Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Test yaptım bu sabah sonuç kocaman bi tek çizgi :KK43:( ama kırmızılari görmedim henüz umudum bitmedi daha:))

canım benim adetim henüz bitmedi ama vucudumda değişiklikler var sağ kasığım ağrıyor sanırım bu sefer hamileyim:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:

:KK9: :KK9: kızlar kk da halay çeken grup olarak biliniyorsak artık tırlatmışlar olarak biliniyoruzdur kesin :KK9: :KK9:

Canım ablam, Allah senden de razı olsun!.. Mevla vermeyecek olsa o düşünceyi düşündürmezdi. Düşündüren de O, isteten de O. Biz düşündük ve istiyoruz, artık istediğimizi vermesi O'ndan.
Senin ve burda bulunan diğer arkadaşların (anatolya,nisanbu,mrvb,berkuncan,xanax,coldriver,deniz ve şuan nickleri aklıma gelmeyen diğer arkadaşların) manevi desteğiyle bu kimyasal gebelik deninlen düşüğü çok kolay atlattım. Allah(c.c.) hepinizden razı olsun ve istediğiniz bebekleri tez zamanda kucağınıza almayı nasip etsin inşaAllah!..AMİN!..

canım benim burda bizleri en iyi anlayanlarla beraberiz. hepimizin derdi aynı o da bebek. senden de Allah razı olsun canım. Rabbim yüzümüze gülsün inşallah en yakın zamanda. inşallah sabrımızın mükafatını alırız tatlım.

Test yaptım bu sabah sonuç kocaman bi tek çizgi :KK43:( ama kırmızılari görmedim henüz umudum bitmedi daha:))

kırmızılar gelene dek umudu yitirmek yasak bu topikte :KK20: biraz daha bekle bakalım. belki erken yapmışsındır. sonuçta adet günün dündü değil mi? birkaç gün sonra tekrar dene. inşallah hayırlı, güzel sonuçlar alırsın canım.

Berkuncan canım, bebek için geri saymaya başla bence. Ateşin çok güzel gidiyor, hani diğer belirtilerin psikolojik olabilir de ateşte mi psikolojik. Saat kaçta ölçüyorsun ve bat ne zamandı ? Ay çok heyecanlandım bak ya karnımda bişiler kıpraşıyor halaylar çekeceğiz yine yaşasın yaşasın. :KK16::KK16::KK16:
Benim bat 12 si ablacım ateşimide belli bir saatte ölçmedim hiç aklıma geldikçe ölçtüm ne bileyim bazen akşam oldu bazen sabah hadi inşallah hep beraber çekelim halaylarımızı bu ay artıkın :KK64::KK64: :KK1::KK1:

umutlarını hiç bir zaman kaybetme olacağı bir zaman elbet vardır bekle bakalım bir kaç gün sonra tekrar edersin...

Ayy canım benim senin yüreğin çok güzel allah bizim umutlarımızı tüketmesin hiç diyorum umut biterse yaşam biter onun içi allahım hayırlsını versin canım.
ama genede bu belirtileri uyduruyor olabilirim iğdeçiceği biliyorsun olmasını istediğimiz içinde olabiliyor çoğu zaman inşallah uydurmuyorumdur diye düşünüyorum hep bende öptüm canım seni bu aralar çok seyrek görüyorum seni özleniyorsunuz...

berkuncan, gecenin bu vakti bir sen bir ben kalmışız buralarda. :)) biraz yaoğunumbugünlerdepek giremiyorum. şimdi demisafirlikteyim abimlerde, ancak fırsat buldum da girdim. sabahı bekleyemedim sizleri özledim. Ben belirtilerinin uydurma olduğunu sanmıyorum canım yaa... Rabbim hayırlısını versininşaAllah!.. Olmasa da çok sorun değil, çünkü burda birbirimize destek olarak hayal kırıklığını atlatıp daha güzel, daha süper başlıyacağız yeni aya. Unutma her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı var. Rabbim bi gün -ki, o gün çok uzakta değil-bizim gönlümüze de baharı yaşatacak inşaAllah!..

