Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

Allah yardımcın olsun... Yaşadığın hiç kolay bişey değil, üstelik 8 aylık evlisin. İçim parçalandı resmen, diyecek söz bulamıyorum ama çok güçlüsün. Bunu hissediyorum. Umarım en az hasarla üstesinden gelirsin canım...

teşekkürler canım inşl dediğin gibi olur gücümü kaybetmem daha fazla yaralanmam

Seni çok takdir ettim biliyomusun
O kadar çok insan var ki böyle olayları yutan
Yeni bir hayata başlamışsın tebrik ederim herşeyin yolunda gidiceğinden eminim bilgilendir hep bizi...

Seni çok takdir ettim biliyomusun
O kadar çok insan var ki böyle olayları yutan
Yeni bir hayata başlamışsın tebrik ederim herşeyin yolunda gidiceğinden eminim bilgilendir hep bizi...

evet, hatta birçok kişi buraya bakıp bişey diyemeseler bile içlerinden cık cık diyolardır,
bende takdir ediyorum

Allah yolunu açık etsin arkadaşım. Maşallah sana.

Bu hayat çok kısa, ömrünü bir erkek f*hişesiyle heba etmek istemeyeceğin kadar kısa. Bu dünyadaki tek erkek o değil ve çok şükür ki çok namuslu ve efendi adamlar da var. Şu an bu umurunda bile değildir muhtemelen ama ben sadece yazmak istedim.

Sana değer vermeyen bir adam hiçbir şeye değmezdi. Sen ona sadıkken sana sadık kalamamış, namusunu kirletmiş bir adamı defetmişsin. Senin ellerinden öpülür.

Yaşadığın kolay değil, kim ister ki eşi tarafından aldatılmak... Ama dünyanın sonu da değil, hergün milyonlarca kadın/erkek eşini aldatıyor. Aldatan insan bir çöp parçası gibi terk edilmeye mahkumdur, sen şerefini, haysiyetini düşünmüş ve en iyisini yapmışsın.

Aldatıldığı halde boşanmanyanlar büyük çoğunlukla maddi yönden sıkıntı yaşamamak için boşanmayı tercih etmiyor. Ama emin ol mutlu değiller. Aynı yatağa yattıkları o çirkef adamlardan mideleri bulanıyor, akıllarındaki "acaba yine aldatıyor mu?" sorusuyla, hayatlarını zehir ediyorlar. Etrafımda aldatılınca boşanan kadın da dolu, boşanmayan kadın da. Boşanmayanlar hayat standardlarının düşmesini istemedikleri için boşanmıyorlar ve cidden mutsuzlar. Boşananlar ise yepyeni bir sayfa açıyorlar ve hayatı acısıyla tatlısıyla tertemiz bir şekilde kucaklıyorlar, ne kafalarında kocam yine mi aldatıyor sorusu ne de yataklarında bir adet çöpten bile değersiz erkek f*hişe oluyor.

Hayat çok güzel ve sen o güzelliği yaşamak isteyenlerdensin, umarım çok mutlu olursun, her şey gönlünce olsun.

Yeni hayatında yolun açık olsun arkadaşım,
eminim ki bu zor dönemlerini atlattığında önünde tertemiz ve çok daha güzel bir sayfa açılacak. Her şerde bir hayır vardır. Bu güçlü ve kendinden emin duruşunla zaten kendini hiç bir zaman kimseye ezdirmezsin ve hak ettiğin gerçek mutlulukları yaşarsın.

teşekkür ederim canım hayatım da bir yanlış vardı diyorum onu da tamamen yarından itibaren hayatımdan çıkartıyorum ben aldatılıp yutan biri olmak istemedim güçlüyüm arkam da ailem var ki aksi bile olsaydı yine boşanırdım buraya yazıyorum yazıyorum ki sesimi aldatılan ama sesini çıkartmaya ürken kadınlarımız beni örnek alsın ben de aynı acıları yaşıyorum aldatıldım yıkıldım kandırıldım ama tek gerçek ben benim yıkılmadım yılmadım!!!!

