Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

kayınvalidenin ayrılmanı istemeyişi ve bunun için seni ikna etmeye çalışması çok normal ama kızım dul kalma diyerek bunu yapması beni rahatsız etti.
Ne yani dul kalmayasın diye oğlunun yaptığı pisliği görmezden mi geleceksin.
Bence bugün mazlumu oynuyorlar ama sonra mahkeme olursa eğer canavarlaşacaklar.

kalpsancısı
naptın canım

kayınvalidene çok irite oldum
dul kalmaymış
oldu
oğlunun pisliklerini çekiyim deseydin

allahım ya ne insanlar var

süt dökmüş kediye döner tabi
adi şerefsiz

haberlerini bekliyoruz canım

teşekür ederim canım bende ailemde güçlü olmalıyız başka altarnatifimiz yok canım bu insanların karşısında böyle olmalıyız bide otel ayarlamışlar ben eşime dönüp şunu dedim senin kadar midesiz değilim kusura bakma...herkes yaptıklarının bedelini ödemeli!!

afferim kız
böyle kararlı
kendini bilen
ayakları üstünde duran kadınların olması beni rahatlatıyor!

ben dul kalcaksam oğluda dul kalcak ama tabi erkeklere damga değil erkekler aldatır onuda affetmek lazım yaa bu cahil insanlar benisinir komasına sokacak canım kendime tek kzıdığım nokta tanıyamamışım!!!!maalesef

kayınvalidem iyi kaynana rolünü oynadı ama başaramadı karşısında dimdik druran bir kadın ve ailesini gördü hiç ağlamadım teyzem söyledi karşılarına dik çık dedi için yansada fırtınalar kopsada belli etme dedi değmeyecek insan olduklarını anlasınlar dedi öyle yaptım tek damla göz yaşı dökmedim

afferim kız
böyle kararlı
kendini bilen
ayakları üstünde duran kadınların olması beni rahatlatıyor!

öyle olmalıyım canım beni bekleyen bir hayat var işim ve ailem var böyle insanın yasınımı tutacağım içim yanıyor ağlıyorum üzülüyorum ama hayatta durabilmem için güçlü olmalıyımmm

hakkinda herseyin hayirlisi bi yandan sevinmelisin maalesefki bazi kisiler senelerce flört nisanli kaliolar ve yinede birbirlerini taniyamiolar bazi insanlar diolar okadar flöt etmissin safmiydin anlamadin ben buna katilmiyorum flört zamninda kimse kimseyi taniyamaz icine girmeden bi aile kurmadan bunu bilemez kimse sevgiliyken herseyin uyumlu olur evlenince ayni evi paylasinda ak koyun kara koyun cikar bi bakarsin sevmedigin hic hoslanmadigin huylar cikmis piyasaya yada herhangi baska bisi :)) verdiysen bi karar bunun arkasinda dur! simdi irarla hayir diyip sonra affedersen adamin düsüncesi oh kandirdim affetti bida yaparim olur bence... ve tekrari elbet birgün yine gelir ve ozaman bukadar kolay olmaz belki bi cocuk olmus olur vss... seviyorduk diosun sevgi tamamen bitip nefrete dönüstüyse inceldigi yerden kopsun bu en iyisi bence.... dilerim rabbim karsina bundan sonra hayirli insanlar cikarsin yolun acik olsun..... oda süt dökmüs kedi gibi mahallelerde dolasip cöp karistirsin

hele su otel isi bööööö diyorum baskada bisey demiyorum.. kayinvalidene deseydin mesajlastigi tek tas aldigi bayanla gitsin....

kadınların her zaman yanlışı gördüklerinde hiç taviz vermemelerinden yanayım......böyle bir adamla oyalandın mı doğru erkeği kaçırırsın.......bir kere yanlış bir evliliği devem ettirdin mi hayatını bir daha toparlayamıyorsun bunu bilir bunu söylerim

çok doğru
el ne der düşüncesiyle zamanında boşanamayan, nişanı atamayan bayanlarımızın %99u bin pişman. ve hayatı mahvolmuş durumda.

