Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

Noluyo bu erkeklere ya burda o kadar cok sizin derdinizden muzdarip bayan konu acmis ki ne oluyor yani niye. ÇOğunluk bakiyorumda hepsi daha yeni evli. Be adam madem aldatacaktin ne diye evlenipninsanlarin hayatlariyla oynuyosun ne diye kalp kirip kapanmasi zor yaralar aciyosun . Tuh yaziklar olsn bu adamlara oyle sinirlendim ki. Sen kendini sansli hisset ailen arkanda ve fazla gecmeden ogrenmen iyi olmus. Senelerini bir adama verip fedakarliklar yapip evinde cocuklarina ve esine bakip aldatilan bayanlar var . Her turlu eziyete katlanip ailesinin geri kabul etmedigi bayanlarimizda var. O yuzden basin dik olsun sen sadiktin o sadakatsizdi Sana ve askiniza evliliginize ihanet etti. Bosanmakla en dogru karari vermis olursun

aldatılan bir kadın olarak yazıyorum daha yeni evlisin çocuğun da yok bu adama hiçbir mecburiyetin yok boşan kurtul
sakın affetme gibi bir hataya düşme
zaten kocan bir defa yapsa pişman olsa belki ders almıştır derdim ama seni defalarca aldatan adamdan hayır gelmez canım

çok teşekkür ederim canım benim iyiki sizler varsınız zaten ilk buraya yazdım herşeyi aileme bile anlatamamıştım sizlere konuyu açtıktan sonra teyzeme söyledim..bu adam beni hak etmedi etmiyor etmeyecekte sokakta böyle adamlar dolu canım kendi şerefsizliğini çok iyi biliyor daha öncede dedim ya bana suçluluk psikolojisi uygulamaya çalışıyor..direk boşanacağım ama ona acı çektirerek tazminat alarak elaleme tektaş almasını biliyor tazminatını da afedersin EŞŞEK GİBİ ödeyecek!!!!

kızlar ailem gece 12 gibi yanımda olacaklar eşimin ailesi gelmiş ama kendi akrabalarına geçmişler teyzemi aradılar kendi ailem gelemden onlarla görüşmek istemedim yanıma gelmek istediler kabul etmedim!!!annem babam abim de yanımda olsun istiyorum...kaynanamla konuştum ağladı telefonda kızım yuvana yazık etme işte oğluna kızıyor falan çok pişmandır erkekler bu boşansan biriyle evlensen onun aldatmayacağını ne biliyorsun diyor ya benm oğlumdan daha kötü birine denk gelirsen falan diyor.ben şunu dedim saygımı bozmadım annecim dedim benim ne yaşadığımı ne çektiğimi biliyor musun? emin ol dedim senin oğlundan daha kötü birine denk gelmeyeceğimdir neden biliyor musun dedim çünkü erkeklere güvenmiyorum kendi ayaklarımın üstünde çok şükür duruyorum maddi yönden kendi aileme bile yük olmam ki onlar beni yük olarak görmezler dedim...oğluna ihtiyacım yok dedim...ki onca kadınla yattıktan sonra benden senin oğluna eş kadın olmaz dedim!!!ve anladığım kadarıyla kızlar bunlar boşanma taraftarı değil sizce ne gibi zorluklar çıakrtırlar karşıma?

elinde aldatmanın kanıtları olduğu sürece zaten bütün mal mülk senindir. hiçbir zorluk çıkartamazlar tek celsede biter iş.
sakın yumuşama cezasını çeksin doyumsuz

sen çok güçlü ve mantıklı bir kadınsın kalpsancisi... şimdi onlar boşanma diyecekler, yanında kalıp seni etkilemek için uğraşacaklar. hele eşin yalvaracak-yani bi ihtimal-

eşinin yaptığı affedilir bir şey değiil. ben olsam bugün gitmiştim avukata... otur ölç tart ailenle, boşanacaksanda çatır çatır al tazminatı kalsın ortada görsün gününü

parasız kalırsa o kadınlarda olmaz. gurur yapıp tazminat istemiyor olabilirsin. al ister harca, ister götür bi yere bağışla ama süründür onu

teşekkür ederim canım her kadın güçlü olmalı!!!avukata acele etmedim amcam avukat olduğu için bu davayla onun ilgilenmesini istiyorum beni daha çok aydınlatır bu konuyla ilgili...tazminatımı açacağım ve kazanacağım da inşl. çok şükür benm ihtiyacım yok ama hayırlı yerlerde kullanacağım o tazminatıda..

arkadaşım ailesi ile konuştuğunda mümkün olduğunca sakin konuşmaya çalış.. çünkü sinirle söyleyeceğin herşey daha sonra sana karşı kullanılabiliyor... senin aileninde yanında olmasıçok iyi. çünkü buna benzer durumda olan bir arkadaşım var.. ve erkek tarafının ailesi ve arkadaşları kıza inanılmaz baskı yapıyorlar.. kız kesin karar vermişken acaba mı demeye başladı....

