Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Arkadaşlar meehaba :KK54: Artık hedeflerimizi de yazıyoruz. Sene sonuna kadar ne kadar kumbara birikim hedefi koyduysak listeye ekliyorum anasayfada. Hedeflerinizi yazabilirsiniz. Bereketli olsun :nazar:

Arkadaşlar meehaba :KK54: Artık hedeflerimizi de yazıyoruz. Sene sonuna kadar ne kadar kumbara birikim hedefi koyduysak listeye ekliyorum anasayfada. Hedeflerinizi yazabilirsiniz. Bereketli olsun :nazar:
Kumbaramdan 500 Euro 500 dolar 2.000tl öıkmasını hedefliyorum :KK70:

Kumbaraya nasıl hedef koyulur ya elimize ne gelirse atıyoruz :halay:

Kumbara da benim hedefim 1000tl yıl sonuna kadar. Çok atamayacağım. Altın ve dolar hedeflerim de var yıl sonuna kadar o sebeple

Aleykum selam ve Rahmetullah topıgınız hayırlı olsun ınsallah basarılı olursunuz :) bende ara ara gelır bırıkım yaparım :=
Bugün kaç TL attınız ?
Ben de varım. İnşallah devamı gelir topiğin hangi topiğe katılıyorsam devamı gelmiyor kimse yazmıyor :KK70: Umarım hayırsız gelmem topiğe
Ben de bebeğim için kumbara yapmayı düşünüyordum. Yarın bakayım şu açılmayan teneke kumbaralardan alayım
Bugün attınız mı kumbaraya ?
Hoşgeldiniz :KK54: Benimde bir bebeğim var bir tane daha istiyorum ama yatırım yapmak da gerekiyor gelecek için. Bende açılmayan kumbara aldım. Yoksa sürekli açıp para alıyorum. :KK48: İnşallah devamı gelir topiğin. :KK76:Hayırlı uğurlu olsun :KK69:
Kumbara ne alemde :KK66:
Kumbara etkinliği süperrr 🙋‍♀️🙋‍♀️ Geçen grupta konusmustuk bizde ,açılmayan kumbara almıştım is yerine 3 hafta oluyor. Ben de attıkça arada yazarım. Hayırlı olsun topik 🙋‍♀️🧿
Kumbaraya para atıldı mı bugün :)

Ceteris paribus Ceteris paribus bu arada birikim hedefin iyiymiş maşallah :KK66:
Şimdi degistirdim ahahaha 🤣 gözümün önünde dursun da harcamalarımi ona göre yapayım dedim . Hedefler işte, ne kadarı gerçekleşirse. Hayatımda ilk defa bu yıl birikim konularına merak sarıp dikkat ediyorum. Hedefime ulaşırsam mutlu olacağım 🤗 sizin yok mu bir hedefiniz

Şimdi degistirdim ahahaha 🤣 gözümün önünde dursun da harcamalarımi ona göre yapayım dedim . Hedefler işte, ne kadarı gerçekleşirse. Hayatımda ilk defa bu yıl birikim konularına merak sarıp dikkat ediyorum. Hedefime ulaşırsam mutlu olacağım 🤗 sizin yok mu bir hedefiniz
Aynen yeni değişmiş
O kadar olmasa da var
Kumbaraya 500 den faZla atamam ama

X