Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Ayyy yaa kusura bakma sene sonuna kadar senin o zaman tüm birikimler
Ben nasıl bu aylık sandıysam
Kusurluk birşey yok ,memurum ya bir ayda okadar kazanmıyorum zaten yıl sonuna kadar olursa öpüp başıma koyarım, yıl basından bu yana en az o hedefim kadar karta para yatırdıgim için ancak toparlayıp yapabilirim

Ben de memur :)
Bizim de borç vardı bitti sayılır
Bi maaşı yeme- içme -gezme- kartlar
Diğeri de birikim hedefliyorum ama bilmiyorım :)

Ben de memur :)
Bizim de borç vardı bitti sayılır
Bi maaşı yeme- içme -gezme- kartlar
Diğeri de birikim hedefliyorum ama bilmiyorım :)
Biz eşimle birikim konularında aynı fikirde olmadığımız için ben ufak ufak başladım, o da eskisi kadar harcamıyor, keşke bir maaş atabilsek bizde ama harcamamız çok. Ileride inşallah

Biz eşimle birikim konularında aynı fikirde olmadığımız için ben ufak ufak başladım, o da eskisi kadar harcamıyor, keşke bir maaş atabilsek bizde ama harcamamız çok. Ileride inşallah
Çocuğunuz var mı peki? Masraf açısından ...
Erkekleri biraz alıştırsak tasarrufa hemen boğazımızdan keserler allah korusun
Hiç o toplara girmiyorum
Ben de hiç kısmam
Eşim de kısmaz
Ye iç eğlen zaten illa ki iki maaşın birazı kalıyor, bitmiyor
Kira da ucuz burada
Ben harcamayı da biriktirmeyi de severim
Bazı insanlar kısarak biriktirir ya
Bizim ki o hesap değil
Aldığım çoğu ürünün fiyatını bilmem

Çocuğumuz yok,eşim parayı benden esirgeyecek Dünya daki en son insan sanirim . Yemeyi,gezmeyi,giymeyi seviyoruz ikimizde . O sebeple çok sukur evimize güzel para giriyor ama aynı şekilde de çıkıyor. Ben artık kenarda 3-5kurusumuz olmadığını, bunun böyle gitmeyeceğini bu yıl anlayıp kendimi burada buldum. Birşeylerden kısmıyorum zaten yapıma ters ama dikkat ediyorum artık, yararı oldu buranın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…