Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Hala nasıl becerdiğimi anlayabilmiş değilim bazen bir inat oluyor bende keçi inadımı desem ne desem bilmiyorum birinin bir lafına çok kızıp hırs yapıyorum her ikisinide böyle becerdim sanırım :KK1:

ben de her gece sigarayı bırakıyorum sabah başlıyorum :KK1: azim yok bende yaa.

:KK9: :KK9: kızlar kk da halay çeken grup olarak biliniyorsak artık tırlatmışlar olarak biliniyoruzdur kesin :KK9: :KK9:

canım benim burda bizleri en iyi anlayanlarla beraberiz. hepimizin derdi aynı o da bebek. senden de Allah razı olsun canım. Rabbim yüzümüze gülsün inşallah en yakın zamanda. inşallah sabrımızın mükafatını alırız tatlım.

kırmızılar gelene dek umudu yitirmek yasak bu topikte :KK20: biraz daha bekle bakalım. belki erken yapmışsındır. sonuçta adet günün dündü değil mi? birkaç gün sonra tekrar dene. inşallah hayırlı, güzel sonuçlar alırsın canım.

kırmızılar gelince bile umutlar tükenmiyor canım bir sonraki ay için yeşertmeye başlıyoruz :))):KK9::KK9::KK9:

kızlar ben geldim uzun zamandır yoktum bir internet sitesinde dükkan açtım ürünleri seç yerleştir baya uzun sürdü halada devam ediyor.ziyaret etmek isterseniz linki atarım özelden:) sizlerde ne var yok yazdıklarınızı okumaya başlayacağım birazdan neler kaçırdım öğrenmeliyim dün bir göz attım rüya yorumcumuz da var artık sanırım :))) hepiniz öpüldünüz şekerler...

hoşgeldin canım işin hayırlı olsun canım ben adres isterim çünkü 1 senedir falan genelde netten alışveriş yapıyorum :)))))

ayy hele bi hamile kalalım kilo alayım valla yuvarlanıp gideyim umrumda olmaz. kızz hem gideceğimiz yere yuvarlanarak gideriz otobüs parası cebimize kalır :KK9:

ayyyyy bende yuvarlanmak istiyorum lütfen varil gibi koca göbüşlü olalım :)))))))))):KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49:

canım benim adetim henüz bitmedi ama vucudumda değişiklikler var sağ kasığım ağrıyor sanırım bu sefer hamileyim:KK53::KK53::KK53:

ayyy aynı benim ruh halim adet oldum bu ay ama çok az olduyaa, hayır üstüne görüyorum herhalde,:KK53::KK53: diyorum tırlattım yani ama çok güldüm ALLAH ta seni hepimizi güldürsün
ALLLAH HEPİMİZİ HAMİŞ:KK49: YAPSIN İNŞAALLAH TEDAVİ OLURUZ HERHAL O ZAMAN NAPALIM:KK53::KK53::KK53:

diyet değil ama bende sigarayı her içişimde bir daha içmeyeceğim diyorum ama olmuyor olmuyor :KK43:

ben de her gece sigarayı bırakıyorum sabah başlıyorum :KK1: azim yok bende yaa.

bende her sabah hem diyete başlıyorum hem sigara bırakıyorum ama foooossssss:KK14::KK14:

Aslında insanın kafasında bitirmesi gerekiyor sadece ben hep bırakmadan önce derdimki yaa ben bunu bırakırsam nasıl yemek yapacağım yada şu işi nasıl yapacağım çok büyük boşluk falan diye kendimi kandırıyordum bak 4 yıl bitti bile her iş yapılıyor hiç korkmayın o sizden korksun ki ben içmiyordum resmen yiyiordum gün 2 paket içiyordum nerdeyse....

Kızlar konu çok ilgimi çekti, ben de her akşam son sigarada artık içmiycem diyorum, hayaller kuruyorum, sigarayı bırakmışım, incelmişim, sadece göbüşüm şiş, :KK34: sonra sabah oluyor, kahvaltıda kendimden geçip, üst üste 2 sigara içip okula gidiyorum, sonra da amannn içtim yine deyip devam ediyorum offf da offf evlendiğimde 50 kg'dım. Doğum yapıp geldiğimde 60 ve sonra yavaş yavaş artan kilolar şu an 79 kg oldum. Bir ara çok azimle 63'e kadar düştüm. Ama sonra bişeyler yolunda gitmeyince hemen yemeye sarıyorum, boyum 1.70cm. Herkes boyun kaldırıyor boyun kaldırıyor diye diye bu hale geldim. Ama yine de bebekkkk İSTİYORUMMM :KK52: :KK52: :KK52:

