Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

ben tamamen bu düsüncedeyim bikere yapan bidaha yapar buna adim gibide eminim yasak meyve hesabi iste.... bunu basit biseymis gibi görüyoruz aldatir bosluga girmistir bisi olmustur esini cok seviodur ama aldatmistir bune lahana tursusu biz niye girmioz o bosluga biz niye aldatmioz.? ozaman her bosluga girdiginde aldatsin kadinda affetsin ne ala memleket dimi yani

hehehehehe dimi ya bosanmanin ortasinda olan geline otele gidin demek pek hos ya :) sacmaligin daniskasi yani

Kadım kısmı evlilikte gurur, onur yapmaz, kol kırılır yen içinde kalır, otel demişler hem de 5 yıldızlı, lütufta bulunmuşlar daha ne yapsınlar. Ama kadın böyle nankör olunca gözü görmez hiçbir şeyi. Sorsak o kaynanaya kaç kere aldatmıştır kocası, kaç kere fiziksel ve psikolojik şiddet görmüştür kendi bile bilmez sayısnı. Kendine saygısıı kaybedeb bir kadından daha fazla bişey beklemek hata. Görmedikleri konu bizim kendimize saygımızı kaybetmeyi kabul etmediğimiz. Kabul etmiyorum eşimin kendime saygımı kaybetmeme neden olmasını, kabul etmiyorum bana duyarsız olmasını, kabul etmiyorum beni değersiz görmesini, kabul etmiyorum psikolojil şiddetini, fiziksel şiddeti asla kabul etmiyorum. Benim insan olduğumu görmeyen bir kişi benim eşim olamaz. Biz bunu diyoruz, kaynanalar elinde parası var ya car car konuşuyor diyor. En çok da bu zihniyetteki kaynanaları kabul etmiyorum.

Kadım kısmı evlilikte gurur, onur yapmaz, kol kırılır yen içinde kalır, otel demişler hem de 5 yıldızlı, lütufta bulunmuşlar daha ne yapsınlar. Ama kadın böyle nankör olunca gözü görmez hiçbir şeyi. Sorsak o kaynanaya kaç kere aldatmıştır kocası, kaç kere fiziksel ve psikolojik şiddet görmüştür kendi bile bilmez sayısnı. Kendine saygısıı kaybedeb bir kadından daha fazla bişey beklemek hata. Görmedikleri konu bizim kendimize saygımızı kaybetmeyi kabul etmediğimiz. Kabul etmiyorum eşimin kendime saygımı kaybetmeme neden olmasını, kabul etmiyorum bana duyarsız olmasını, kabul etmiyorum beni değersiz görmesini, kabul etmiyorum psikolojil şiddetini, fiziksel şiddeti asla kabul etmiyorum. Benim insan olduğumu görmeyen bir kişi benim eşim olamaz. Biz bunu diyoruz, kaynanalar elinde parası var ya car car konuşuyor diyor. En çok da bu zihniyetteki kaynanaları kabul etmiyorum.

hehehe ben kaynanalarin cümlesini kabul etmiom ona bakarsan :KK70:
demekki kaynana maneviyata degere duygulara pek bakan takan biri degil maneviyatci baksana yildizinida düsünmüs :) rahat etsinler diye

kızlar hepinizin yorumlarını tektek okudum hepinize gerçekten çok ama çook teşekkür ederim..bu siteye ilk yazsam mı yazmasam mı diye çok kararsızdım ilk öğrendiğimde çok kötüydüm utanıyordum resmen neden bilmiyorum ama utanıyordum aldatıldığım için ve haketmediğim için ki bence hiçbir kadın haketmez!!!!

