Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

umarım herşey istediğiniz gibi olur.çocuğunuzun olmaması bir şans.karışıyor işler o zaman.ben de aldatıldım iki çocukla.evdeyim hala yeminler eden bir kocayla.birşey yapmamamıştı henüz yeltenirken yakaladım.biraz bekleyip görücem pişman olmamak için.ondan dolayı değil,çocuklar,çevre,aile...vs.bir de onları çekemem diye..yeterince yoruldum bu ara.biraz dinlenip güç toplayıp devam edicem.ne yapacağıma o zamn karar vericem.ama sizin durumunuzda olmayı çok isterdim.bir an bile düşünmeden çekip gidebilirdim o zaman.olaya bu yönden bakın ve üzülmeyin.daha önünüzde kocaman bir hayat ve açmak için bekleyen yepyeni bir sayfanız var.şanslısınız.

olsun ya bundanda ders almak onemlı olan canım benım oyle degıl mı ...
gercekten yazık oluyo ama ıs ısten gecınce napacaksın kaldgın yerden devam etmek zorundasın

üzülmemek elimde değil canım 8 ay önce ne umutlarla evlendim ne umutlarla çeyizim dizildi ne umutlarla sevdim eşimi eşim demeye bile tiksiniyorum...ve 8 ay sonrası...boşanıyorm neden aldatıldım hemde defalarca....

kızlar eşim aradı!!!! kaç defa aradı açmadım sonra teyzem aç dedi senin kaçacak durumun yok aç söyle içnidekileri dedi açtım ne istiyorsun dedim ne gerek var böyle büyütmeye sen ne yapmaya çalışıyorsun aileme rezil ettin beni sende hiç şeref yok mu dedi...adama bakın ya bende şeref yokmuymuşşşş kendi aramız da çözebilirmişiz ya kızlar kafayı yiyeceğim birde bu devirde aldatmayan erkek yokmuşta ama o beni hiç aldatmamış o mesajlar telefon hep arkadaşınınmış dün eminim birtanede arkadaş ayarlamış kendine onu telde konuşturdu işte herşey bana ait falan filan diye hikaye uydurdular ben asla hakaret etmedim amcam sakın dedi!!!!sınırları zorlasada hakaret etme dedi....eşime seninle bitti dedim asla olmaz artık dedim bu hikayeyi bana değil mahkemede hakime ve avukatlarımıza uydur dedim...yarın geleceklermiş ailesiyle birlikte gece benm ailem geliyor yarın öğlende eşim ailesiyle gelecekmiş.konuşup halledeceğiz bak pişman olursun bir yığın şey söyledi..tek dediğim neyim eksik dedim..neden pişman olayım dedim sana muhtaç mıyım dedim...ve sustu!kapatıyorum dedim ve kaapttım.

Ayyyyy:KK47:
elıme verselerde paramparca yapsam sunu ...... sey
demek kendı aranızda halledebılırmıssınız gurursuz se....z sey
senı sınır etmek ıcın yapıyo hıc kafana takma guzelım bu erkekler boyledır ıste herseyı yaparlar sonra sen sucluymussun gbı uste cıkarlar bosverrr sabırlı ol sans senın yzuunede donecekkk

umarım herşey istediğiniz gibi olur.çocuğunuzun olmaması bir şans.karışıyor işler o zaman.ben de aldatıldım iki çocukla.evdeyim hala yeminler eden bir kocayla.birşey yapmamamıştı henüz yeltenirken yakaladım.biraz bekleyip görücem pişman olmamak için.ondan dolayı değil,çocuklar,çevre,aile...vs.bir de onları çekemem diye..yeterince yoruldum bu ara.biraz dinlenip güç toplayıp devam edicem.ne yapacağıma o zamn karar vericem.ama sizin durumunuzda olmayı çok isterdim.bir an bile düşünmeden çekip gidebilirdim o zaman.olaya bu yönden bakın ve üzülmeyin.daha önünüzde kocaman bir hayat ve açmak için bekleyen yepyeni bir sayfanız var.şanslısınız.

