Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

kalp sancısı en doğru kararı vermişsin iyiki de taviz vermemişsin çünkü taviz versen sonu gelmezdi bence kaynanan olcak kadından da tiksindim gurursuz bi kadınmış bi gün otele gidin bi gün yemeğe gidin saçmalamış hakkında hayırlısı olsun

teşekkür ederim canım en iyi karar şu ki ayrılmak...kaynanamın dediklerini artık takmıyorum eşim kendini altın suyuna batırsa ağzıyla kuş tutsa artık bitti..nasıl ki ölümün çaresi yok bu evliliğinde kutuluşu yok artık...

aynısını bende söyledim canım kaynanamın verdiği cevap eee kızım sende iş yemeklerine,toplantılarına çıkıyordun erkek bayan arkadaşların da var biz sana bir gün laf ettik mi dedi? bende aynen şunu söyledim sizinde dediğiniz gibi iş toplantısı ve iş yemeği iş arkadaşları bu oğlunuz içinde geçerli bir durumdu ki ben oğlunuzun güvenini birgün olsun suistimal etmedim ama o 8 ayda neler yaptı!!!

bu kadın işi iftiraya götürmese bari:KK53::KK53:

aynısını bende söyledim canım kaynanamın verdiği cevap eee kızım sende iş yemeklerine,toplantılarına çıkıyordun erkek bayan arkadaşların da var biz sana bir gün laf ettik mi dedi? bende aynen şunu söyledim sizinde dediğiniz gibi iş toplantısı ve iş yemeği iş arkadaşları bu oğlunuz içinde geçerli bir durumdu ki ben oğlunuzun güvenini birgün olsun suistimal etmedim ama o 8 ayda neler yaptı!!!

vay vayy kaynanaya bak sen aynı sey onun kızının başına gelseymişş nolurmuşş acaba erkek onun sa kadında başka birilerinin kıymetli evladı bunu unutmuş herhalde...ne kadar çirkin konuşmalar bunlar ama alırkende biz seni kızımız alıyoruz gelinimiz demezler böyle bişi oldumuda sende şöle yaptın da böle yaptında hemen çevirirler...boşuna dememişler gömlek kaftandan yakındır die...

vay vayy kaynanaya bak sen aynı sey onun kızının başına gelseymişş nolurmuşş acaba erkek onun sa kadında başka birilerinin kıymetli evladı bunu unutmuş herhalde...ne kadar çirkin konuşmalar bunlar ama alırkende biz seni kızımız alıyoruz gelinimiz demezler böyle bişi oldumuda sende şöle yaptın da böle yaptında hemen çevirirler...boşuna dememişler gömlek kaftandan yakındır die...

canım inan eşimin de ailesini de dediklerini umursamıyorum istediklerini söylesinler suçlu konumuna düşüyorlar daha fazla...ne deseler de benden yana bitmiştir ama ailesinin böyle yapmasına üzüldüm saygı da asla kusur etmedim iyi bir gelin oldum onlara ama bana şuan böyle yaklaşmasalardı da saygı duyup üzgünlüklerini ifade etselerdi..

cnm benım allah sana sabır veersın yardımcı olsun . kaynanan tabı oglunu haklı gorucek dogal olarak bnde cok kızdım kaynanaya dar kafalı düşüncesi sen takma onu kafana kaynananın dedıgı dgl senın hıssetıklerın onemli.

telefon dokumlerını face dokumlerını cıkartırabılırsen davada delil olarak kulanabılırsın cnm allahnyardımcın olsun üzülme cnm

cnm benım allah sana sabır veersın yardımcı olsun . kaynanan tabı oglunu haklı gorucek dogal olarak bnde cok kızdım kaynanaya dar kafalı düşüncesi sen takma onu kafana kaynananın dedıgı dgl senın hıssetıklerın onemli.

telefon dokumlerını face dokumlerını cıkartırabılırsen davada delil olarak kulanabılırsın cnm allahnyardımcın olsun üzülme cnm

ço sağol canım bütün deliller elimde eşyalarımı alıp evi tamamen terk ettikten sonra davayı açıyorum düşünecek birşey kalmadı...

malesef sen ne kadar saygı göstersende ıyılık fedakarlık yapsanda aynı seyı karsındakındn de beklıyorsun ama boyle dusununce daha cok uzulursun bazı ınsanlar gercekten cok bencil oluyorlar :KK43:.allah karsına ıyı ınsanlar cıkarsınn cnm .