bugün biraz daha iyiyim ama herşey rüyaymış gibi geliyor hazmedemiyorum ağlıyorum haliyle üzülüyorum yine destekçim ailem ve sizlersiniz.bugün teyzemle psikologa gittik annem ve babam bunu istedi ayda 2 defa psikolaga gideceğim çabuk atlatım rahatlamam için.bugün ilk gittim ve herşeyi anlattım ağlaya ağlaya anlattım çok iyi geldi çıktığımda kuş gibi hafiflemiş hissediyordum eve geldiğimde de ailem sağolsun destek veriyorlar ama ne olursa olsun insan üzülüyor kızlar.akşam eşim ve ailesi gelecekler biraz daha kalabalık geleceklermiş amcaları falan araya giriyorlar benmde avukat amcam akşam burda olacak ve amcam eşimide aramış ben yeğenimin avukatı olarak ve amcası olarak orda bulunacağım dilersen sende avukatını getirebilirsin evi boşaltım ailesinin yanına dönecek ve ben bunların takiibini yapıp mahkemede sorun çıkmasın istiyorum demiş kararlar verildikten sonra avukatımın da şahitliğinde ayrılma taleplerimi gerçekleştireceğiz.
içimde fırtınalar kopuyor ama nedense eşime karşı çok soğuğum hiç boşanacağıma pişman değilim sadece bana bunu nasıl yaptı diye kendikendimi yiyorum işte.eşimin amcaları beni aradı aynen şunu söylediler ''kızım evlenmek basit değil o kararı verdiyseniz 8 ayda boşanamassınız aklını başına al ve evinde otur kimseyide yorma''onların ailesine boşanmak yakışmazmış...ben şunları söyledim benden büyüksünüz size saygısızlık yapmam ailemden bunu görmedim ama benim kararım katidir değişmeyecek yeğeniniz 8 ayda nasıl benim gibi bir eşini aldattıysa 1 günde değil 1 dakikada tek celsede boşarım onu dedim ve devam ettim...size boşanmak elbet yakışmaz ama bana da benim ailemede aldatılmak yakışmaz dedim...

kızlar kafayı yiyeceğim bunlar benimle dalgamı geçiyorlar yoksa işin ciddiyetinin farkında değiller mi zaten yaralıyım bitkinim bitmişim birde bu lafları bunlar ne kızlar anlam veremiyorum....

çok doğru
el ne der düşüncesiyle zamanında boşanamayan, nişanı atamayan bayanlarımızın %99u bin pişman. ve hayatı mahvolmuş durumda.

aynen canım ama ben pişman olmak istemiyorum ayrılsam evet üzüleceğim ama ayrılmasam hergün öleceğim eşimi her gördüğümde nefret edeceğim kahrolacağım hergün her saat acı çekmektense birkere çekerim daha iyi.

ah be canım biz kadınların ortak derdi diilmidir aldatılmak.ölüm hastalık maddi sıkıntı...yani çekmediğim pek bişey kalmadı şu hayatta.ama inan içimi en çok acıtan aldatılmak oldu.tarifi imkansız bişey.allah kimseye yaşatmasın.7 yıllık evliyim kızım için sabrettim.en son kışın aldatıldım ve 3 kez yaşadım bunu.bende terkettim ama yalvar yakar geri döndüm.kalbim kırık tabi.artık paranoyak bir hayat başladı benim için.bilgisayar kayıtları..telefon kayıtları..araba kontrolleri..cüzdan cep kontrolleri..sürekli sonu gelmeyen sorular..yani bi dedektif misali takipteyim.böyle yaşanırmı diceksiniz biliyorum.6 aydır şüphelendiğim en ufak bişey olmadı.ama yakında oda yeteeer dicektik bukadar baskıya.inceldiği yerden kopsun napıyım.kendime ve aileme söz verdim.son şansı.kendi bilir.yoksa beni sonsuza dek kaybeder.bu arada 5 sene konuşarak evlenmiştik.şaka gibi.

bütün kadınların ortak derdi oldu aldatılmak maalesefki canım...aldatılmak en kötüsü psikolojini herşeyini etkiliyormuş gerçekten acı elinden birşeyde gelmiyor tıpkı ölüm gibi..bence kızın için sabretme kızını daha kötü etkileyecektir evinin içindeki olumsuzluklar ben bu kanaatteyim inan çoğum olsaydıda yine boşanırdım hergün acı çekmektense birgün çekmek daha mantıklı yerinde olsam çekmem seni çok iyi anlıyorum ama kendine yazık etme...

