Makyaj Ürünleri Bugün Hangi Makyajı Yaptınız??

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2
Evet bayanlar burada yaptığımız günlük makyajlarımzı paylaşalım...Hem birbirimize fikir de vermiş oluruz:içelim:

yaa evet günlük makyaj nasıl olur ben çok merak etmekteym ruj sürüorm rimel sürüorm okadar ama farda istiorm günlük hayatta nasıl yapıosnz göz makyajnzı kızlr resmni koyar msnzz

ben de makyaj yaptığım zaman paylaşım da bulunurum ,hem böylece göz ve dudak makyajı haricinde ten makyajlarımızı da paylaşmış oluruz :)

3 gündür evdeyim hiç makyaj yapmadım bu yüzden. Ama yarın okula gidince yaparım bişiler.

bugün gittim okula kırmızı tunik giydiğim için hafif kırmızı bir rujum var onu sürdüm onu sürdüğüm için de sadece rimel ve siyah göz kalemi kullandım.

bugün gittim okula kırmızı tunik giydiğim için hafif kırmızı bir rujum var onu sürdüm onu sürdüğüm için de sadece rimel ve siyah göz kalemi kullandım.

bende kırmızı ruj srünce o kadar yapıorm

Ben günlük makyajımın öyle bir rimel, bir parlatıcıdan oluştuğunu söyleyemem. Günlük makyajda fondöten ve pudra dışında her ürünü her gün kullanıyorum. Kıyafetimin renginde far ve uyumlu ruj seçiyorum. Mutlaka allık kullanıyorum. Genelde siyah kalem veya eyeliner, açık renklerde farlar ve kırmızı ruj tercih ediyorum. Evde tek başıma olsam bile makyaj yaparım. Benim için bir hobi gibi, tabi ileride cildim ne hale gelir bilemem :44:

Bende pudra ,eyeliner ,rimel, allık ve kırmızı ruj kullandım bugün:79:
Foto koymak isterdim ama dersanedeyim:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…