malesef sen ne kadar saygı göstersende ıyılık fedakarlık yapsanda aynı seyı karsındakındn de beklıyorsun ama boyle dusununce daha cok uzulursun bazı ınsanlar gercekten cok bencil oluyorlar :KK43:.allah karsına ıyı ınsanlar cıkarsınn cnm .

ben şunu çok iyi anladım ki kimseye değerinden fazla değer vermeyeceksin...allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın canım..

güçlü ve kararlı bir bayansın takdir ettim. böyle devam edersen kimse yıkamaz seni. bundan sonrakiler için Allah kolaylık versin canım...

yok artık yaa! pes ! oğlunun yaptıklarıyla senin iş yemeğine gitmeni mi kıyaslıyor.

basitleşmeye başlamışlar artık. Allah seni kurtarmış bu basit insanlardan.

Allah yolunu açık etsin canım. iyi insanlarla karşılaştırsın.
umarım biran önce hayatını yoluna koyarsın. ve gün gelir seni mutlu edecek seni asla üzmeyecek biriyle karşılaşırsın umarım.

Allah yardımcın olsun öncelikle...çok zor bir durum gerçekten :KK43:

o kaynanan olcak kadına yada eşinin ailesinden biri laf edecek olursa bi sor bakalım ya sizin kızınızın başına gelse,kızınızın eşi yapsa tepkiniz ne olur de bakalım??? el kızıyız ya biz,bizi sokaktan pavyondan aldılar sanki,bizim gururumuz yoktur olamaz onlara göre...

töbee töbeee....sinirlendim bak!!!

kendi kizlarinin basina gelse bukadar genis olamazlar hemen akil verirler birak falan filan bi celsede bosa diye ne adi insanlar yaa aslinda kizi olan her anne gelinini kizinin yerine koymasi gerekio azcikda olsa hisslerini düsüncelerini anlamasi gerekio ama bunlarda sifir o yetenek daha hala kendileri cikcak seni düsürmeye ugrasio kariya bak yaa aldatan daha bi sene evli olmayan bi adam varki adam denirse ben onun adamligindanda süphe ediyorum artik cekip ogluna akil verecegine gelip gelinine neler sölüyo.... vay arkadas yaaa yokkk sinirlenmicemmmmm :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47: :KK47:

eşiniz yanlışlar yapmış ama neden yapmış bu yanlışları.burada sizin bir suçunuz olduğunu düşünmüyorum.alışkanlık olmuş olabilir.
boşanmayı düşünüyorsan olabilir.
fakat cinsellikle ilgili taleplerini yerine getirmediğin için gidiyorsa bilemiyorum yani bence sevgiye yazık.eğer farklı cinsel deneyimler imkansız diyorsanız bilemem.tabuların var belkide.halbuki eşinle farklı deneyimler yaşaman utandırıcı bir şey değildir benim anlayışıma göre.o halde normal(ki bu kelimeyi müstehcen kelimeler kullanmamak için kullanıyorum) ilişki de sapıklıktır.yani öyle bakıyorsan.eşinin cinsel anlamda bu tarz taleplerini karşılamaya çalışablirsin.bir süre sonra sık sık istemeyecektir zaten.tabi bu benim düşüncem.

ilişki sapıklık mıdr? :KK53: Cinsellik Allah emridir. Ters ilişkiyi dinimiz yasaklamıştır. Bu en başta insanı bagırsak yırtılması bagırsak kanserinden vb birçok kötü hastalıktan korur. evlilik sevgi saygı cinsellik üzerine kurulu ama çiftler birbirine sapkınlık yaparsa ortada normal bir evlilikten söz edilemez. bugun eşinden sapkınca şeyler ister yarın gurup ister öbür gün şunun da tadına bakayım der bunun sonu yok. :KK20:

merhabalar arkadaşlar bu siteye konu açmak için yeni üye oldum sayılır...ancak daha önce arasıra takip ederdim sonra bende paylaşmak fikir sahibi olmak istedim.şuan yazacaklarıma nerden başlayacağımı gerçekten bilmiyorum haketmediğimi düşünüyorum böyle bir durumu hiçbir kadın haketmez...konuya giriyorum kızlar neolur yardım edin!!!

