Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

teşekkür ederim canım en iyi karar şu ki ayrılmak...kaynanamın dediklerini artık takmıyorum eşim kendini altın suyuna batırsa ağzıyla kuş tutsa artık bitti..nasıl ki ölümün çaresi yok bu evliliğinde kutuluşu yok artık...

bu kadın işi iftiraya götürmese bari

vay vayy kaynanaya bak sen aynı sey onun kızının başına gelseymişş nolurmuşş acaba erkek onun sa kadında başka birilerinin kıymetli evladı bunu unutmuş herhalde...ne kadar çirkin konuşmalar bunlar ama alırkende biz seni kızımız alıyoruz gelinimiz demezler böyle bişi oldumuda sende şöle yaptın da böle yaptında hemen çevirirler...boşuna dememişler gömlek kaftandan yakındır die...

canım inan eşimin de ailesini de dediklerini umursamıyorum istediklerini söylesinler suçlu konumuna düşüyorlar daha fazla...ne deseler de benden yana bitmiştir ama ailesinin böyle yapmasına üzüldüm saygı da asla kusur etmedim iyi bir gelin oldum onlara ama bana şuan böyle yaklaşmasalardı da saygı duyup üzgünlüklerini ifade etselerdi..

cnm benım allah sana sabır veersın yardımcı olsun . kaynanan tabı oglunu haklı gorucek dogal olarak bnde cok kızdım kaynanaya dar kafalı düşüncesi sen takma onu kafana kaynananın dedıgı dgl senın hıssetıklerın onemli.

telefon dokumlerını face dokumlerını cıkartırabılırsen davada delil olarak kulanabılırsın cnm allahnyardımcın olsun üzülme cnm

ço sağol canım bütün deliller elimde eşyalarımı alıp evi tamamen terk ettikten sonra davayı açıyorum düşünecek birşey kalmadı...

malesef sen ne kadar saygı göstersende ıyılık fedakarlık yapsanda aynı seyı karsındakındn de beklıyorsun ama boyle dusununce daha cok uzulursun bazı ınsanlar gercekten cok bencil oluyorlar .allah karsına ıyı ınsanlar cıkarsınn cnm .

ben şunu çok iyi anladım ki kimseye değerinden fazla değer vermeyeceksin...allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın canım..

güçlü ve kararlı bir bayansın takdir ettim. böyle devam edersen kimse yıkamaz seni. bundan sonrakiler için Allah kolaylık versin canım...

yok artık yaa! pes ! oğlunun yaptıklarıyla senin iş yemeğine gitmeni mi kıyaslıyor.

basitleşmeye başlamışlar artık. Allah seni kurtarmış bu basit insanlardan.

Allah yolunu açık etsin canım. iyi insanlarla karşılaştırsın.
umarım biran önce hayatını yoluna koyarsın. ve gün gelir seni mutlu edecek seni asla üzmeyecek biriyle karşılaşırsın umarım.

Allah yardımcın olsun öncelikle...çok zor bir durum gerçekten

o kaynanan olcak kadına yada eşinin ailesinden biri laf edecek olursa bi sor bakalım ya sizin kızınızın başına gelse,kızınızın eşi yapsa tepkiniz ne olur de bakalım??? el kızıyız ya biz,bizi sokaktan pavyondan aldılar sanki,bizim gururumuz yoktur olamaz onlara göre...

töbee töbeee....sinirlendim bak!!!

kendi kizlarinin basina gelse bukadar genis olamazlar hemen akil verirler birak falan filan bi celsede bosa diye ne adi insanlar yaa aslinda kizi olan her anne gelinini kizinin yerine koymasi gerekio azcikda olsa hisslerini düsüncelerini anlamasi gerekio ama bunlarda sifir o yetenek daha hala kendileri cikcak seni düsürmeye ugrasio kariya bak yaa aldatan daha bi sene evli olmayan bi adam varki adam denirse ben onun adamligindanda süphe ediyorum artik cekip ogluna akil verecegine gelip gelinine neler sölüyo.... vay arkadas yaaa yokkk sinirlenmicemmmmm

ilişki sapıklık mıdr? Cinsellik Allah emridir. Ters ilişkiyi dinimiz yasaklamıştır. Bu en başta insanı bagırsak yırtılması bagırsak kanserinden vb birçok kötü hastalıktan korur. evlilik sevgi saygı cinsellik üzerine kurulu ama çiftler birbirine sapkınlık yaparsa ortada normal bir evlilikten söz edilemez. bugun eşinden sapkınca şeyler ister yarın gurup ister öbür gün şunun da tadına bakayım der bunun sonu yok.

Sizin adınıza çok üzüldüm, ne söyleyeceğimi ne yazacağıma bilemiyorum.
İnsanın dili tutulduğu an olur ya , işte öyle

güçlü ve kararlı bir bayansın takdir ettim. böyle devam edersen kimse yıkamaz seni. bundan sonrakiler için Allah kolaylık versin canım...

çok teşekkürler güçlü ve kararlı olmalıyım!!!çünkü güçlü olmak için nedenlerim çok fazla..inşl benm durumumdaki bütün arkadaşlarım benm yaptığım gibi yaparlar...

aminnn canım allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşl. beni benim işimle eşimle asla kıyaslayamazlar beni bilen biliyor canım içim çok rahat

kızlar artık yolun yarısına geldim sayılır bugün eşyalarımı topladım birdaha kullanmak istemediklerimi de ihtiyaç sahiplerine dağıttım benim için elbet kolay olmadı içimde fırtınalar koptu...daha yaklaşık 10 gün önce o eşyalarımı kullanıyordum mutluydum kendimce arkamdan çevirdiği haltları bilmeden safça mutluydum...ne olursa olsun nekadar kin duyarsam duyayım yinede kolay olmuyormuş eskisi gibi sevmiyorum bitirdim ama düzenin yıkılınca hüzün çöküyor belki de altılmış kadın olarak bu yuvayı dağıtmak daha ağır oldu ki yuvayı dağıtan beni yıkan eşim demeye bile utandığım şahıs oldu!!! yarın sabah bana acı veren bu şehirden ayrılıyorum Allah bundan sonra mutluluk verir inşl. acılarımı kolayca unuturum inşl. tek temennim!!! hepinize ayrıayrı teşekkürler kızlar yanım da olup bana destek verdiğiniz için teşekkürler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…