çok çok teşekkür ederim canım benim.... yarından itibaren hayatıma yeniden başlıyorum varsayıyorum ki bir yanlış yaptım o yanlış beni olgunlaştırdı tek tesellim bu....güçlü olmak zorundayım ayakta durmak için her kadın da böyle olmalı....

yasadiklarini okuyunca cok uzuldum ama iyiki yol yakinken kurtuluyorsun canim sen bunlari hic ogrenmeyede bilirdin.cocugun olurdu seneler sonra da karsina cikabilirdi bu olaylar.zararin neresinden donersen kardir.cok dogru bir karar vermissin bence de.allah yolunu acik etsin canim.insallh bundan sonraki hayatinda mutlu olursun.

umarım bu yaşadıklarını bir gün hiç hatırlmamazsın ve çok mutlu yaşarsın..
bazı yaralar kolay kapanmıyor ama zaman gerçekten ilaç oluyor
Allah yardımcın olsun cnm..

canım umarım hayatın hızla bozuldugu gibi hızlada düzelir gönlünden gecen herşeyın kabul olur umarım ama içmden ses hayatın oldukça güzel şeyler yaşanıcak dıyor emınım sen çabuk unutursun ama evın kıra degılse keşke bıreakmasaydın canımya güçlü bir bayansın ailenle ne kadar anlaşıyor olmuşta olsan bır kere kendı düzenını kurmaya alıştın sen yapabılıcekmıısn ailenın evınde tekrar işte bız kadınlar en büyük hatayı nerde yapıyoruz bılıyormusunuz yanı başımızdakı erkekle yaşlanıcagımızı düşünerek ömür boyu herkez bırgün yanlız kalıcak bence kımseye güvenmemeli adam 80 yaşnda bıle boşanıyo mesela kımse ömürlük olmuyo bırde sen sen ol hayatında fazla deger verme kımseye deger verınce ya azıyolar yada kaçıyolar bırak o senı sevsın o sana ıyı davransın bende öle görüyorumkı erkek arkdşıma 2 gün iyi davranıyım hemen şımarıyoo fazla şımartmıycaksın başını ez bence :)şaka bıryanada kadınlar ezdırmeyın kendınızı hangı şehre taşınıyosun umarım canlıdır

ınan kı atlatıcaksın. senınde sabrın gucun cok etkılı. en onemlısıde aılenın yanında olusu cok sanslısın . ınanıyorum kı ıyı olucaksın kısa zamanda. sakın yanlız kalma mesgul olcak kurs ıs herturlu seylerı yap. bırde bakıcaksın kı hayatın su ankınden daha ıyı olmus sakın umutsuz olma bol bol dua et. ve en onemlısı o kısıle ve aılesı ıle sakın ama sakın goruusme. ne derlerse desınler. kıskırtmaya bıle kalksalar sakın bısı deme kı. su lanetten kurtul hayatına bak....bol bol gulumse :))

Canım ne zamandır sana yazamıyordum okuyabildiğim kadarıyla bitti bu iş. Allah bundan sonra baksın yüzüne bacım Rabbim mutluluk huzur nasip etsin...

Yolun açık, geleceğin berrak olsun canım. Haberlerini bekliyoruz. Umarım bundan sonraki süreci en az hasarla, en kolay şekilde atlatırsın..

teşekkürler canım dediklerin çok doğru bende umuyorum ki herşey yoluna girer.evimiz kira değildi eşimin eviydi benimde kendime ait evim var ama ailemin bulunduğ şehirde.ve ben yalnız yaşamak istemiyorum aileme çok ihtiyacım var sağolsunlar bana destek çıkıyorlar maddi ihtiyacım yok kendi işim kendime ait eşyalarım var ona ait olan evde ve o anılarla yaşayamazdım.ama tazminat alacağım tazminatı ihtiyacımdan değil bana yaptıklarını ödetmek adına alacağım!!!

teşekkürler canım evet ailemin hakkını ödeyemem bana destek olmaları çok iyi geliyor..şimdilik ailemle vakit geçiriyorum iş iznim bitince işimin başında olacağım unutmak adına daha etkili olacaktır iş hayatım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…