Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

sakinlikten ziyade haliyle ilk evliliğin 8 aylık evlisin ve bu yaşta dul kalmak falan bunları sürekli ima ediyorlar canım...evet o telefondan kendimi çaldırdım numarası var bende ve amcama nurayıda verdim dosyama herşeyi ekleyecek bütün deliller amcamda.

Numara araştırmasından kimin üstüne kayıtlı olduğu ortaya çıkacak zaten, bunu düşünemeyecek sanıyorlar seni herhalde. Ya da son olarak şansını deneyip delili einden almak istiyor. Telefon ona ait olmasa senden almak için uğraşmaz. Sen çok üzüldün, şimdi sıra onda...

aynen canım elimdeki delilleri almak istiyordu ama artık istese bişey değişmez deliller avukatım olarak amcamda ben kararlıyım bitti bu iş ona ihtiyacım yok ve mahkemede neyse onları anlatacağım!!!değiştirmeden rezil olup olmaması umrumda bile değil..

Ben kendi adima konusayim...gorusmezdim...simdi affettirir kendini, bi iki yil bunun utanciyla yasar hata yapmaktan kacinir..sonra yine baslar...hemen olmasa bile 5-10 sene sonra mutlaka baslar ucuncu sahislara gitmeye...

Güven ve saygı kalmayınca evlilik kalmıyor, aşk, sevgi bitiyor. Esasında eşin de biliyor artık onunla olmayacağını sadece konu ortaya dökülüp saçılmasın diye telaşları... En doğru, kendi doğrundur...

off ya nasıl tanıyabiliriz biz bu erkekleri ya
her biri ayrı dert sürekli aldatmalar hakaretler küfürler ezmeler
ve hala utanmadan seni seviyorum demeler offf

Eger konusacak birseyin varsa git derim, ama bence gidip de basini bulandirtmaya ne gerek var ?
Sana bir sürü yalan hikaya anlatcak , bu sefer senin icinde acabalar olacak.
BU sefer daha cok bunalimlara gireceksin zaman zaman .
Bosver görüsme, senin icin kararin kararsa salla gitsin böyle kopsun.
O bunu böyle istedi.

Eger dedigi bir arkadas varsa ortada, gelsin arkadasi herkesin önünde konussun.

Sen niye o telden kizlardan birini aramadin ?
Bakalim ne diyerek cikacaklardi ?

evet canım jeyloo ya katılıyorum sen neden aramadın kızlardan birini mesela o yüzük aldıgı kızı arayabılırdın kıza ben kızkardeşim dıye arayabılırdın agzından laf almak ıçın belkıde onlarada bekarım dedi bılemessın genelde böle yaparlar daha fazla delilin olurdu canım ya ne anlatakcakmış eşin olucak pislık yemekte sana hem bi kere kadın hisseder eşinn yalan söleyıp sölemedıgını aldataıp aldatmadıgını kadınların % 90 hissederkı ıyıkı öle bır adamdan çocugun olmadı şanslısın aslında canım ALLAH sana erkenden gösterdı sevınmelıısn bu durumda ennnnnnn dogru karar senın verdıgın karar bana kalırsada hem bütün bayanlarda aynı fikirde ( gururlu olanlar en azından ) ne garıp degılmı burda sana destek olanda bayan hayatını mahfedende bayan bilmeyenlere bişey denmez ama bilipte devam edenlerde ne oldukları bellı canım takma kafana daha fazlada uzatmasınlar neyı kurtarmaya çalışıyolar acaba senı safmı belledılerkı her dedıklerıne he mı dedin zamanında canım bunların sen pislik sülale en kısa zamanda kurtulman dilegıyle hayatına yenı sayfa açman dilegıyle emınımkı önünde o kadar güzel günler varkı bunlar kötü bir tecrübe olarak arada aklına gelıcek hepsi bu sen 8 ayını harcadım varsay ben bır yalancıyla 6 sene çıkmışım megerse bıde bunu düşün

Ben evli kalmaya devam edersen onun da seni aldatmaya devam edeceğini düşünüyoum...

kalpsancısı , babanın, amcanın, abinin, anne ve teyzenin alınlarından öpüyorum. Yanında oldukları, o pisliğin ailesinin sözde yapıcı tavırlarına uymadıkları için. Verdiğin karar en hayırlı karardır. İnşallah çokk mutlu olursun.