Arkadasım siz neyin savunuculugunu yapıyorsunuz anlamıs degılım,konu sahıbıne destek vermek zorunda degılsınız ama saygı duymalısınız esının sapıkca ısteklerıne cevap vermedıgı ıcın bosanma raddesıne gelen bır kadın madurumuz var cokta haklı saglıksız bır ılıskı ılerıde daha neler dogurur sızın haberınız yok galıba gelmıs tazmınat yok flort ederken aklın nerdeysı safmısın yok sanatcılar öyle böyle herkes kendınden sorumlu ona ters gelen bırseyı yapmak zorunda degıl haaa ama sen evlımısn bılmıyorum evlıysen kocanın ısteklerını hergece yerıne getır ve evlılıgını kurtar tam bır geyşa ruhuyla ama baskaları yapmıyor dıyede yargılama senın dusuncende kadın bır meta koca ne derse yapmak zorunda yoksa baska kadına gıderım gorursun dıyede tehdıt ederler yazık valla yazık o ters ılıskıyı ısteyen sapık erkeklere soyluyorum sızde bırkere verın bakalım neler hıssedeceksınız ondan sonra gelın ısteyın tabı sıkıyorsasen her gece ver kardesım sana bısı dıyen yok ama vermıyenlerıde küçümseme bu senin mezhep anlayışın saygı bile duyamıyorum nedense....!!!!

eşiin senden ters ilişki talep edip psikolojik baskı yaparsa adamdan boşanmak istersen mahkeme tek celsede boşuyo seni

ah be canım biz kadınların ortak derdi diilmidir aldatılmak.ölüm hastalık maddi sıkıntı...yani çekmediğim pek bişey kalmadı şu hayatta.ama inan içimi en çok acıtan aldatılmak oldu.tarifi imkansız bişey.allah kimseye yaşatmasın.7 yıllık evliyim kızım için sabrettim.en son kışın aldatıldım ve 3 kez yaşadım bunu.bende terkettim ama yalvar yakar geri döndüm.kalbim kırık tabi.artık paranoyak bir hayat başladı benim için.bilgisayar kayıtları..telefon kayıtları..araba kontrolleri..cüzdan cep kontrolleri..sürekli sonu gelmeyen sorular..yani bi dedektif misali takipteyim.böyle yaşanırmı diceksiniz biliyorum.6 aydır şüphelendiğim en ufak bişey olmadı.ama yakında oda yeteeer dicektik bukadar baskıya.inceldiği yerden kopsun napıyım.kendime ve aileme söz verdim.son şansı.kendi bilir.yoksa beni sonsuza dek kaybeder.bu arada 5 sene konuşarak evlenmiştik.şaka gibi.

erkek her türlü pisliği yapabilir ters ilişki isteme, aynı anda birçok kadınla aldatma , kadınlarla ye iç her tülü pisliği yap bide hediyeler al , evde gencecik tertemiz karını kandır oohh ne ala erkek ya hemen affet
aman ALLAH korusun kadın kocasından dayak yesin ,kaynana derdi çeksin ,her türlü eziyeti yaşasın , bunlardan sonra olduda kadıncazğız boşluğa düştü eşini aldattı (öyle cinselik bile yaşamasa dahai) hemen adı çıkıyor o... ya
klasik olacak ama kadın kadını gerçekten kurdu
kaynanaya bak ya oğlu her pisliği yemiş oğluna kızacağına , sen ayrılmak istiyorsun diye kızın ayrılma adın dula çıkar diyor
ne yani adın dula çıkmasın diye sen onun pislik adi şere...z oğlunumu çekeceksin ömrünü bu adamamı harcayacaksın
canım sanada ailenede hayran kaldım çok güzel bir ailesiniz umarım biran evvel bu yükten kurtulursun ALLAH yolunu bahtını açık etsin

Son düzenleme:

iste bende bunu diyorum tam olarak sen kabul etmissin ama unutmamissin bunu unutamazsin niye sürdürmektesin ailem icin söz verdim falan niye baskasi icin yasion kendini niye düsünmüyon icinde bulundugun bu durum hicte normal bisi deil dedektiflik yapmaktansa dul kalmayi ben tercih ederdim icimde sürekli tekrar yaparmi aldatirmi düsüncesi beni kahrederdi buna asla dayanamazdim... biz türk milleti hep baskalarini düsünürüz cevreyi düsünürüz ama nedense hic kendimizi düsünmeyiz bundan nefret ediyorum.... sunuda unutma yakalamiosundur cünkü adam akillandi karda yürür izini belli etmez ama ben hep sunu derim bi kere yapan ona alisan bi insan onu aliskanlik haline getirir ve muhakkak tekrari gelir yada gelmistir yada geliodur bu benim fikrim....

bence de bi kere aldatıp affedeilen birinin uygun ortamı ve fırsatı bulduğu anda aynı hataya yine düşeceği görüşündeyim. belki bi süre temkinli davranır ama sonradan karşısına yine biri çıkarsa yine eski kıvama gelir ve biraz daha dikkat ederek çapkınlığı sürdürür gibime geliyo.çünkü erkekler bunu kadınlar kadar önemsemiyo ki çapkınlık yapıyorum diyolar sanki normal bişeymiş gibi düşünüyolar.

5 yıldızlı otel fikri güzelmiş Anasını da alıp gitsin 5 yıldızlı otele. Şıracı bozacı ikiliisi 5 yıldızlı otelde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…