doğru söylüyorsun canım enazından çocuk yok ortada daha sağlıklı düşünebilirim...seninde allah yardımcın olsun canım senin içinde çok üzüldüm

üzülmemek elimde değil canım 8 ay önce ne umutlarla evlendim ne umutlarla çeyizim dizildi ne umutlarla sevdim eşimi eşim demeye bile tiksiniyorum...ve 8 ay sonrası...boşanıyorm neden aldatıldım hemde defalarca....

senın sucun mu aldatılmıs olmak karsındakı pıslıkse bunun gunahını senmı cekmek zorundasın evet zor ve kotu bı surec ama guzlu olmak zorundasın unutma
bak aslan gbı amcan var arkanda emınım aılende destek olur sana ya bnm kımım var halıne sukret

Ayyyyy:KK47:
elıme verselerde paramparca yapsam sunu ...... sey
demek kendı aranızda halledebılırmıssınız gurursuz se....z sey
senı sınır etmek ıcın yapıyo hıc kafana takma guzelım bu erkekler boyledır ıste herseyı yaparlar sonra sen sucluymussun gbı uste cıkarlar bosverrr sabırlı ol sans senın yzuunede donecekkk

aynen öyle canım utanmassa senin yüzünden aldattım diyecek ya allahım biliyorum beni sinirlendirmek için yapıyor suçluluk psikolojisi yüklüyor bana ama boşuna

kızlar eşim aradı!!!! kaç defa aradı açmadım sonra teyzem aç dedi senin kaçacak durumun yok aç söyle içnidekileri dedi açtım ne istiyorsun dedim ne gerek var böyle büyütmeye sen ne yapmaya çalışıyorsun aileme rezil ettin beni sende hiç şeref yok mu dedi...adama bakın ya bende şeref yokmuymuşşşş kendi aramız da çözebilirmişiz ya kızlar kafayı yiyeceğim birde bu devirde aldatmayan erkek yokmuşta ama o beni hiç aldatmamış o mesajlar telefon hep arkadaşınınmış dün eminim birtanede arkadaş ayarlamış kendine onu telde konuşturdu işte herşey bana ait falan filan diye hikaye uydurdular ben asla hakaret etmedim amcam sakın dedi!!!!sınırları zorlasada hakaret etme dedi....eşime seninle bitti dedim asla olmaz artık dedim bu hikayeyi bana değil mahkemede hakime ve avukatlarımıza uydur dedim...yarın geleceklermiş ailesiyle birlikte gece benm ailem geliyor yarın öğlende eşim ailesiyle gelecekmiş.konuşup halledeceğiz bak pişman olursun bir yığın şey söyledi..tek dediğim neyim eksik dedim..neden pişman olayım dedim sana muhtaç mıyım dedim...ve sustu!kapatıyorum dedim ve kaapttım.

hele mikrop herife bak, yok bu devirde aldatmayan erkek yokmusta,
bide yaptigi seyi masumlastirmaya calismiyorlarmi sinir oluyorummmmmmm
Bide her aldatan erkegin taktigini uygulamis, COK GÜLÜYORUM ARTIKK
arkadasina yalanci sahitlik yaptiriyor, komik duruma düsmüs iyice

Sen en iyisini yaptin bütün sülalesine anlat, aradiklari zamanda herseyi catir catir söyle,
hicde pisman olmiyacaksin
pisman olan tek o olacak... :KK47:

hele mikrop herife bak, yok bu devirde aldatmayan erkek yokmusta,
bide yaptigi seyi masumlastirmaya calismiyorlarmi sinir oluyorummmmmmm
Bide her aldatan erkegin taktigini uygulamis, COK GÜLÜYORUM ARTIKK
arkadasina yalanci sahitlik yaptiriyor, komik duruma düsmüs iyice