Kızlar konu çok ilgimi çekti, ben de her akşam son sigarada artık içmiycem diyorum, hayaller kuruyorum, sigarayı bırakmışım, incelmişim, sadece göbüşüm şiş, :KK34: sonra sabah oluyor, kahvaltıda kendimden geçip, üst üste 2 sigara içip okula gidiyorum, sonra da amannn içtim yine deyip devam ediyorum offf da offf evlendiğimde 50 kg'dım. Doğum yapıp geldiğimde 60 ve sonra yavaş yavaş artan kilolar şu an 79 kg oldum. Bir ara çok azimle 63'e kadar düştüm. Ama sonra bişeyler yolunda gitmeyince hemen yemeye sarıyorum, boyum 1.70cm. Herkes boyun kaldırıyor boyun kaldırıyor diye diye bu hale geldim. Ama yine de bebekkkk İSTİYORUMMM :KK52: :KK52: :KK52:

İste tabi ablacımmm aşk olsun sende veririrz biz o kiloları sen hiç üzülme yeterki sıpacıklar bi gelsin motive ederler annelerini veririz bizde mis gibi :KK1:Sigarayıda bırak be ablam hayat böyle daha güzel inan...

bebek olsun da kilolar sorun değil :)

coldriver Senin bat ne zaman canım yenilerde regl oldun diye hatırlıyorum sanki yanılıyorda olabilirim

Son düzenleme:
Senin bat ne zaman canım yenilerde regl oldun diye hatırlıyorum sanki yanılıyorda olabilirim

bat 24 ocak benim çok psikolojim bozuldu son adetimde kendime yeni geliyorum sebepsiz hıçkıra hıçkıra ağlıyordum neyse şimdi daha iim. ama ümidim yok artık evlenmeden öncede benim çocuğum olmayacakmış gibi geliyordu bana şimdide öyle hiç olmayacakmış gibi eşimde öyle düşünmeye başladı bilmiyorum ksmet

bat 24 ocak benim çok psikolojim bozuldu son adetimde kendime yeni geliyorum sebepsiz hıçkıra hıçkıra ağlıyordum neyse şimdi daha iim. ama ümidim yok artık evlenmeden öncede benim çocuğum olmayacakmış gibi geliyordu bana şimdide öyle hiç olmayacakmış gibi eşimde öyle düşünmeye başladı bilmiyorum ksmet

Ama çok yanlışşş lütfen böyle yapmayın ben gerçekten çocuğum olmayacak psikolojisini iyi biliyorum senin sanırım sağlığın yerinde ya olmasaydı ne yapacaktın bu senin hissetiğin sadece hayal kırıklığı allah sana sakın böyle şeyler yaşatmasın inan çok zor rahat ol canım benim rabbimin bir zamanı vardır elbet üzme kendini bırak bakalım zaman ne gösterecek

Ama çok yanlışşş lütfen böyle yapmayın ben gerçekten çocuğum olmayacak psikolojisini iyi biliyorum senin sanırım sağlığın yerinde ya olmasaydı ne yapacaktın bu senin hissetiğin sadece hayal kırıklığı allah sana sakın böyle şeyler yaşatmasın inan çok zor rahat ol canım benim rabbimin bir zamanı vardır elbet üzme kendini bırak bakalım zaman ne gösterecek

cnm evet doktor hamile kalmaman için bir neden yok diyor ama olmuyor ilk seferde hamile kalanlara çok şaşırıyorum artık :)

canım umıdını yıtrme ben ilk defa denyorum bu ay ama hep ALLAHIM bana hayırlı zamanda hayırlı ve sağlklı bir evlat ver diye dua ediyorum :):KK49:

kırmızılar gelince bile umutlar tükenmiyor canım bir sonraki ay için yeşertmeye başlıyoruz :))):KK9::KK9::KK9:

kızz bir ay sonrayı bırak üstüne gördüm demeye bilem başlıyoz :KK37:

bende her sabah hem diyete başlıyorum hem sigara bırakıyorum ama foooossssss:KK14::KK14:

ayy sorma ne illetmiş bırakamadım gitti benim eşimde içiyor durum daha vahim yani. 2 miz bırakıyoruz sonra biri diğerine kıyamıyor ( işimize gelmiyor da kılıf bu :KK9:) gene başlıyoruz :KK47:

Aslında insanın kafasında bitirmesi gerekiyor sadece ben hep bırakmadan önce derdimki yaa ben bunu bırakırsam nasıl yemek yapacağım yada şu işi nasıl yapacağım çok büyük boşluk falan diye kendimi kandırıyordum bak 4 yıl bitti bile her iş yapılıyor hiç korkmayın o sizden korksun ki ben içmiyordum resmen yiyiordum gün 2 paket içiyordum nerdeyse....

ne güzel yaa darısı başımıza artık. Rabbim sebep versin şöylee güzel bir sebep :KK49: biz de bırakmak zorunda kalalım inşallah :KK9:

doktordan iyi mi bilcen kızzz :KK20: güzel düşün güzel olsun tatlım :KK54:

X