Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Arkadaşlar meehaba Artık hedeflerimizi de yazıyoruz. Sene sonuna kadar ne kadar kumbara birikim hedefi koyduysak listeye ekliyorum anasayfada. Hedeflerinizi yazabilirsiniz. Bereketli olsun

Arkadaşlar meehaba Artık hedeflerimizi de yazıyoruz. Sene sonuna kadar ne kadar kumbara birikim hedefi koyduysak listeye ekliyorum anasayfada. Hedeflerinizi yazabilirsiniz. Bereketli olsun
Kumbaramdan 500 Euro 500 dolar 2.000tl öıkmasını hedefliyorum

Kumbaraya nasıl hedef koyulur ya elimize ne gelirse atıyoruz

Kumbara da benim hedefim 1000tl yıl sonuna kadar. Çok atamayacağım. Altın ve dolar hedeflerim de var yıl sonuna kadar o sebeple

Aleykum selam ve Rahmetullah topıgınız hayırlı olsun ınsallah basarılı olursunuz :) bende ara ara gelır bırıkım yaparım :=
Bugün kaç TL attınız ?
Bugün attınız mı kumbaraya ?
Kumbara ne alemde
Kumbara etkinliği süperrr Geçen grupta konusmustuk bizde ,açılmayan kumbara almıştım is yerine 3 hafta oluyor. Ben de attıkça arada yazarım. Hayırlı olsun topik
Kumbaraya para atıldı mı bugün :)

Ceteris paribus bu arada birikim hedefin iyiymiş maşallah
Şimdi degistirdim ahahaha gözümün önünde dursun da harcamalarımi ona göre yapayım dedim . Hedefler işte, ne kadarı gerçekleşirse. Hayatımda ilk defa bu yıl birikim konularına merak sarıp dikkat ediyorum. Hedefime ulaşırsam mutlu olacağım sizin yok mu bir hedefiniz

Aynen yeni değişmiş
O kadar olmasa da var
Kumbaraya 500 den faZla atamam ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…