Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

:nazar::nazar::nazar:igdeçiçeğim valla sen bu işi biliyorsun bi daha rüya görür görmez sana yazacağım ben :)))

Canım arkadaşım, seve seve yorumlarım. Hele Rabbim bizlere o güzel ruyaları görmeyi bir nasip etsin, inşaAllah!.. bu arada nisanbunun bebeği kız olursa -ki önce kız sonra oğlan demiştim- müjdemi istiyeceğim :))) şimdiden haberi olsun!..

berkuncan, canım ya ben de geçen ay oyle olmuştum. akıntın çoğaldıysa gebeliğe de işaret biliyorsun. moralleri bozma, canını sıkacak şeylerden uzak dur. ve ''Rabbim sen bize hayırlısını ver!.'' de canım. :)) Güzel düşün arkadaşım güzel düşün. Korku belayı mıknatıs gibi çekermiş. Güzel düşün herşey güzel olsun inşaAllah!.. Öpüldüm canım...
Ayy canım benim senin yüreğin çok güzel allah bizim umutlarımızı tüketmesin hiç diyorum umut biterse yaşam biter onun içi allahım hayırlsını versin canım.
ama genede bu belirtileri uyduruyor olabilirim iğdeçiceği biliyorsun olmasını istediğimiz içinde olabiliyor çoğu zaman inşallah uydurmuyorumdur diye düşünüyorum hep bende öptüm canım seni bu aralar çok seyrek görüyorum seni özleniyorsunuz...
Haklısın canım ben 20 gün kaldım evde ilk haftası gayet keyifliydi sonradan patladım 2 haftadır çalışıyorum işte yine

Ahh ahh ne yirmi günü 3 yıl olmak üzere evde oturalı hoş bu süre içinde halen devam eden part time bir işim var ilk yardım eğitmenliği yapıyorum ama genede sıkıyor insanı....

Canım arkadaşım, seve seve yorumlarım. Hele Rabbim bizlere o güzel ruyaları görmeyi bir nasip etsin, inşaAllah!.. bu arada nisanbunun bebeği kız olursa -ki önce kız sonra oğlan demiştim- müjdemi istiyeceğim :))) şimdiden haberi olsun!..

Ben aslında iki gün önce bir rüya gördüm ama sana yorumlatmaya utandım yorumcubaşımıyım ben dersin diye :KK1: şimdi tüm yüzsüzlüğümle sana rüyamı anlatmak istiyorum hayırlara çıkar inşallah böyle sabah ezanına yakın bir vakit muhtemelen ben ezan okunduğunu duyuyorum ama şehirin hiç bir camisinden ses gelmiyor sadece bize yakın olan camiden geliyor oda nasıl diyeyim ezan gibi değilde sanki mevlüt okunur gibi daha makamlı okunuyor ama insanı mest eden bir şekilde okunuyor sonrasında sanırım uyandım . Canım beim :KK1: ellerinden öper benim rüyamda :KK1:

Son düzenleme:
Bende tam senin çalışma temponu okuyordum şu evlerinizin fotolarını paylaştığınız sen aslında haklısın evde oturmayı istemekte ama çalışmaya alışık olunca ev batıyor insana ben evlendiğimiz sene işten ayrılmak zorunda kaldım özel bir hastanede çalışıyordum hastane iflas etti mecburi ev hanımı oldum :KK1: 3 yıldırda atama bekliyorum artık o kadar sıkıldımki tarifi yok

ya işte görün arkadaşını perişan :KK9:ama napalım be yavrum hayatımızı idame ettirmek için genç yaşta çalışmak lazım ,çoluk çocuk istiyoruzda neyle bakıcaz büyütcez anacım ,para lazım çooook para :KK9:

ben adetliyim şimdi ama benim babaannem üstüne görme yaşamış babamda babam doğana kadar da adet görmüş düşünebiliyor musunuz .:KK53::KK53::KK53: babam ki 4.çocuk. diğerleri normal olmuş. ama babama hamileyken adet görüyormuş. yaw karnımda bağa var diye karnına karnına taşla vuruyormuş. e babamda hasar yok da sanırım arızası bana yansıdı :KK9::KK9::KK9: ee benim bir adımda babaannemin adı kesin üstüne görme yaşıyorum ben bu ay :KK37: alın size uydurmasyon belirti :KK9::KK9::KK9:

gideceğim bitanem gideceğim nasipse :KK54:

:KK60: :KK60: :KK60: Allah seni kızz. Allah bebişini versin.beni çok güldürdün Rabbim de seni güldürsün :KK60:

popişine popişine vuralım bebişlerin tatlım :emir_bebek::emir_bebek: daha sık gel yanımıza canım :KK51:

canım benim adetim henüz bitmedi ama vucudumda değişiklikler var sağ kasığım ağrıyor sanırım bu sefer hamileyim:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:

inşallah canım görürümde sende yorumlarsın demek nisanbuya kız hissediyorsun bende oğlu olcakmış gibi hissetmiştim ama sen daha tecrübelisin temiz kalpli arkadaşım benim kız olma ihtimali yüksektir :)))

kızlar size bişey sorayım ovulasyon tarihini muhtemel arih yanı 5 ocak dıyor ama be dun ılışkıye gırdım ablamla konustuğumda bena ilişkiye ara vermemin spermleriguclendireceğini soyledi sizce ne ypmalıyım :))))

merhaba arkadaşlar adetime 2 gün kala test yaptım negatif çıktı...Bugün adet günüm ama hala olamadım ama olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor akıntım var ve göğüslerim ağrıyor ama adet belirtileri ile aynı sonuçta hiç şaşmazdı hamile olsam 2 gün önce çıkadı heralde idrar testinde biçok kişinin öyle olmuş...fikri olan varmı acaba?bide bugün eşimin arkadaşlarımızla dışarı çıkıcaz orada 1 2 kadeh birşeyler içebilirim ama bir yandanda korkuyorum ya hamileysem diye offfff

merhaba arkadaşlar adetime 2 gün kala test yaptım negatif çıktı...Bugün adet günüm ama hala olamadım ama olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor akıntım var ve göğüslerim ağrıyor ama adet belirtileri ile aynı sonuçta hiç şaşmazdı hamile olsam 2 gün önce çıkadı heralde idrar testinde biçok kişinin öyle olmuş...fikri olan varmı acaba?bide bugün eşimin arkadaşlarımızla dışarı çıkıcaz orada 1 2 kadeh birşeyler içebilirim ama bir yandanda korkuyorum ya hamileysem diye offfff

çıkmayabilir canım çünkü benim bir testim negatif çıkmıştı iki gün sonra yaptığımsa pozitif çıktı eğer çocuk istiyorsan bence kötü olan herşeyi bırakmalısın ben çalışmaya başlamadan neredeyse 2 ay önce sigarayı bıraktım kola bile içmedim ki sen alkolden bahsediyorsun :KK20:

kızlar size bişey sorayım ovulasyon tarihini muhtemel arih yanı 5 ocak dıyor ama be dun ılışkıye gırdım ablamla konustuğumda bena ilişkiye ara vermemin spermleriguclendireceğini soyledi sizce ne ypmalıyım :))))

o kadar da sıkma kendini bence benim her gün,gün aşırı hatta üç günde bir bile çalışmalarım oldu :KK9: bence boş geçme yumurtayı :KK1: ama yine de sen bilirsin

çıkmayabilir canım çünkü benim bir testim negatif çıkmıştı iki gün sonra yaptığımsa pozitif çıktı eğer çocuk istiyorsan bence kötü olan herşeyi bırakmalısın ben çalışmaya başlamadan neredeyse 2 ay önce sigarayı bıraktım kola bile içmedim ki sen alkolden bahsediyorsun :KK20:

canım ben sigara kullanmıyorum alkole gelince yılda 1 2 defa fala olur oda 2 kadeh bişey yani..umarım öyleyimdir..ama sanki hastalanacakmışım gibi geliyor yarın hastalanmazsam test yapıcam haber veririm sizler allah isteyen herkese yaşatsın:)

