Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Oooo dün topik coşmuş :KK9: bende belirti uydurcam bakın şimdi canlarım ateşim 37- 37.5 gibi değişiyor, kasık ağrılarım karın ağrım bacak ağrım var akıntım çoklar ımmmm başka ne var bi düşiniyim hee çok uykuşum geliyo bide belim çok ağrıyo bide sırtım bide gaz sancım var göğüslerim arıyo bide idrarım çok koyulaştı:KK53::KK53: hadi şimdiden banada halay çekelim kesin bebiş var:KK52::KK52: :KK64: :KK64: :KK64:

Son düzenleme:
Valla canım yarını bekleyim diyorum 3 gün önce yaptım çıkmadı :KK14:

maşallah sende belirti kalmamış yaşamadığın :KK9: hadi hayırlısı bakalım inşallah bebiş vardır bence yap bugün benim batın olduğu gün pozitif çıkmıştı testim

maşallah sende belirti kalmamış yaşamadığın :KK9: hadi hayırlısı bakalım inşallah bebiş vardır bence yap bugün benim batın olduğu gün pozitif çıkmıştı testim

Valla petek bildiğin gibi değil belirtiler o ağrılar yüzünden gecenin bi vakti hastaneye bile gittik :KK1: ama ağrıya sebebiyet verecek enfeksiyon yadabaşka bişiy çıkmadı tahlillerde falan . Testide sabah aklıma geldi ilk idrarla yapim diye (duruyo ya test batıyo yapamıcam diye çatlıyorum) sonra dedim dur bakalım sabırsız yarın sabah yaparsın:KK9:

Son düzenleme:
Valla petek bildiğin gibi değil belirtiler o ağrılar yüzünden gecenin bi vakti hastaneye bile gittik :KK1: ama ağrıya sebebiyet verecek enfeksiyonda vs çıkmadı tahlillerde falan . Testide sabah aklıma geldi ilk idrarla yapim diye (duruyo ya test batıyo yapamıcam diye çatlıyorum) sonra dedim dur bakalım sabırsız yarın sabah yaparsın:KK9:

ben olsam yapardım negatif çıksa da yarın hasta olmazsan bir tane daha yapardın :KK9: ya beklemek çok kötü

ben olsam yapardım negatif çıksa da yarın hasta olmazsan bir tane daha yapardın :KK9: ya beklemek çok kötü

Peteekkkkk girme kafama gider yaparım şimdi:KK1: ya azıcık sabredeyim diyorum yarın yaparım elimdeki bir tane test var bugün yapıpta bide regl olmasam yarın ara ki nöbetçi eczane bulasın

Son düzenleme:
günaydın kk nın güzel hatunları

bende zerre belirti yok ,midem yanıyo ama zaten midem rahatsız benim yıllardır ,başka da bişicik yok ,dün arkadaşım diyoki kızım bu ne göbek ya sanki derler hamilesin 8 aylık ,dedim gaz o ya :KK9::KK9:vallahi 80 kilo oldum nasıl hamile kalcam bu kiloyla bilmem ,heralde yuvarlanarak filan giderim gideceğim yere :KK1:
ay hadi bakalım batlar yaklaştıkça heyecan dorukta ,ilk haberi kim verecek ,bence günü gelen xanax olabilir ,içime doğdu :KK49:

Peteekkkkk girme kafama gider yaparım şimdi:KK1: ya azıcık sabredeyim diyorum yarın yaparım elimdeki bir tane test var bugün yapıpta bide regl olmasam yarın ara ki nöbetçi eczane bulasın

pozitif çıkarsa yarın nöbetçi doktor ararsın belki :KK9: :KK9: neyse kanına girmeyeyim sen bilirsin tatlım en iyisi yarını bekle sen

günaydın kk nın güzel hatunları

bende zerre belirti yok ,midem yanıyo ama zaten midem rahatsız benim yıllardır ,başka da bişicik yok ,dün arkadaşım diyoki kızım bu ne göbek ya sanki derler hamilesin 8 aylık ,dedim gaz o ya :KK9::KK9:vallahi 80 kilo oldum nasıl hamile kalcam bu kiloyla bilmem ,heralde yuvarlanarak filan giderim gideceğim yere :KK1:
ay hadi bakalım batlar yaklaştıkça heyecan dorukta ,ilk haberi kim verecek ,bence günü gelen xanax olabilir ,içime doğdu :KK49:

Ayyy canım ağzından bal dalmıyor inşallah ilk halayımızı çekeriz bu ay için.:KK64: Bu arada yuvarlanarak gitme fikrinede çok güldüm:KK1:

Günaydınlar herkese koca kafamı yataktan resmen kazıdım bu gün geceleri çok zor uyuyorum sabahlarıda bir türlü uyanamıyorum yafff çok sinirrrr...

Son düzenleme:
Al bendende o kadar gerçi ben dün akşam 8 de yattım sabah 10 gibi sürünerek kalktım yataktan

Yaaa ne güzel gece uykularımda bir sorun var benim bu evlendikten sonra hortladı aslında bende arkadaş yatağa girince aklıma gelmeyen iş uğraş kalmıyor onu düşün bunu düşün derken iyice açıyorum uykumu sonrada eşimin horultularına kızıyorum sen uyuyorsunda ben uyuyamıyorum diye :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

keşke bende evde olsaydımda sürünerek 10 da kalksaydım :2:

Bende tam senin çalışma temponu okuyordum şu evlerinizin fotolarını paylaştığınız sen aslında haklısın evde oturmayı istemekte ama çalışmaya alışık olunca ev batıyor insana ben evlendiğimiz sene işten ayrılmak zorunda kaldım özel bir hastanede çalışıyordum hastane iflas etti mecburi ev hanımı oldum :KK1: 3 yıldırda atama bekliyorum artık o kadar sıkıldımki tarifi yok

ınsallah 2013 yılında hepımız bebıslerımızı kucagımıza alırız.beklemekten cok yoruldummm:'((( artık bende annelık duygusunu tatmak ıstıyorum bebegımın guzel kokusunu ıcıme cekmek ıstıyorum:'((( rabbım hepımızın yuzune gulsun en kısa surede ınsallah:))))

Bende tam senin çalışma temponu okuyordum şu evlerinizin fotolarını paylaştığınız sen aslında haklısın evde oturmayı istemekte ama çalışmaya alışık olunca ev batıyor insana ben evlendiğimiz sene işten ayrılmak zorunda kaldım özel bir hastanede çalışıyordum hastane iflas etti mecburi ev hanımı oldum :KK1: 3 yıldırda atama bekliyorum artık o kadar sıkıldımki tarifi yok
Haklısın canım ben 20 gün kaldım evde ilk haftası gayet keyifliydi sonradan patladım 2 haftadır çalışıyorum işte yine

yaaa kızlar bat yaklaştıkca stres oluyorum ben ama nedense yoktur bu ay diye geçiyor içimden hep umutsuzluk değil ama hemen olmaz gibi geliyor allah biliyorya birde bu ay benim akıntım hala devam ediyor dersem gülermisiniz 10 gün geçiyor nerdeyse bu kadar uzun yumurtlama akıntısı olurmu ki ?

berkuncan, canım ya ben de geçen ay oyle olmuştum. akıntın çoğaldıysa gebeliğe de işaret biliyorsun. moralleri bozma, canını sıkacak şeylerden uzak dur. ve ''Rabbim sen bize hayırlısını ver!.'' de canım. :)) Güzel düşün arkadaşım güzel düşün. Korku belayı mıknatıs gibi çekermiş. Güzel düşün herşey güzel olsun inşaAllah!.. Öpüldüm canım...

X