Sen en iyisini yaptin bütün sülalesine anlat, aradiklari zamanda herseyi catir catir söyle,
hicde pisman olmiyacaksin
pisman olan tek o olacak... :KK47:

daha neler söylüyor ailesi beni arıyor ve ben söylüyorum görümcem aradı yuvana yazık etme pişman olursun teyzesi halası aradı amcaları araya giriyor ya biride toz kondurmuyor ya bu zoruma gidiyor...

aynen öyle canım utanmassa senin yüzünden aldattım diyecek ya allahım biliyorum beni sinirlendirmek için yapıyor suçluluk psikolojisi yüklüyor bana ama boşuna

bak tatlım ıstedıklerı kadar arasınlar ...
telefonu acma bıle ...
bn bu ısı bıtırdım gereken neysede yapıcam de snırlerını bozmalarına ızın verme sen cok degerlısın bunu unutma

toz kondurmazlar boşuna uğraşma.......bizim kayınvalidede öyleydi......ne olmuş yani kadınların bakımlı olması gerekiyormuş......daha ne yapayım on kilo ver tüm vücut iğneli epilasyon yaptır ......oğlunun ne mal olduğunu biliyor senin kabullenmeni bekliyor.....

Ne diyeceğime bende diğer arkadaşlar gibi şaşırdım.

Bende aldatıldım bir kere göz yumarsan daha sonrası geliyor.
Bende yaşadım aldatıldım affettim tekrar aldatıldım tekrar affettim şimdi dönüp bakıyorum keşke affetmeseymişim yazıklar olsun bana.
Bence sen iyi bir düşün affedersen sonrasında yapabilecekmisin ve piskolojin bunu kaldırabilecekmi?
Benim piskolojim şuanda mahvoldu gitgide paranoya oldum.
Üstelik 1,5 yıllık evliyim.

çok geçmiş olsun canım Allah yar ve yardımcın olsun.ama şu bi gerçek ki birçok kadın aynı duruma maruz kalıyor.kimi iğrensede kabulleniyor.kimiside etmiyor yediremiyor kendine ve eninde sonunda aldatılıyor.kimi defalarca aldatıldıgını bile bile yine her dk onla aynı havayı teneffüs ediyor.kimide senin gibi şanslı olup boşuyor.bence de affetme sakın.TAVİZ TAVİZİ GEREKTİRİR.bunu asla unutma.

Ne diyeceğime bende diğer arkadaşlar gibi şaşırdım.

Bende aldatıldım bir kere göz yumarsan daha sonrası geliyor.
Bende yaşadım aldatıldım affettim tekrar aldatıldım tekrar affettim şimdi dönüp bakıyorum keşke affetmeseymişim yazıklar olsun bana.
Bence sen iyi bir düşün affedersen sonrasında yapabilecekmisin ve piskolojin bunu kaldırabilecekmi?
Benim piskolojim şuanda mahvoldu gitgide paranoya oldum.
Üstelik 1,5 yıllık evliyim.

göz yummayacğm canım kendimi ezdirmeyeceğim asla da affetmeyeceğim hakkımıda helal etmiyorum!!!sen de daha yeni evlisin neden boşanmıyorsun ki neden katlanıyorsun???

çok geçmiş olsun canım Allah yar ve yardımcın olsun.ama şu bi gerçek ki birçok kadın aynı duruma maruz kalıyor.kimi iğrensede kabulleniyor.kimiside etmiyor yediremiyor kendine ve eninde sonunda aldatılıyor.kimi defalarca aldatıldıgını bile bile yine her dk onla aynı havayı teneffüs ediyor.kimide senin gibi şanslı olup boşuyor.bence de affetme sakın.TAVİZ TAVİZİ GEREKTİRİR.bunu asla unutma.

sağol canım benim...asla taviz vermeyeceğim kendi ayaklarımın üstünde duracağım içim nekadar acısa da ayakta duracağım sırf kendime olan saygımdan ayakta durup onu tek celse de boşayacağım....