erkek her türlü pisliği yapabilir ters ilişki isteme, aynı anda birçok kadınla aldatma , kadınlarla ye iç her tülü pisliği yap bide hediyeler al , evde gencecik tertemiz karını kandır oohh ne ala erkek ya hemen affet
aman ALLAH korusun kadın kocasından dayak yesin ,kaynana derdi çeksin ,her türlü eziyeti yaşasın , bunlardan sonra olduda kadıncazğız boşluğa düştü eşini aldattı (öyle cinselik bile yaşamasa dahai) hemen adı çıkıyor o... ya
klasik olacak ama kadın kadını gerçekten kurdu
kaynanaya bak ya oğlu her pisliği yemiş oğluna kızacağına , sen ayrılmak istiyorsun diye kızın ayrılma adın dula çıkar diyor
ne yani adın dula çıkmasın diye sen onun pislik adi şere...z oğlunumu çekeceksin ömrünü bu adamamı harcayacaksın
canım sanada ailenede hayran kaldım çok güzel bir ailesiniz umarım biran evvel bu yükten kurtulursun ALLAH yolunu bahtını açık etsin

teşekkür ederim canım ailem yanımda olmasaydı bukadar güçlü olur muydum inan bilmiyorum iyikide onlar yanımda diyorum..inşl. boşanma işide çabucak biter ve herkes kendi yoluna gider ama eşime hakkımı helal etmiyorum bu dünyada da öteki dünyada da iki elim yakasında olacak.ben nasıl ona sadık olduysam oda bana olacaktı kıymet bilecekti..

bence de bi kere aldatıp affedeilen birinin uygun ortamı ve fırsatı bulduğu anda aynı hataya yine düşeceği görüşündeyim. belki bi süre temkinli davranır ama sonradan karşısına yine biri çıkarsa yine eski kıvama gelir ve biraz daha dikkat ederek çapkınlığı sürdürür gibime geliyo.çünkü erkekler bunu kadınlar kadar önemsemiyo ki çapkınlık yapıyorum diyolar sanki normal bişeymiş gibi düşünüyolar.

aynen canım katılıyorum zaten erkeklere göre kadın affeder heleki bide çocuk varsa aileside arkasında değilse tamamdır ben ne yaprsam yapayım karım affeder!!bunlar bu zihniyetteler canım.eşimin birgün arkadaşları bize gelmişti ve ben uyumaya gittim erkek erkeğe otursunlar diye arkadaşlarından biri aynen şunu demişti erkek adam aldatır..arkadaşları gittikten sonra eşime duyduğumu söyledim senin arkadaşların böyle mi dedim benim arkadaşlarım değil dünya böyle demişti ne yani sende mi yapıyorsun demiştim saçmalama benibilmiyormuş gibi konuşma öyle şey yaparmıyım demişti...daha beterini yaptı bunlar ve buna benzer olaylar aklıma geldikçe çıldırıyorum

5 yıldızlı otel fikri güzelmiş :KK53: Anasını da alıp gitsin 5 yıldızlı otele. Şıracı bozacı ikiliisi 5 yıldızlı otelde :KK52:

ne para ne pul ne otel hiçbişey umrumda değilki onlara göre kadın affeder ya otele giderler yalnız kalırlar barışırlar ama düşünseler eşim kaç kadını öyle otellere götürmüş....nasıl hediyeler almış.....eşimle o otele tatile gitseydim kesin tımarhanelik olurdum aklıma geldikçe...

