Bugün ne giydin? Çek görelim..

2. güzelmiş güle güle kullan

teşekkürler tatlım:KK16:

starlicya35
cnm elbiseni çok bgendim sanada yakışmış :nazar: ama ben ayakkabıları bgenmedm ya :97: yani elbiseyle beraber kötü durmamş uyumlu ama çok sivri burun sanki :KK31:
sevgilm_benim
ayakkabılar çok şık :KK69: 1.sini çok sade bi bluzlar giymelisn bncee o şekilde güzel durur .. 2.si zaten hoş güle güle kullan :KK16:

evt tatlım sade siyah elbisem var onla giymeyi düşüorum diğer toprak renginde bişiyim yok almam lazım çok saoll:KK16:

sevgilim benim bende birinciye bayıldım güzel günlerde kullan inşallah
bu da beklenen elbisemle bugün ben :KK53: platform giymek isterdim ama ayaklarım üşüyor :KK37:

çok süpermiş elbisen tatlım fiziğinde süper incecikkkkkk ayakkabı içinde teşekkürler tatlım:KK16:

güle güle giy cnm ben 2.çok begendim

saol canımmm:KK16:

ege'cim tahmin edebiliyorum ama öyle olunca hocaların bakışı/düşüncesi farklı olabilir.

tibitim , barbiş geri verdi elbiseyi,olmamış üzerine,beğenmedi.

1
2
3
tıp :96:

egerian bayıldım renge
şeker gibi olmuşsun

tibitim çok yakışmış:nazar:
incecik belini filan sarmış zaten fizik süper
teşekkür ederim gnydıncığım :KK69:
egerian kazaginin rengi cok tatli hos günlük bir kombin olmus.. okul icin en idealiä#
teşekkür ederim selayuscum:KK71:
ege'cim tahmin edebiliyorum ama öyle olunca hocaların bakışı/düşüncesi farklı olabilir.

tibitim , barbiş geri verdi elbiseyi,olmamış üzerine,beğenmedi.

1
2
3
tıp :96:
evet canım o konuda çok haklısın

Son düzenleme:
tibitikooo elbise çok hoşş olmuşş :KK69: ben malesef bu elbisemle vedalaşmak zorunda kaldım çok büyük geldi deiştim :KK58::KK43::KK43:
yar olmadı bu elbise bana :KK59::KK59:
egerian renkler çok hoş, çok şeker olmuşsun :KK34:

tibitikooo elbise çok hoşş olmuşş :KK69: ben malesef bu elbisemle vedalaşmak zorunda kaldım çok büyük geldi deiştim :KK58::KK43::KK43:
yar olmadı bu elbise bana :KK59::KK59:
üzüldüm canım yaa çok beğenmiştin L istemiştin galiba büyük geldi bu elbisede kalıplar bi acayip valla canım :KK37: çok teşekkür ederim fıstığım
egerian renkler çok hoş, çok şeker olmuşsun :KK34:

teşekkürler tatlım:KK16:

evt tatlım sade siyah elbisem var onla giymeyi düşüorum diğer toprak renginde bişiyim yok almam lazım çok saoll:KK16:

çok süpermiş elbisen tatlım fiziğinde süper incecikkkkkk ayakkabı içinde teşekkürler tatlım:KK16:

saol canımmm:KK16:
teşekkür ederim :KK54:
twetty84
cnm elbise zaten güzel sanada çok yakışmış :KK16:
çizmede güzelde bol durmş demicm modeli o ama o elbisenin altına dar çizme dha gzel olurmş :KK69:
teşekkür ederim
egerian bayıldım renge
şeker gibi olmuşsun

tibitim çok yakışmış:nazar:
incecik belini filan sarmış zaten fizik süper

çok güzelmiş elbisen. aynısı kontesstede vardı sanırsam.

sağol güleç yüzlüm :KK70:

selayhusssssss
şmdi dikkat ettim gülen surat 2 yaşında olmuş doum gnüymüşş :KK69:
mutlu yıllarrrrrrr :KK19:

Arkadaşlar merhaba bi kaç gündür bu topiğe bakıyorum bir de ben eklemek istedim yorumlarınız benim için çok değerli .....
Bu gün ben üni harcımı yatırmaya giderkene.....Fotoları tlfdan çektim görüntü pek net diil üstüna tıklayınca daha belli oluo :26:

Eki Görüntüle 145101 Eki Görüntüle 145103 Eki Görüntüle 145107

Şu alttaki fotoyu bir silemedim :KK43:((((

Son düzenleme:
starlicya35
cnm elbiseni çok bgendim sanada yakışmış :nazar: ama ben ayakkabıları bgenmedm ya :97: yani elbiseyle beraber kötü durmamş uyumlu ama çok sivri burun sanki :KK31:

teşekkkürler yorumun için ama sivri burun benim vazgeçilmezim...

starlicya35 senin elbisen cok yakismis güzel bir elbise ..sadece cizmelerini begenmedim ..
teşekkür ederim olabilir... sence ne giymeliydim

geçmişe bakma fırsatım olmadı görebildiğim kadarıyla

starlicya35=Elbisen çok hoş Sanada çok yakışmış:nazar:
TWEETYim =:nazar::nazar::nazar::KK34::KK34:

çok merciiii

çok şıksın cnm çok uyumlu elbisede fiziğine güzel yakısmış
:KK66: çok teşekkürler

tvetty : ay bayıldım elbisene harika olmuşsun canım yaaa:KK69:

egerian : çok güzel bir kombin olmuş canım sade ve güzel:nazar:

X