Selam kızlar, şu belirtiler hani olan ama sanki olmuyorda bize öyle gibi gelen belirtiler ben de her geçen gün artıyor. Bu ay içime hamileyim gibi doğuyor. Gerçi öyle 6. hissim falan hiç yoktur. Ama sanki bu ay oldu gibi geliyor. Şu 1 hafta kala kişilik değiştiriyorum resmen. Zaman öyle yavaş geçiyor ki hiç bişi ile oyalanamıyorum. Sabrım zayıflıyor, sonuca hemen ulaşmak istiyorum. Yani adet olacaksam da hemen günü gelsin ve ne olacaksa olsun diyorum. Bir ipucu olsa farklı bişi. Rüyamda kuzenimin oğlunu gördüm, annemlerde kalıyor, 6 Ocakta annesi gelene kadar bizde kalacakmış, dışarıya çıkıyor pencereden(annemin evi rüyamda farklı bu arada) ben de anneme kızıyorum emanet çocuk anne niye bıraktın diye, annem olsun çıksın falan diyor. Ben dayanamayıp, çocuğun peşinden dışarı çıkıyorum falan. Hayırdır inşallah dedim uyanınca ve bebek ile bağlantı kurmaya çalıştım. İşte erkek çocuk müjdedir diyor ınternet tabirleri, ben de umarım bebektir dedim. Belki İğdeçiçeği daha iyi yorumlar ablasına. :KK34: Aman işte böyle şeyler olsa da biraz umutlansam, umut çok aslında ama biri fısıldasa kulağıma çok sevinicem. :KK1:

Selam kızlar, şu belirtiler hani olan ama sanki olmuyorda bize öyle gibi gelen belirtiler ben de her geçen gün artıyor. Bu ay içime hamileyim gibi doğuyor. Gerçi öyle 6. hissim falan hiç yoktur. Ama sanki bu ay oldu gibi geliyor. Şu 1 hafta kala kişilik değiştiriyorum resmen. Zaman öyle yavaş geçiyor ki hiç bişi ile oyalanamıyorum. Sabrım zayıflıyor, sonuca hemen ulaşmak istiyorum. Yani adet olacaksam da hemen günü gelsin ve ne olacaksa olsun diyorum. Bir ipucu olsa farklı bişi. Rüyamda kuzenimin oğlunu gördüm, annemlerde kalıyor, 6 Ocakta annesi gelene kadar bizde kalacakmış, dışarıya çıkıyor pencereden(annemin evi rüyamda farklı bu arada) ben de anneme kızıyorum emanet çocuk anne niye bıraktın diye, annem olsun çıksın falan diyor. Ben dayanamayıp, çocuğun peşinden dışarı çıkıyorum falan. Hayırdır inşallah dedim uyanınca ve bebek ile bağlantı kurmaya çalıştım. İşte erkek çocuk müjdedir diyor ınternet tabirleri, ben de umarım bebektir dedim. Belki İğdeçiçeği daha iyi yorumlar ablasına. :KK34: Aman işte böyle şeyler olsa da biraz umutlansam, umut çok aslında ama biri fısıldasa kulağıma çok sevinicem. :KK1:

Ayy ablacım hayırlara çıkar inşallah sorma gitsin bendede belirtiler bir dünya ateşim hala 37.2, 37.3 aralarında miğdemde bir tuhaf sanki bulanıyor gibi yada böyle boş gibi göğüslerim şiş gibi ama acımıyorlar akıntım hala ara ara olmaya devam ediyor anlamsızım yani inşallah hamişisdirde anlamlı olurlar artık ablacım inşallah :21::21::21:

