Bugün ne giydin? Çek görelim..

fotoğraf makinem yok ama cep telefonundan çekip eklemeye çalışrım cnm. hele bi gelsinler:KK66::KK66:

tamam bekleriz cnm :KK34: bende üye oldum simdi oraya ama yurt disina henpz siparis yapmiyorlarmis ama alt yapi calismalari varmis, ki kayit olurken de yurtdisi secenegi vardi. bu tabi iyi bisey.

yurt disinda siparis yapan siteler biliyor musunuz ?

dün akşam eşimle yemeğe çıktık.. boydan fotoğrafım olmadığı için yarım yarım ekliyorum $DSC00811.jpg $DSC00829.jpg

starlica
valaha elbisende çizmelerinde harikaaa:KK68:

raziye erkan : kırmızı badin çok güzelmiş canım ama kotu beğenmedim ben ya

Son düzenleme:
tatlim_10 keske soyle karsıdanda bir cekseydin....parca parca baktıgımda ayrı ayrı hepsi cok guseller begendim:KK16:

merhaba kızlar bende dün 2 tane ayakkabı aldım bakalım beğenicekmisiniz fotoyu yiğenime çek demiştim oda gitmiş masanın üzerine koymuş ayakkabıları güzel çıksın die:KK1:
$Adsızd.jpg $Adsız.jpg

Son düzenleme:
Güle güle kullan,
Gri, tokalı olanı çok beğendim, bulsam bir tane de ben alırım ama başka rengini. soldaki tarzım değil hiç,

saol tatlım hiç aklımda yoktu çarşıya çıkarken tesadüfen aldım bilerek gitseydim kesin bulamazdım:KK1:

2.cisini cok begendim ya harika:KK16:

çok saoll tatlım dahada güzelleri sizin olsun:KK16:

starlicya35
cnm elbiseni çok bgendim sanada yakışmış :nazar: ama ben ayakkabıları bgenmedm ya :97: yani elbiseyle beraber kötü durmamş uyumlu ama çok sivri burun sanki :KK31:

sevgilm_benim
ayakkabılar çok şık :KK69: 1.sini çok sade bi bluzlar giymelisn bncee o şekilde güzel durur .. 2.si zaten hoş güle güle kullan :KK16:

X