canım merhaba.öncelikle yolun açık Allah her zaman yanında olsun.şu aldatılma meselesesi var ya senden falan değil karşıdaki şahsın karaktersizliğinden.sen hiç kendini yeme.SEVGİ ÖYLE BÖYLE BİRŞEY DEĞİL,SEVGİ KALPTE BİLMEM KİMLERİN NERESİNDE DEĞİL.BU KUŞ BEYİNLİLER BİLMİYOR KIZLAR.YALAN YALAN YALAN.(neyse öfkeleniyorum)Allah sana hayırlı kapılar açsın inşallah.beter oluşunu izleyeceksin eminim.hiç üzülme.dimdik sapasağlam dur.kendine kuvvet ver.Ailen yanında sevdiklerin arkanda.hiiiç umrunda olmasın.evet üzülüyor insan,kahrolası birşey bu.kabullenemiyor.ama sakın stresle üzüntüyle parçalama kendini.yaşa üzüntünü de fakat bitir bir yerde ve derin nefes alıp hayatın güzelliğine bak.SEN HERŞEYDEN DEĞERLİSİN.bunu unutma.Güzel günler seni bekliyor olacak.Eminim.Akıllılığınla,mantığınla yolunda yürüyüp şu kısacık ömrümüzde güzellikleri yaşayacaksın inşallah.çok öpüyorum seni...

canım merhaba.öncelikle yolun açık Allah her zaman yanında olsun.şu aldatılma meselesesi var ya senden falan değil karşıdaki şahsın karaktersizliğinden.sen hiç kendini yeme.SEVGİ ÖYLE BÖYLE BİRŞEY DEĞİL,SEVGİ KALPTE BİLMEM KİMLERİN NERESİNDE DEĞİL.BU KUŞ BEYİNLİLER BİLMİYOR KIZLAR.YALAN YALAN YALAN.(neyse öfkeleniyorum)Allah sana hayırlı kapılar açsın inşallah.beter oluşunu izleyeceksin eminim.hiç üzülme.dimdik sapasağlam dur.kendine kuvvet ver.Ailen yanında sevdiklerin arkanda.hiiiç umrunda olmasın.evet üzülüyor insan,kahrolası birşey bu.kabullenemiyor.ama sakın stresle üzüntüyle parçalama kendini.yaşa üzüntünü de fakat bitir bir yerde ve derin nefes alıp hayatın güzelliğine bak.SEN HERŞEYDEN DEĞERLİSİN.bunu unutma.Güzel günler seni bekliyor olacak.Eminim.Akıllılığınla,mantığınla yolunda yürüyüp şu kısacık ömrümüzde güzellikleri yaşayacaksın inşallah.çok öpüyorum seni...

merhaba canım güzel yorum ve dileklerin için çok teşekkür ederim...bazı şeyler elinde değil insanın üzülüyorsun yıpranıyorsun ama dediğin gibi biryerde bırakmam lazım...sevgi aşk hikaye bana göre artık sevgiden önce SAYGI VE KARAKTER..bunlar lazım bir insana...inşl. rabbim hepimizi iyilerle karşılaştırsın bazen gücümün tükendiğini hissediyorum sonra ailemin desteği okadar iyi geliyor ki dimdik duruyorum çünkü yıkılmamı üzülmemi görsünler istemiyorum.hayatımda hiç aşırı üzülüp ahh keşke dediğim an olmadı ama bu hafta en büyük keşkemler oldu hayatımda....allah bu acıyı hiçbir kadına yaşatmasın aldatılamının vermiş olduğu his acı üzüntü okadar kötü ki....bende seni öpüyorum canım çok sağol

Şİmdilik üzüleceksin tabiki

Ama birgün gelecek bu üzüldüğünede üzüleceksin

Allahım sanada senin gibi acı çekenlerede karşınızdakinden daha hayırlılarını çıkarır inşallah

Şİmdilik üzüleceksin tabiki

Ama birgün gelecek bu üzüldüğünede üzüleceksin

Allahım sanada senin gibi acı çekenlerede karşınızdakinden daha hayırlılarını çıkarır inşallah

biliyorum buna benzer bir cümleyi psikoloğum da bugün söyledi...bazı üzüntüler elimizde değil ama gün gelecek neden niçin kimin için üzülmüşüm diyeceğim...amin canım hepimizn karşısına iyi niyetli karakteri sağlam insanlar çıkartsın inşl.