Yemeğe falanda çıkma, hatta hiç yalnız görüşme bitti gitti bu iş de. Aile oğullarının sapıkça istekleri ortaya çıkacak diye korkuyor. Yoksa hiç sanmıyorum dul olman onları ilgilendirsin.

flört ederken iyiydi güzeldi evlendikten sonra ne değişti eşinin cinsel isteklerini yazmış konu açmışsın kadın olarak eşinin ihtiyaçlarını gideremeyeceksen neden evlendin???

Birde iyi ki kaprisnaz'ın kızı falan değilsin, mazallah onun kızı olsan niçin eşinin isteklerini karşılamıyorsun diye seni suçlu çıkarır, sapıkça isteklerine rağmen damadının yanında olurdu.

Son düzenleme:

pes ya..
önce otel, şimdi de yemek mi.
ardından ne gelecek acaba.

yemeğe çıkmanı isterler tabi.
yemekte eşin bi ton aşk lafları edip senin yelkenlerini suya indireceğini sanıyo.

ve hepsi de bunu istiyo.

deseydin keşke, yemeğe çıkardığı kızlarla çıksın diye.

tabi ki her pisliğini duyacak herkes.
yok öyle yağma.

yaparken utanmıyoda, duyulunca mı utanıyo?

bi de, şu numaralarla arayıp konuşurdum ben olsam.
hadi arkadaşını ayarladı telefon onun diye.

yemeğe çıkardığı kızlarıda mı ayarlayacak?

kızlar zaten böyle duruma sinir olur bi tekme de onlar vurur.

arayıp sorardım valla ben olsam.

o zaman hiiiiiç bişey demeye hakları olmaz.

Sakın canım aman diyim
Utanmıyorlarda oğullarının marifetlerinden.
Ne yemeğe nede başka bişeye ancak mahkemede görüşürüz de geç.
Telefonuda asla verme telefonu yok edecekler.
Senin delilin o.
Bu boşanma gerekçesiyle tazminatta alırsın ki hakkın.
Madem sapık heveslerini dışarıda önüne gelenle tatmin edecekti ne diye senin başını yaktı.
Sakın taviz verme ve yumuşama.

Sakın canım aman diyim
Utanmıyorlarda oğullarının marifetlerinden.
Ne yemeğe nede başka bişeye ancak mahkemede görüşürüz de geç.
Telefonuda asla verme telefonu yok edecekler.
Senin delilin o.
Bu boşanma gerekçesiyle tazminatta alırsın ki hakkın.
Madem sapık heveslerini dışarıda önüne gelenle tatmin edecekti ne diye senin başını yaktı.
Sakın taviz verme ve yumuşama.

gitmedim yemeğe canım gitmeyeceğimde benm için bitmiştir ne diye gideyim ki.bugün demekki aynı şeyleri düşünmüşüz teyzem dedi telefondaki num birini arayalım diye kuzenime arattık ve o numara eşimin sevgililerinden biriydi hatta yaklaşık 1 haftadır cevap alamıyormuş merak ediyormuş bekar olduğunu söylemiş.

yorumun için teşekkürler canım aynı şeyi düşünmüşüz bugün yaptım bende o dediğinizi ve haklı çıktım zaten hissediyorum bana yalan söylüyor bunu biliyorum o yüzden kararım karar....

teşekkürler canım ailemi desteği olmasaydı ne yapardım bilmiyorum benm gibi aldatılan kadınlarımızın yanında inşl. aileleri olur bu okadar önemliki....benmde anladığım bu eşimde ailesi de sırf sapıkça olayları duyulmasın diye ısrar ediyorlar yok dul kalma yok yuvanız yıkılmasın ne yuvası ben ortada yuva göremiyorum...aynen ya ne bunun yazdığı allahtan kızı falan değilim hatta kaprisnaz hiç kız doğurmasın:)

yüzü olmayan bir insandan ne bekliyoruz ki canım bugün birkere daha yıkıldım yalanlarının gerçekliği tamamen kanıtlandı...

yok canım teviz falan yok bu saatten sonra hiç yok!!!!bugün son sözümü söyledim maheme de görüşelim diye...

ayy inanmıyorum ya olacak işmi aslında bakarsan canım o kadıncağızda kandırılmış
yazık herşeyi öğrenince ne yaptı acaba
bunca insanın ahını alıyor
canım sen gitmemişsin ama seni yemeğe seslediğini okuyunca benim aklımada acaba sana zarar vermek içinmi davet ediyor diye fikir geldi
belki fikrim sana saçma gelebilir ama devamlı duyuyoruz bu sıra moda oldu ayrılmak isteyen kadınları eşleri konuşmak için davet ediyor sonrasıda malum bende seni uyarmak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…