öğrendiğim anda asla acaba mı demedim kendimden emin birekilde bitti bu iş dedim hatta ailemden ilk teyzeme dedim teyzemle aynı şehirdeyz kapıyı açtı beni görünce korktu tabi perişan bir haldeydim ağlamaktan gözlerim şişmişti ve teyze bu iş bitti dedim...ve benm için bitti canım

hakkında hayırlısı olur işl... Allahtan eşin dkkatsiz bir adammış da erken yakalamışşsın bu olayı.. ya yıllarca farkında olmasaydın ya bu adamdan çocukların olsaydı...
bu arada kayınvaldn klasık erkek annesi tavırlarını sergiliyor boşver onu.. kızma da canım... ben eski eşimin annesi için şunu demiiştim '' oğlunu başkasıyla yatarken görse , oğlum yanlışlıkla üstüne düştü '' der diye... onlara göre oğulları her zaman affedilmesi gereken masum bebeklerdir... bunu asla değiştiremezsin...

gerçekten doğru söylüyorsun ki erken farkettim ya yıllarca devam ettirseydi ya çocuğum olsaydı birde benden çocuk istiyordu ahh bu erkekler ama ben istemedim yapmadım!!!kayananam tek değil bütün ailesi sanki oğulları sütten çıkma ak kaşık boşanıyorm diye beni suçlamaya çalışıyorlar...

klasik tavır..ilk önce etme eyleme kızım... sonra ama sende bunu yaptın şunu yaptın...hiç önemseme bu hareketlerini.. ama hep sakin olmaya çalış arkadaşım... onların ağzına laf verme... çünkü genelde boşanma sırasında ve sonrasında kendilerini haklı göstermek için başkalarına saçma sapan şeyler anlatacaklardır...bunlra hazırlıkı olmalısın....

herşeye hazırlıklıyım canım amcam da azçok anlattı nelerle karşılaşacağımı bana neler yapabilecekelrini hatta boşanma süreci öyle birşeydirki baktılar sen güçlüsün boşanacaksın iftiraya bile giderler dedi atsınlar hakaretleri iftiraları kendi ceplerini yakacak...

Canım ancak müsait olabildim... Anladığım kadarı ile ailen gelmiş ...ohh iyi olmuş o şerefsize... Allahından bulsun... Arkadaşlardan biri psikolojik destek demiş evet haklı.bahsetmiştim bende ilk eşimden aldatıldım diye üstelik 2 ay dolmadan ayrıldım.. Düşünün tırnağımdan kınalarım çıkmamıştı.. Ardından psikolojik destek aldım.. Hala tam atlattım sayılmaz... Ama şükür eşim pdr mezunu :) rabbim yardımcın olsun dualarımdasın arkadaşım...

çok teşekkür ederim arkadaşım sizlere nekadar teşekkür etsem azdır ailem varmak üzere bende bekliyorum anneciğimi babacığımı onlara okadar çok ihtiyacım varki...ailem arkamda herkes bana destek ve en önemlisi onlarda boşanmamı istiyorlar asla erkektir yapar bilmem ne bu tür cahilce kelimeler kullanmadılar..senin için çok üzüldüm canım ki sen 2 aylıkmışsın beni eminim çok iyi anlıyorsundur böyleleri günyüzü görmezler canım ah aldılar birkere....

kızlar ailem varmak üzere çok az kaldı ve uzun uzun konuşacağız yarın da eşim ve ailesi gelecekler..ailemle konuşalım yarın sizlere gelişmeleri yazarım hepinize teşekkür ederim allah razı olsun kızlar hepinizden...

ALLAAH sana yeni yolunda kolaylik versin, mutlu ol insallah.

Herkes mutlu olsun kimse böyle seyleri hak etmiyor.

Insallah ailesinin yaninda da kuvetli ve emin kalirsin.
Moralini bozdurma , herkes birseyler dicek belki illaki kötülül anlaminda degil ama onlarda sok oldu, ve ayrilmanizi tabii istemezler.

Neyseki sen kararini verdin vaz gecmicegin belli.

Fazla üzülme , her an hersey herkesin basina gele bilir.
Sen güclüsün ve güclü bir ailen var arkanda cok cok sansli oldugunu unutma lütfen.

Bende ayrilirken cogu seyi biraktim ona, bana evliligimde sana getirmeyen seyi ne yapim dedim, bi göz emegi olan ceyiz lerimi ve özel esyalarimi aldim geri kalan herseyi biraktim.
Mahkemede bile anmadim.
Sürec uzundu bosanana kadar 2 yil ?
ama ordan ciktiigmda cok hafiflemisdim yillarin yükü agirligi mutsuzlugu bitmisdi, harika bir duygu.
Allah herkesi kolayca kurtarsin insallah.

Hersey gönlünce olsun.

öncelikle merhabalar arkadaşım yazacaklarımı sakın yanlış anlama ama objektif olarak yazmak istiyorum...aldatıldığını yazmışsın telefon vs bulmuşsun eşin inkar ediyor sence bunlar tam bir delil mi? ya eşin haklıysa ya aldatmadıysa severek evlendim demişsin önceki konunuda okudum 2 yıl falan flört ettik demişsin bu adamı hiç mi tanımadın hiçmi belli etmedi sen mi bukadar saftın flört ederken iyiydi güzeldi evlendikten sonra ne değişti eşinin cinsel isteklerini yazmış konu açmışsın kadın olarak eşinin ihtiyaçlarını gideremeyeceksen neden evlendin???ben tek taraflı düşünmüyorum nedense:44: bence kendini de sorgula Yok tazminat davası açacam demişin neye dayanarak ve kazanacağını sanıyormusun en ünlü sanatçılara bile ödenen tazminat paraları ortada haberin yok mu:26:hatta burdaki hiçbir arkadaşın haberi yok galiba ki adamın donuna kadar al demişler birsürü boşanan bayanlarda yazmışlar yok boşandık yok süründürdük tazminat davası açabildiniz mi açtıysanız nekadar alabildiniz?????? gecegece çok güldürdünüz beni hanımlar kendinize gelin.konuyu açan arkadaşımızın boşanmayacağı varsada bu dolduruşlardan sonra boşanır sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…