyse
gayet hoş ve uyumlu olmuş
çizmelerin hele 10 numara :KK19:

Son düzenleme:
X