Bugün ne giydin? Çek görelim..

tiviti kuşum saçın badinin tonu birbirne uymuşta a.s
o siyah hıyka olmamışş ..
hadi soyunnn sempatiksalakcinni

tuti: sonunda gördüm seni canım... çok tatlı olmuşsun.. bıcır bıcırsın tam... bana fikir oldunzemuszemus

selayhus: canımmm kocişte zevkliymiş hee... çok sexy olmuşsun....küpelerinde yakıyor.. kazağınla tam uyum içinde canım.. . kaydirigubbakcemile2

barbie: evet biraz sıradan.. ama yakıştırmışsın yine canım.. bolero ve gömlek uyumlu olmuş.. yerimseniben

beyaz melek: bebişin ve sen çok şekersiniz..

bony: seni birine benzettim bu saçlarınla..sanki bu saçı daha önceden gördüm gibiCADIARZU ama elbisen güzelmiş..

tweety: sana salaş giyim çok yakışıyor canım...yerimseniben

teşekkürler hayatım..zemuszemus
bonny sanada yakışır neden yakışmasın fiziğin hoş görünüyor..

beyaz melek meleğini allah bağışlasın :kedi: yumuk elleride tam ısırmalıkzemuszemus

çok teşekür ederim hepiinize

tutım,beyaz melek,selayhusum,barbim(buarada senin sıradanlıgını yerım) tıvıtım hepiniz birbirinizden güzel ve şıksınız a.s.

Barbim sana söz verdiğim için koyuyorum :asigim:

bugun hava sıcak diye mont giymedim sadece bu hırkayla çıktım,yaşasın sıcak havalar :asigim:

waoow beyaz kazağın pek bir şık xzgim
hoşgeldin tekrardan topiğeeee
beni kırmadığın içinde ayrıca teşekkürlerrrr

waoow beyaz kazağın pek bir şık xzgim
hoşgeldin tekrardan topiğeeee
beni kırmadığın içinde ayrıca teşekkürlerrrr

hosbulduk barbim opuyorumnanaktan tesekkur ederim bunu 3 sene falan once almıstım ama unutmusum dolabımda duruyor aldığımdan beri bugün buldum giydim artık asla kaybetmem zemuszemus

xzgi kazağın çok hoşmuş hırka da çok tatlı ve değişikmiş. bişey dikkatimi çekti ayakkabıyla rahat edemiyor musun dizlikle çizme giyiyorsun heralde sürekli robokop gibi durmuş biraz kötü değil ama ilginç fisfisfis

1 haftadır takip ediyorum bu başlığı açıkcası neler olmuş anlamadım bilmiyorumkismile
Neyse ben hemen gördüklerime yorum yapiim
xzgi _bacağına nooldu geçmiş olsun, kazağın güzelmiş yakışmış opuyorumnanaktan
twetty84 _rahat ve hoş görünüyosun, fizik de 10 nuamara boshayallersmile
Selayhus _Tuniğin basenlerini büyük göstermiş ama yine de çok güzel görünüyo yerimseniben
Bonny _Genel olarak uyumlu beyendim ama bileziklerin biraz abartı olmuş gibi geldi CADIARZU
Barbiveken _Mavi gömlek çok yakışmış boshayallersmile

xzgicim beyaz kazagın çok hoş ve sanada cok yakışmış canımcımmmmm
çok tesekkur ederim canım guzel sözlerin için opuyorumnanaktan

tesekkur ederım canım evet hırka bıraz sabahlık gıbı duruyor ama ben cok sevdım yınede,canım ne gıyersem gıyım ınan robokobum kaydirigubbakcemile3 ama dızlık taktıgım ıcın ya corap ya tayt gıymek zorundayım onlarında altına babet gıyemıcek kadar ısınmadı hava o yuzden cızmeye mecburum :sinifsinif:

canım tesekkur ederım,menisküs yırtıgı falan var gecıcek salı gunu amelıyat olucam sagol ılgın ıcın opuyorumnanaktan

teşekkürler kardelen_nur beğenmene sevindim opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…