Adama bak ya hem suclu ,hem güçlü.. sinirden patlıcam valla, bunlar şimdi yarın gelcekler.. kendini Aklı sıra aklıcak,ailesi sana baskı yapcak.. valla cıkıp gelesim geldi yanına senin:KK15:

Arkadaşım seni gerçekten canı gönülden kutluyorum, keşke bütün kadınlar senin gibi dimdik ayakta durup, senin gibi cesur olabilse.
Ayrıca evde tertemiz karısı dururken ne idüğü belirsiz kadınlarla gönlünü eğlendiren erkek müsvetteleri her türlü ceazyı hak ediyor bence.
Aldatmak ve sapkın cinsel istekleri olan biriyle zaten mutlu olamazdın.Allah yardımcın olsun en az zararla atlatırsın inş.

Arkadaşım seni gerçekten canı gönülden kutluyorum, keşke bütün kadınlar senin gibi dimdik ayakta durup, senin gibi cesur olabilse.
Ayrıca evde tertemiz karısı dururken ne idüğü belirsiz kadınlarla gönlünü eğlendiren erkek müsvetteleri her türlü ceazyı hak ediyor bence.
Aldatmak ve sapkın cinsel istekleri olan biriyle zaten mutlu olamazdın.Allah yardımcın olsun en az zararla atlatırsın inş.

bence bir kadın ayaklarının üzerinde drabilmeli erkektir yapar deyip yutmamalı ki kadının değeri saygınlığı artık analşılsın evet çok yaralar aldım alacağımda unutamayacağım zaman alacak bana yaşattığı acılar hergün kelbimi yakacak enönemlisi güvenimi kaybettim erkeklere asla birdaha güvenemem ama tek bildiğim doğru eşimi boşamakla kendime olan saygım artacak!!!

Bravo sana ve ailene. keşke benimde arkamda ailem olsaysı 1 dakika bile durmaz boşanırdım ama yalnızım tek başıma bu sorumluluğu kaldırmaktan korkuyor ve ailemin desteği olmadığı için çekiniyorum.

Sözün kısası çok iyi yapmışsın seni tebrik ediyorum yeni bir hayat yeni umutlar seni bekliyor yolun acık olsun.

Canım ya,
çok üzüldüm..

eşine ne desem az.
karaktersiz, soysuzun biri işte.

severek evleniyosun, mutlu bi yuva kuruyosun, neler geliyo başına..

görümcen neden pişman olursun demiş ki..
onlar pişman olacak senin gibi akıllı birini kaybettikleri için..

arkadaşlar söylenmesi gerekleri söylemişler zaten..

telefonu kimsenin eline verme sakın..
mesajları falan silerler..

numaraları kaydet ve kim olduğunu öğren.
tek tek araştır ve o numaradan mesajlar at..

eşinse anlaşılır, eşin değilse de anlaşılır zaten..

eğer eşinse,arkadaşların dediği gibi, çocuk yokken, henüz fazla zaman olmamışken tanımış olman en iyisi olur senin için.

ne desemkı arkadaşlar herşeyi sölemişler zaten taktir ediyorum seni sakın sakın affetme zaten bir söz vardır ( KADINLAR AFFEDER AMA ASLA UNUTMAZLAR DIYE ) yıpranırsın dahada çok bırde sana ne demiş sende hiç şeref yokmu sende deseydınkı oldugu için seni boşuycam igrenç yaratık adama benzemeyen lanet pişkin nasıl sinirlendimya öle adam aradıktan sonra 10 dk içinde 100 tane bulursun canım direk boşa gitsin sesini duymayı dahi hak etmıyo bence bunu biz kadınlar hepimiz yaşıyoruz malesef kendılerını kandırıyolar bir sıçrar 2 sıçrar hepsi yakalanıyo sonuçta bi zaman unutamıyosun ama sonradan inan bana geçiyo birkaç çocukla ortada kalmıyosunya herşeyın üstesinden gelirsin konuşcak bişeyınız kalmamış bence sizin adam yolunu çizmiş tatlım sen hayatına bak böle bir adamla zaten senın karakterındekı bir kadın yapamaz herşeyın heyırlısı bizi haberdar et gelişmelerden yanındayız herzaman

X