:))) Allah hayrını versin arkadaşım. Olurmu öyle şey? Zaten birşey hissetmezsem yorumlayamıyorum.
Rabbim ruyanı hayreylesin inşAllah!.. Sevgili arkadaşım ezanın en önemli özelliği hatta tek özelliği var. O da namaza çağrıdır. Heleki sabah namazı bir de diğer ezanlardan farklıdır. Onda ''essalatü hayrun minen nevm: Namaz uykudan hayırlıdır.'' İfadesi vardır. Allahu Teala sana burda bak ben her ezanda sana çağrı yapıyorum, randevu veriyorum diyor. Randevuna geçkalma arkadaşım.Ve inşaAllah Sabah namazını kıldıktan sonra iste Rabbül aleminden katındaki en hayırlı evladı. Rabbim inş. ellerini boş çevirmeyecek.N'olur bu güzel fırsatı kaçırma arkadaşım...

Senin yorumlarına bayılıyorum gerçekten sana sırf rüya yorumlaman için bir topik açmak lazım iğdeçiçeğim allah razı olsun elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ama kaçırıyorum arada daha dikkatli olmaya çalışacam bundan sonra :KK16::KK16:

Benim bat 12 si ablacım ateşimide belli bir saatte ölçmedim hiç aklıma geldikçe ölçtüm ne bileyim bazen akşam oldu bazen sabah hadi inşallah hep beraber çekelim halaylarımızı bu ay artıkın :KK64::KK64: :KK1::KK1:

umutlarını hiç bir zaman kaybetme olacağı bir zaman elbet vardır bekle bakalım bir kaç gün sonra tekrar edersin...

İnşallah hepimiz için sırayla halaylar çekeceğiz arkadaşım :KK64: :KK64: ikizler, anatolya, mrv, Eylül, iğdeçiçeği,berkuncan, nisanbu,petek,sonay ve nickini yazamadığım diğer arkadaşlarım sayenizde insan umudunu yitirmiyor hepiniz iyiki varsınız Rabbim hamişlerimize hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almayı diğerlerimizede en yakın zamanda bu duyguyu tattırmasını hayırlısıyla nasip etsin. :KK16::KK16:

:KK9: :KK9: kızlar kk da halay çeken grup olarak biliniyorsak artık tırlatmışlar olarak biliniyoruzdur kesin :KK9: :KK9:

canım benim burda bizleri en iyi anlayanlarla beraberiz. hepimizin derdi aynı o da bebek. senden de Allah razı olsun canım. Rabbim yüzümüze gülsün inşallah en yakın zamanda. inşallah sabrımızın mükafatını alırız tatlım.

kırmızılar gelene dek umudu yitirmek yasak bu topikte :KK20: biraz daha bekle bakalım. belki erken yapmışsındır. sonuçta adet günün dündü değil mi? birkaç gün sonra tekrar dene. inşallah hayırlı, güzel sonuçlar alırsın canım.
Ne güzel ifade etmişsin canım gerçekten derdimiz aynı olduğu için bizi bizden başka kimseler anlamıyor

Senin yorumlarına bayılıyorum gerçekten sana sırf rüya yorumlaman için bir topik açmak lazım iğdeçiçeğim allah razı olsun elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ama kaçırıyorum arada daha dikkatli olmaya çalışacam bundan sonra :KK16::KK16:

aynen canım ya. çok güzel yorumluyor rüyaları maşallah. kızz iğdeçiçeğim açalım mı sana bir rüya yorumu topiği :KK9:

İnşallah hepimiz için sırayla halaylar çekeceğiz arkadaşım :KK64: :KK64: ikizler, anatolya, mrv, Eylül, iğdeçiçeği,berkuncan, nisanbu,petek,sonay ve nickini yazamadığım diğer arkadaşlarım sayenizde insan umudunu yitirmiyor hepiniz iyiki varsınız Rabbim hamişlerimize hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına almayı diğerlerimizede en yakın zamanda bu duyguyu tattırmasını hayırlısıyla nasip etsin. :KK16::KK16:

amin canım amin.