Ayy canım benim senin yüreğin çok güzel allah bizim umutlarımızı tüketmesin hiç diyorum umut biterse yaşam biter onun içi allahım hayırlsını versin canım.
ama genede bu belirtileri uyduruyor olabilirim iğdeçiceği biliyorsun olmasını istediğimiz içinde olabiliyor çoğu zaman inşallah uydurmuyorumdur diye düşünüyorum hep bende öptüm canım seni bu aralar çok seyrek görüyorum seni özleniyorsunuz...

berkuncan, gecenin bu vakti bir sen bir ben kalmışız buralarda. :)) biraz yaoğunumbugünlerdepek giremiyorum. şimdi demisafirlikteyim abimlerde, ancak fırsat buldum da girdim. sabahı bekleyemedim sizleri özledim. Ben belirtilerinin uydurma olduğunu sanmıyorum canım yaa... Rabbim hayırlısını versininşaAllah!.. Olmasa da çok sorun değil, çünkü burda birbirimize destek olarak hayal kırıklığını atlatıp daha güzel, daha süper başlıyacağız yeni aya. Unutma her gecenin bir sabahı, her kışın bir baharı var. Rabbim bi gün -ki, o gün çok uzakta değil-bizim gönlümüze de baharı yaşatacak inşaAllah!..

Ben aslında iki gün önce bir rüya gördüm ama sana yorumlatmaya utandım yorumcubaşımıyım ben dersin diye :KK1: şimdi tüm yüzsüzlüğümle sana rüyamı anlatmak istiyorum hayırlara çıkar inşallah böyle sabah ezanına yakın bir vakit muhtemelen ben ezan okunduğunu duyuyorum ama şehirin hiç bir camisinden ses gelmiyor sadece bize yakın olan camiden geliyor oda nasıl diyeyim ezan gibi değilde sanki mevlüt okunur gibi daha makamlı okunuyor ama insanı mest eden bir şekilde okunuyor sonrasında sanırım uyandım . Canım beim :KK1: ellerinden öper benim rüyamda :KK1:

:))) Allah hayrını versin arkadaşım. Olurmu öyle şey? Zaten birşey hissetmezsem yorumlayamıyorum.
Rabbim ruyanı hayreylesin inşAllah!.. Sevgili arkadaşım ezanın en önemli özelliği hatta tek özelliği var. O da namaza çağrıdır. Heleki sabah namazı bir de diğer ezanlardan farklıdır. Onda ''essalatü hayrun minen nevm: Namaz uykudan hayırlıdır.'' İfadesi vardır. Allahu Teala sana burda bak ben her ezanda sana çağrı yapıyorum, randevu veriyorum diyor. Randevuna geçkalma arkadaşım.Ve inşaAllah Sabah namazını kıldıktan sonra iste Rabbül aleminden katındaki en hayırlı evladı. Rabbim inş. ellerini boş çevirmeyecek.N'olur bu güzel fırsatı kaçırma arkadaşım...

:)) Seni verene canlar feda be güzel ablam. İsteğin emirdir başgöz üstüne. Rabbim kalbimize ne hissettirirse biz onu söyleriz dilimiz döndüğünce güzel ablamıza :)) Hele sen önce o güzel gönlünden ve o güzel yüzünden gamı kederi bir sil. K.Kerimde insanın aceleci olduğunu hep söyler Allah. Evet erkek çocuk müjdeli haberdir. Tıpkı ruyandaki gibi, Her çocuk anne babasına Allah'ın verdiği bir emanettir ablacım. Ve onun tayin ettiği süre kadar ana-babasında emanet olarak kalır. Çocuğun peşinden gitmen 2. çocuğun emanetini (sorumluluğunu) almaya hazır olduğunu gösteriyor Allah'ın izniyle. İnşaAllah sana 2. emanet geliyor güzel ablacığım. Sen gönlünü ferah tut Alemlerin Rabbi olan Allah kulunu mahzun ve de mahcup etmeyecektir inşaAllahu Teala!..

