Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Deprem oldu kızlar ,istanbuldan çok hissedildi ,valla kardan dolayı tatil olsun işyeri eve gidelim derken birde deprem oldu ,herkes ayaklandı şirkette :KK1:
Pufpuf günün gelmeden yapmışsın bence bir daha yap ,bak 1 gün geçmiş bile ,hadi hayırlısı bakalım ..

Ben Hiç hissetmedim çok fazla kar yagdi ama tatil olması iyi oldu ama

Xannax22 hayirli olsun allah nasip etmis bagislar sana insallah bu arada kimse topikte kalmadi yeniyim sizinle paylasmak istedigim. cok sey var

Ayy yok yaa akşamdan beri kırk takla attım durumu toparlamak için yok baktım hala üstüme geliyor bende koptu filim sinirlerim şu sıralar kaldırmıyor ya ben kendimi ifade edemeiyorum yada o anlamıyor bizim kavga nedeni çok salakca oluyor zaten çoğu zaman mesela size bu günkünü anlatayımda gülün biraz ameliyattan dolayı temizlik yapmakta zorlandığım için yardımcı bir arkadaş geldi dün allah razı olsun her tarafımızı pakladı gitti benim takık kocamda temizlikle delilik derecesinde takıktır mutfak masası yemek yerken ekmek kırığı olurda kirlenir diye masaya kocaman kocaman gazeteler sermiş o gazateleri sokaktan alıyoruz tozun kirin içinden geliyor serme onları sileriz masayı dedim sanki hiç silinmiyor gibi dediğime demişime pişman oldum allahım şimdi bak horluyor sesini duydukça cinlerim tepeme toplanıyor....

Hehehe pratik erkek çozumleri Bazen benımkide buna benzer çözümler üretir zıplatır benim cinleri ama söz dinlio allahtan:-))

Bosverin hicbiseyi takmaya degmez hersey yoluna girdigi zaman sana kalan tatli canini üzdügun

Ohhh herkes burda tanidik ben yalnizim

sevbebek, burda kimse yalnız kalmazsın Allah'ın izni ile. Senide aramıza alırız.Hepimizin derdi(isteği) ortak. Rabbim kimseyi yalnız, kimseyi bebeksiz bırakmasın inşaAllah!..Aramıza hoşgeldin...:))

Ayy yok yaa akşamdan beri kırk takla attım durumu toparlamak için yok baktım hala üstüme geliyor bende koptu filim sinirlerim şu sıralar kaldırmıyor ya ben kendimi ifade edemeiyorum yada o anlamıyor bizim kavga nedeni çok salakca oluyor zaten çoğu zaman mesela size bu günkünü anlatayımda gülün biraz ameliyattan dolayı temizlik yapmakta zorlandığım için yardımcı bir arkadaş geldi dün allah razı olsun her tarafımızı pakladı gitti benim takık kocamda temizlikle delilik derecesinde takıktır mutfak masası yemek yerken ekmek kırığı olurda kirlenir diye masaya kocaman kocaman gazeteler sermiş o gazateleri sokaktan alıyoruz tozun kirin içinden geliyor serme onları sileriz masayı dedim sanki hiç silinmiyor gibi dediğime demişime pişman oldum allahım şimdi bak horluyor sesini duydukça cinlerim tepeme toplanıyor....

berkuncan, laf olsun diye söylemiyorum vallahi hepsi aynı. Bizim kavgalar daha da salakça nedenlerle oluyor. Benim ki de aynı. Çay bardağını çay tabağından çıkarıyor, sehpaya koyuyor. Sehpaların her yeri bardak iziyle dolu. Masayı silsem bile, temiz olduğunu kabul etmiyor. Al birini vur ötekine. Gece yazılanlara baktım da hakkaten hepsi aynı. Sanki aynı fabrikadan çıkmış gibi. :)))

Ah o uymaları yok mu hor hor işte o zaman tam sinir oluyorum, adam iyide de uyuyor, kötüde de uyuyor yastığa 20 cm kala horlamaya başlıyor. Sen de sabaha kadar ye kendini. Biz kedi besliyoruz, böyle zamanlarda kediyi böyle tam suratına attırasım geliyor. :KK47:

Miyauaauuuuvvvvvvvvvvv valla var ya sinirlenince parçalar yüzünü gözünü. 1 Hafta işe de gidemez o suratla. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

İkizlerim, adamın kafası yastığa düşmeden horlamaya başlıyor. Gelde deli olma. bu kadar umursamaz, bu kadar vurdum duymaz nasıl oluyorlar hala anlamadım. Benimki de sokak kedilerini besliyor. Kedi hastası. Çöpten çıkan kediyi sevmeden yoluna devam edemiyor. Bende onlardan birini kafasına atsam ne güzel olur değil mi?

günaydınnn canlarrr bugun size bir haberle donmeyı ısterdımm ama henuz bır sonuc um yok ortada dun Bat gunumdu ogleden sonra sarımtrak bır lekelenmem oldu hala hala cok seyrek olarak peceteye gelen bır lekenlememm mevcut kırmızı yok yanı hala bırde dun sabah kalktıgımda test yapmsıdım aynı sekılde eve gıdıce de test yaptımm dun akşammı testımde de coook cok silik bır cızgı cıktı sabahkıne baktım anamm ondada cıkmıs cookk silik bır cızgı nezman cıktı bılmıyorumm o gordugum cızgıler umutlandırdı ama bu lekelenmeye anlama veremıyorummm kızlarrrrr bu ne şimdii:KK53::KK53::KK53::53