Ne güzel ifade etmişsin canım gerçekten derdimiz aynı olduğu için bizi bizden başka kimseler anlamıyor

evet tatlım. çevremizde bu durumu yaşamayan arkadaşlarımız bizleri anlayamıyorlar kendi başlarında olmadığı için. Rabbim bizleri de hamile kervanını eklesin. hamişlerimize de sağ salim bebebklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah

aynen canım ya. çok güzel yorumluyor rüyaları maşallah. kızz iğdeçiçeğim açalım mı sana bir rüya yorumu topiği :KK9:

amin canım amin.

evet tatlım. çevremizde bu durumu yaşamayan arkadaşlarımız bizleri anlayamıyorlar kendi başlarında olmadığı için. Rabbim bizleri de hamile kervanını eklesin. hamişlerimize de sağ salim bebebklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah

Evettt güzel anne adayları inşallah olacak burada birbirimize destek vererek sıkıntılarımızı atıyoruz en azından :21: bu arada bat yaklaştıkça sinirlerim uzadı herşeyden rahatsız olurmu insan canım :KK1: cuma olurmu ki?

Kızlar hepinizi çok öpüyorum. İyi ki varsınız. Bu ay ne güzel halaylar çekeceğiz inşallah. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlar ben geldim uzun zamandır yoktum bir internet sitesinde dükkan açtım ürünleri seç yerleştir baya uzun sürdü halada devam ediyor.ziyaret etmek isterseniz linki atarım özelden:) sizlerde ne var yok yazdıklarınızı okumaya başlayacağım birazdan neler kaçırdım öğrenmeliyim dün bir göz attım rüya yorumcumuz da var artık sanırım :))) hepiniz öpüldünüz şekerler...

Ayyy hiç bir kadın hiç bir vakit kilo alacağı bir dönüm için deli gibi uğraşıp didinmez heralde :KK1: çok alemiz biz yaaa :KK1:

kızlar ben geldim uzun zamandır yoktum bir internet sitesinde dükkan açtım ürünleri seç yerleştir baya uzun sürdü halada devam ediyor.ziyaret etmek isterseniz linki atarım özelden:) sizlerde ne var yok yazdıklarınızı okumaya başlayacağım birazdan neler kaçırdım öğrenmeliyim dün bir göz attım rüya yorumcumuz da var artık sanırım :))) hepiniz öpüldünüz şekerler...

yeni işin hayırlı olsun tatlım. Rabbim bol kazançlar nasip eder inşallah.site hangi ürünlerle ilgili? sana kolay gelsin oku oku bitmez kızz :KK1:

Ayyy hiç bir kadın hiç bir vakit kilo alacağı bir dönüm için deli gibi uğraşıp didinmez heralde :KK1: çok alemiz biz yaaa :KK1:

kilo almaya istekli olduğumuz tek dönem :KK1:

Değilmi bir dönem kilo vermek için ortamdan ikiye bölünüyordum ameliyat sebebiyle 3 kilo aldım şimdiden ya hamişsem diye kilo vermek için çabalayamıyorumda ne olurum bilmem :KK1:

ayy hele bi hamile kalalım kilo alayım valla yuvarlanıp gideyim umrumda olmaz. kızz hem gideceğimiz yere yuvarlanarak gideriz otobüs parası cebimize kalır :KK9:

ayy hele bi hamile kalalım kilo alayım valla yuvarlanıp gideyim umrumda olmaz. kızz hem gideceğimiz yere yuvarlanarak gideriz otobüs parası cebimize kalır :KK9:

İlahi anatolya oda güzel fikir kuzucum biz hamile kalalımda kiloda veririz kadınların başaramayacağı hiç birşey yok vallah kendimden biliyorum sigarayı bırakalı 4 yıl oldu evlenirken 75 kiloydum şimdi 58 kiloyum iş hamile kalıp kilo almaya gelsin yeterki :KK1:

İlahi anatolya oda güzel fikir kuzucum biz hamile kalalımda kiloda veririz kadınların başaramayacağı hiç birşey yok vallah kendimden biliyorum sigarayı bırakalı 4 yıl oldu evlenirken 75 kiloydum şimdi 58 kiloyum iş hamile kalıp kilo almaya gelsin yeterki :KK1:

ayy maşallah kızz o ne azim öyle valla helal olsun sana. hem sigara bırak hem kilo ver :KK9: :KK9: :KK9:

ayy maşallah kızz o ne azim öyle valla helal olsun sana. hem sigara bırak hem kilo ver :KK9: :KK9: :KK9:

Hala nasıl becerdiğimi anlayabilmiş değilim bazen bir inat oluyor bende keçi inadımı desem ne desem bilmiyorum birinin bir lafına çok kızıp hırs yapıyorum her ikisinide böyle becerdim sanırım :KK1:

X