:)) Seni verene canlar feda be güzel ablam. İsteğin emirdir başgöz üstüne. Rabbim kalbimize ne hissettirirse biz onu söyleriz dilimiz döndüğünce güzel ablamıza :)) Hele sen önce o güzel gönlünden ve o güzel yüzünden gamı kederi bir sil. K.Kerimde insanın aceleci olduğunu hep söyler Allah. Evet erkek çocuk müjdeli haberdir. Tıpkı ruyandaki gibi, Her çocuk anne babasına Allah'ın verdiği bir emanettir ablacım. Ve onun tayin ettiği süre kadar ana-babasında emanet olarak kalır. Çocuğun peşinden gitmen 2. çocuğun emanetini (sorumluluğunu) almaya hazır olduğunu gösteriyor Allah'ın izniyle. İnşaAllah sana 2. emanet geliyor güzel ablacığım. Sen gönlünü ferah tut Alemlerin Rabbi olan Allah kulunu mahzun ve de mahcup etmeyecektir inşaAllahu Teala!..

İğdeçiçeğim estağfurullah emir ne demek ağzından bal damlıyor, yorumun canıma can kattı. Allah senden razı olsun. Şükrediyorum ki benim beynime bebek fikrini sokan Allahım bu sitede böyle güzel insanlarla tanışma fırsatını bana yaşattı. Çok teşekkür ederim. :KK16:

Ayy ablacım hayırlara çıkar inşallah sorma gitsin bendede belirtiler bir dünya ateşim hala 37.2, 37.3 aralarında miğdemde bir tuhaf sanki bulanıyor gibi yada böyle boş gibi göğüslerim şiş gibi ama acımıyorlar akıntım hala ara ara olmaya devam ediyor anlamsızım yani inşallah hamişisdirde anlamlı olurlar artık ablacım inşallah :21::21::21:

Berkuncan canım, bebek için geri saymaya başla bence. Ateşin çok güzel gidiyor, hani diğer belirtilerin psikolojik olabilir de ateşte mi psikolojik. Saat kaçta ölçüyorsun ve bat ne zamandı ? Ay çok heyecanlandım bak ya karnımda bişiler kıpraşıyor halaylar çekeceğiz yine yaşasın yaşasın. :KK16::KK16::KK16:

Kızlar günaydın bugün benim bat im :) hayırlısı diyorum benim icinde dua edin gelmesin. Bu kadar beklenmediğini bilse oda gelmez ya yüzsüz ışte :)

xanax canım yaa. Rabbim gönlüne göre versin inşaAllah! Dualarım seninle, berkuncanla, mrvbyle, şuan kendini hamile hisseden herkesle. Rabbim umutlarınızı boşa çıkarmasın inşaAllah!..

İğdeçiçeğim estağfurullah emir ne demek ağzından bal damlıyor, yorumun canıma can kattı. Allah senden razı olsun. Şükrediyorum ki benim beynime bebek fikrini sokan Allahım bu sitede böyle güzel insanlarla tanışma fırsatını bana yaşattı. Çok teşekkür ederim. :KK16:

Canım ablam, Allah senden de razı olsun!.. Mevla vermeyecek olsa o düşünceyi düşündürmezdi. Düşündüren de O, isteten de O. Biz düşündük ve istiyoruz, artık istediğimizi vermesi O'ndan.
Senin ve burda bulunan diğer arkadaşların (anatolya,nisanbu,mrvb,berkuncan,xanax,coldriver,deniz ve şuan nickleri aklıma gelmeyen diğer arkadaşların) manevi desteğiyle bu kimyasal gebelik deninlen düşüğü çok kolay atlattım. Allah(c.c.) hepinizden razı olsun ve istediğiniz bebekleri tez zamanda kucağınıza almayı nasip etsin inşaAllah!..AMİN!..

arkadaşım inşalah öylesindir ben vucut sıcaklğını i defa duyuyorum :)

X