Yasadıkların cok uzucu gercekten ama durusun takdıre deger gercekten boyle aıleyede tessekkurler.onlarda kendı pıslıklerınde bogulsunlar mıdesız ınsanlar davulun sesı uzaktan hos gelır ınsanlara aramıs ya yedı sulalesı yapma dıe kendı kızlarına yapılsa boyle sakın kalacaklardı sankı...cok guzel yapmıssın aferın sana aferın.:KK16:

annesi gitti amcaları mı geldi şimdi de. Allah sana sabır versin canım bi de bunlarla uğraşıyosun. 8 ayda boşanılmazmış katlanacakmışsın. sekiz ayda bu kadar mide bulandırıcı ahlaksızlıklarda yapılmaz amcaları bunları hiç düşünmeden nası bu lafları edebiliyolar. insan olan utanır da böyle saçmalıkları öğüt olarak sunmaz karşısındakine. hepsi erkektir yapar zihniyetinde olduğundan onlardan mantıklı laflar beklemek hata zaten. sen hiçbirini takma canım uğraştıklarıyla kalacaklar anlasınlar herşey öyle kolay unutulmuyo affedilmiyo ve gerekirse şerefsiz yeğenleri dakkasında kapının önüne konulabiliyo. yeğenleri bulunmaz hint kumaşı sanki.

evet insan der ki,oğlum sen nasıl yaptın bunu, insan 8 ayda karısını mı aldatır.. insanların bencillikleri mide bulandırıcı gercekten, yeterki ayrılmasın, ogullarının düzeni ,morali bozulmasın sorun yok..
canım ben sana birde birsey soyleyeyim suan senin için daha kolay aslında.. kızgınsın ve bu seni daha kararlı ve dik tutuyor.. birsüre sonra kendini daha cok üzüp yıpratacagın bir dönem gelecek ne yazıkki.. inşallah o kısmıda hızlıca atlatacaksın cnm,dualar senle

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun canım... aslında allah yardım etmiş zaten sana ve bu adamın gerçek yüzünü göstermiş... kurtulduğuna sevinmelisin... :128:

kayınvalidem iyi kaynana rolünü oynadı ama başaramadı karşısında dimdik druran bir kadın ve ailesini gördü hiç ağlamadım teyzem söyledi karşılarına dik çık dedi için yansada fırtınalar kopsada belli etme dedi değmeyecek insan olduklarını anlasınlar dedi öyle yaptım tek damla göz yaşı dökmedim

helal sanada ailenede çokkk takdır ettım cidden hepi,nizi keşke tüm aileler böle olsa her seven sizin gibi şerefli olsa süpersin canım

erkek her türlü pisliği yapabilir ters ilişki isteme, aynı anda birçok kadınla aldatma , kadınlarla ye iç her tülü pisliği yap bide hediyeler al , evde gencecik tertemiz karını kandır oohh ne ala erkek ya hemen affet
aman ALLAH korusun kadın kocasından dayak yesin ,kaynana derdi çeksin ,her türlü eziyeti yaşasın , bunlardan sonra olduda kadıncazğız boşluğa düştü eşini aldattı (öyle cinselik bile yaşamasa dahai) hemen adı çıkıyor o... ya
klasik olacak ama kadın kadını gerçekten kurdu
kaynanaya bak ya oğlu her pisliği yemiş oğluna kızacağına , sen ayrılmak istiyorsun diye kızın ayrılma adın dula çıkar diyor
ne yani adın dula çıkmasın diye sen onun pislik adi şere...z oğlunumu çekeceksin ömrünü bu adamamı harcayacaksın
canım sanada ailenede hayran kaldım çok güzel bir ailesiniz umarım biran evvel bu yükten kurtulursun ALLAH yolunu bahtını açık etsin

ya kaynanası asıl dul kalmasın dıye yapmıyokı asıl kalpsancısı ayrıldııgnda eşinn adı şerefsize çıkıcak cinsi sapıga çıkıcak bunlar rezılce canım emın olun bunları düşlünüyolardır

X