günaydınnn canlarrr bugun size bir haberle donmeyı ısterdımm ama henuz bır sonuc um yok ortada dun bat gunumdu ogleden sonra sarımtrak bır lekelenmem oldu hala hala cok seyrek olarak peceteye gelen bır lekenlememm mevcut kırmızı yok yanı hala bırde dun sabah kalktıgımda test yapmsıdım aynı sekılde eve gıdıce de test yaptımm dun akşammı testımde de coook cok silik bır cızgı cıktı sabahkıne baktım anamm ondada cıkmıs cookk silik bır cızgı nezman cıktı bılmıyorumm o gordugum cızgıler umutlandırdı ama bu lekelenmeye anlama veremıyorummm kızlarrrrr bu ne şimdii:KK53::KK53::KK53::53

valla benimde batım dündü daha olmadım ama test yaptım negatif çıktı şuanda da hala olamamış bulunmaktayım senin bu durum bence bebiş belirtisi lekelenmeye gelince bazen oluyormuş öyle canını sıkma aklın takılmasın git kan testi yaptır bence:)) şimdiden gözün aydın olsun darısı da bana inş.

Xannax22 hayirli olsun allah nasip etmis bagislar sana insallah bu arada kimse topikte kalmadi yeniyim sizinle paylasmak istedigim. cok sey var

Canım hoşgeldin topiğimize burda hepimiz herşeyimizi paylaşıyoruz,sende paylaşabilirsin o an yazdıkların görümesede arkadaşlaların dediği gibi mutlaka geçmiş okunur ve sanada bir cevap verilir :KK34:

valla benimde batım dündü daha olmadım ama test yaptım negatif çıktı şuanda da hala olamamış bulunmaktayım senin bu durum bence bebiş belirtisi lekelenmeye gelince bazen oluyormuş öyle canını sıkma aklın takılmasın git kan testi yaptır bence:)) şimdiden gözün aydın olsun darısı da bana inş.

ayy gerçektenmii canım yaaa bilmiyorumkine rabbım sanada banada nasip etsin inşallahh ama ben hala heyecana kapılmak ıstemıyorumm birazdaha bekleycegım cunku o gordugum çizgiden emın degılım var gıbı yok gıbı arası bışeydı ışığın altına tutup dıkkatlı baktıgımda var oldugundan emın oldummm amaa genede bi dur bakalım diyorum bugunde bı gecsınn bugunde aynı lekelenme m devam ederse artık yarına test yaptırım Allahım hepımız ıcın hayırlısını versın inşallahh :KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydınnn canlarrr bugun size bir haberle donmeyı ısterdımm ama henuz bır sonuc um yok ortada dun Bat gunumdu ogleden sonra sarımtrak bır lekelenmem oldu hala hala cok seyrek olarak peceteye gelen bır lekenlememm mevcut kırmızı yok yanı hala bırde dun sabah kalktıgımda test yapmsıdım aynı sekılde eve gıdıce de test yaptımm dun akşammı testımde de coook cok silik bır cızgı cıktı sabahkıne baktım anamm ondada cıkmıs cookk silik bır cızgı nezman cıktı bılmıyorumm o gordugum cızgıler umutlandırdı ama bu lekelenmeye anlama veremıyorummm kızlarrrrr bu ne şimdii:KK53::KK53::KK53::53

Canım günaydın ikinci haber senden gelecek ben bu ay senden çok ümitliyim :KK49::KK49: :KK49: :KK49:

Canım günaydın ikinci haber senden gelecek ben bu ay senden çok ümitliyim :KK49::KK49: :KK49: :KK49:

ayy inşallah nisanbuu cugun yaa boyle acayip şeyler yaşıyorumm nisanbu dun tam ogle yemegıne cıkıyordumm bı baktım sarımsı bı leke gelmıss aha dedım adet oluyorum yemege gıttım hala bıseyler gelıyor gıbı hıssedıyorum sınır oldum yemekten sonra bı sıgara ıctım cok cok nadırr olarak bunalınca fılan ıcerım ben zaten çarptı sıgra yarısında attım ..ama sonra adetım gelmedıııı dunden berı vicdan azabı cekıyorum içmeycektım o sigrayı ya bebısım benımleyse diyee :KK43::KK43::KK43:

Ah o uymaları yok mu hor hor işte o zaman tam sinir oluyorum, adam iyide de uyuyor, kötüde de uyuyor yastığa 20 cm kala horlamaya başlıyor. Sen de sabaha kadar ye kendini. Biz kedi besliyoruz, böyle zamanlarda kediyi böyle tam suratına attırasım geliyor. :KK47:

Canlar :KK16: sabah sabah siz beni güldürdünüz ya Allah'ta sizi güldürsün ya :KK1: kedi fırlatmalar falan :KK1: ama haklısınız insanın gözü dönüveriyo :KK1: helede poposunu dönüp yatınca,siz kendinizi parçalayın adamın umurunda olmaz benim mideme ağrılar girerdi ağlarsın ağlarsın umurunda olmazdı amaaaa artık yatsın öylede göreyim :KK1: sabredin canlar hele bi hamile kalın bak o zaman yatabiliyomu geçen hafta çok duygusaldım herşeye zırlıyordum o derece,inanın ne oldu hatırlamıyorum bile o akşam ağlamıştım neyse yattık bu hadi uyu artık dedi döndü arkasını susarmıyım hiç bende kalktım gittim salona önceden umurunda olmazdı,baktım tıpış tıpış geliyo arkamdan aşkım niye uyumuyosun yok niye ağlıyosun heh şöyle dedim içimden :KK1: aman sanki beni düşündüğünden mi bebişi düşünüyda ondan 9 ay beylik beylik ondan sonra yine özüne dönecek nasılsa :KK1: o yüzden bırakın yatsınlar şimdi az kaldı ilerde onlar sizin arkanızda dolanacak :KK1: :KK1:

Son düzenleme:
X