Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkkürler yorumun için ama sivri burun benim vazgeçilmezim...

teşekkür ederim olabilir... sence ne giymeliydim

rica ederim , sivri vazgecilmezim demissin o yüzden bisey diyemiyorum , uyum olarak zaten cok güzeldi ben sadece sivri uclari sevmedigim icin demistim.. tasiyisin zaten süper ...

Son düzenleme:
bnnu bu kiyafetlere kemerinide takilarida yakistiramadim.. kazagin güzel cok severim bu tip kazaklari

kahverengi botlarımı giydim. evde çektiğim için tabiki botlarım yok

bugünkü ben. okul başladı daha sık foto atabilirim artık

Son düzenleme:
hımm pki sizce nasıl olsa daha hoş dururdu?
o takilari takmayip , baska bir kemer tercih etseydin diye düsündüm , bu kemer cok egreti durmus..
fikir acisindan yanlis anlamani istemem..

sade hos bir kombin

Son düzenleme:
o takilari takmayip , baska bir kemer tercih etseydin diye düsündüm , bu kemer cok egreti durmus..
fikir acisindan yanlis anlamani istemem..

sade hos bir kombin

yok canım fikirleriniz benim için çok değerli demiştim aksine yorum tavsiye için teşekkürlerrrr.

tarzım değil ama hoş bir kombin olmuş
ayrıca merak ediyorum,bizleri mi beğenmiyorsunuz yoksa yorum yazmayı mı sevmiyorsunuz

teşekkür ederim.
ben bu başlığa çok sık yazmıyorum. olur mu hiç öyle beğenmemek aşk olsun ki daha önceden senin özellikle takılarınla ilgili yazdığımı hatırlıyorum

bu takıları bence yazın ya da baharın
beyaz pantolon,açık renk bluz gibi kombinlerle kullan canım

giydiğin siyahlı kombin içinse en basidinden büyük bi gümüşi halka küpe olabilirdi mesela

Hımmm bunu sevdim işte beyazlar halka küpeler hoşuma gitti .

bnnu tunik super duz siyah vucudu saran seylere bayılıyorum

ayseyılmazz_88 tunigin altına kahve tonlarında taytta olabilirmis canım oylede deneyebilirsin

bnnu tunik super duz siyah vucudu saran seylere bayılıyorum

ayseyılmazz_88 tunigin altına kahve tonlarında taytta olabilirmis canım oylede deneyebilirsin

evet şekerim olabilir. Fakat tuniğin altına bir badi giymem gerekiyor ve tercihimi siyahtan yana kullandım bunun için siyah çorap giymiştim

Ya acikcasi takilar benim hosuma gitti , kombine renk getirmis biraz...Artik gerisi sana kalmis sen kendini nasil begeniyorsan

Son düzenleme:
tvetty : ay bayıldım elbisene harika olmuşsun canım yaaa

egerian : çok güzel bir kombin olmuş canım sade ve güzel

teşekkür ederim nazik yorumun için
bannu canım tuniğin tam tarzım fakat ya kemeri yada sadece kolyeyi tek tercih etseydin diye düşündüm ben ikiisi birlikte olmamış bence .
ayşe yılmaz seninde tuniğin güzel.

Ya acikcasi takilar benim hosuma gitti , kombine renk getirmis biraz...Artik gerisi sana kalmis sen kendini nasil begeniyorsan

Sağol canım beğendiğine sevindim fotoyu koymamdaki amaç dışarıdan bakıldığında acaba nasıl izlenim yaratırdı.Takılar hediyeydi çoğu kişi beğenmedi ama kaldırıp atacak değilim tabiki çok seviyorum canım istediğinde tekrar takarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…