Daha önce de bir konu açmıştım o konumu okuyanlarınız varsa belki beni daha iyi anlar..yaklaşık 8 aylık evliyim eşimi severek evlendim o da beni...ancak eşimin cinsellik üzerine birtakım istekleri vardı ve ben istemiyordum yani hayatımda cinselliği ilk eşimle yaşadım belki zamana ihtiyacım vardı bilmiyorum ama onun talepleri bana cazip gelmiyordu o yüzden istemiyordum ama normal olarak bana göre düzenli bir evliliğimiz ve cinsel hayatımız vardı..bugün sabah öğrendiklerim beni yıktı resmen!! eşimin başka bir telefonu olduğunu gördüm ve evimizdeki kütüphanede saklamış mesajlarını okudum rehberine girdim birsürü kız ismi ve mesajlar....okudum ve okudukça ağladım kendimi kaybettim beni defalarca aldatmış bana iş yemeğine gidiyorum diyordu kızlarla yemeğe çıkmış hediyeler almış onlara bunları mesajlarda okudum...öğleden sonra eve geldi ve bilgisayarını açmasını söyledim facebook'una girmesini söyledim açtı ve eklemediği ama mesajlaştığı bir sürü kız....birkaçını okudum..ne yapıyorsun sen bana güvenmiyor musun dedi ve facebook'unda kızın biri yazmış ''seni çok özledim aldığın tek taş çok güzel teşekkür ederim ne zaman bana geliyorsun'' ne demek bu diye bağırdım ağladım o hemen bilgisayarını kapattı ve bahaneler üretti arkadaşının üstüne atmaya çalıştı beni çok sevdiğini asla aldatmadığını birsürü şey söyledi hemen gizli kullandığı telefonu getirdim peki bu ne dedim önce afalladı nerden buldun dedi sen telefonu nereye koyduğunu bilmiyor musun dedim inkar etti arkadaşınınmışta eşime vermişte saklasın diye yoksa arkadaşının da eşiyle arası bozulacakmış boşanırlarmışta birsürü çocukça yalanlar nasıl bir adamla evlenmişim onu hiç tanıyamamışım.ağlaya ağlaya eşimi evden kovdum ve saatlerdir arıyor açmıyorum kendimi çok kötü hissediyorum severek evlendiğim insanı tanıyamadığımamı yanayım aldatıldığımamı yanayım arkadaşlar ne yapacağım bilmiyorum...beni cinsel istekleri yüzünden mi aldattı neden aldattı bilmiyorummm tek bildiğim çok kötüyüm kabullenemiyorum kimseye birşey anlatmadım nasıl bir yol izleyeceğim...çok karmaşık yazmış olabilirim kızlar neolur kusura bakamyın inanın ne yapacağımı bilmiyorum elim ayağım titriyor.. hepinize teşekkür ederim..

Sizin adınıza çok üzüldüm, ne söyleyeceğimi ne yazacağıma bilemiyorum.
İnsanın dili tutulduğu an olur ya , işte öyle

güçlü ve kararlı bir bayansın takdir ettim. böyle devam edersen kimse yıkamaz seni. bundan sonrakiler için Allah kolaylık versin canım...

çok teşekkürler güçlü ve kararlı olmalıyım!!!çünkü güçlü olmak için nedenlerim çok fazla..inşl benm durumumdaki bütün arkadaşlarım benm yaptığım gibi yaparlar...

yok artık yaa! pes ! oğlunun yaptıklarıyla senin iş yemeğine gitmeni mi kıyaslıyor.

basitleşmeye başlamışlar artık. Allah seni kurtarmış bu basit insanlardan.

Allah yolunu açık etsin canım. iyi insanlarla karşılaştırsın.
umarım biran önce hayatını yoluna koyarsın. ve gün gelir seni mutlu edecek seni asla üzmeyecek biriyle karşılaşırsın umarım.

aminnn canım allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşl. beni benim işimle eşimle asla kıyaslayamazlar beni bilen biliyor canım içim çok rahat

kızlar artık yolun yarısına geldim sayılır bugün eşyalarımı topladım birdaha kullanmak istemediklerimi de ihtiyaç sahiplerine dağıttım benim için elbet kolay olmadı içimde fırtınalar koptu...daha yaklaşık 10 gün önce o eşyalarımı kullanıyordum mutluydum kendimce arkamdan çevirdiği haltları bilmeden safça mutluydum...ne olursa olsun nekadar kin duyarsam duyayım yinede kolay olmuyormuş eskisi gibi sevmiyorum bitirdim ama düzenin yıkılınca hüzün çöküyor belki de altılmış kadın olarak bu yuvayı dağıtmak daha ağır oldu ki yuvayı dağıtan beni yıkan eşim demeye bile utandığım şahıs oldu!!! yarın sabah bana acı veren bu şehirden ayrılıyorum Allah bundan sonra mutluluk verir inşl. acılarımı kolayca unuturum inşl. tek temennim!!! hepinize ayrıayrı teşekkürler kızlar yanım da olup bana destek verdiğiniz için teşekkürler...

X