Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

harbiden eylülcüm yaa kusura bakma karştı biraz topic valla bende 3 kız filan gorunce ordakilerde baya bi yorum yapmıslar sana hıc cevap goremedım senden gelen şaşırdım baya:KK53::KK53::KK53::KK53: dedım kızz yoksa eylül bizi kekliyormu yoksa 1 kızım var diyerekkkkk :KK53::KK53::KK53::KK53: şaka şaka vallahi
canım benim allah seninde gönlüne gore versin tabikiii oğluşuna kavuştursun rabbim senidee

kız ben o yorumları sonra gördüm ,verdim zaten cevabımı ,:KK1:ay biran düşündüm kendimide valla huni takardım heralde kafaya :KK53:

kız ben o yorumları sonra gördüm ,verdim zaten cevabımı ,:KK1:ay biran düşündüm kendimide valla huni takardım heralde kafaya :KK53:

evet canım konuda biraz daha ilerleyince bende gördüm birisi de sana yazmış yaa "bunlara ragmen birde oğlanmı istiyorsunuz" diye ordada karışmış biraz anlıcan eylülücüm bence 3kız bir oğlana bedeldir senin oğluşun olunca inşallah gercektende oyleymıs dersin etrafımdakilrden biliyorum bizim sülalde oglan cok

evet canım konuda biraz daha ilerleyince bende gördüm birisi de sana yazmış yaa "bunlara ragmen birde oğlanmı istiyorsunuz" diye ordada karışmış biraz anlıcan eylülücüm bence 3kız bir oğlana bedeldir senin oğluşun olunca inşallah gercektende oyleymıs dersin etrafımdakilrden biliyorum bizim sülalde oglan cok

kız deme öyle ,valla kardan adama razı olcam haa :KK53:,gözüm korktu :18:

kız deme öyle ,valla kardan adama razı olcam haa :KK53:,gözüm korktu :18:

amann boşver canım yaa oğlan lazımmm ilerde sana güç kuvvet olur hem oğlanlar anneye daha düşkün olurr korkmasın gzün olsun da yeterki hayırlısı ise varsın dağılsın batsın ev yetrki onlar mutlu olsun valla bende cok titiz temizimdir evimde bir çöp fazlalık bırakmamm kağıt gibi olsun isterim ama bi bebişim olsunnnn heryer ona ait isterse duvarları bile resim defteri olarak kullanabilirrrr :KK16::KK16::KK16::KK16: benim olsunndaaa

ben haftaya hafta sonunda gideceğim denizli merkeze. daha önceden de 1 ay olmadığım zamanlar olduğu için doktora gidip gitmemekte kararsızım ama 15 tatilde nasipse adet zamanıma denk gelecek.hormon testlerimi yaptırım giderim doktorumun yanına. hayırlısı artık. demi berkuncanım beklettiği yeter yaramazın. bir an önce gelsin annesinin rahmine kollarına :emir_bebek:
Evet canım yaa ne öyle nazlı bir bebiş olacak sanırım seninki :KK1:
şimdiye kadar hamile kalmadığıma göre benim hepsi uydurmasyonmuş eşime bile sölemiyorum en iyi siz anlarsınız beni, bizi bizden başka anlayan bulunmaz laviniacığım rahat ol :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Hahaha ben eşime söylesem o benden önce inanıyor onun için söyleyemiyorum kendi kendime kırılıp geçiyorum :KK1:

neyse kızlarr ben artık cıkıyorum malum evdeki mesai ye başlamam lazımm hafta sonu görüşemeyiz artık kendinize cokkk ama cok iyi bakın canlar bol bebişli hafta sonları diliyorum pazaretesi gzüel haberle dönmek dileğile öpüldünüz:KK54::KK54::KK54:
(ama bugun cok güldüm valla eylülcüm saolasın sende güldürdün beni yalnız okonu harbiden cok güzelmiş guldurdu beni allahtan bugun odada yalnızdım da deli deli güldüm :KK9::KK9::KK9: )
hadiii herkese iyi akşamlarrr

Kızlar birde benim vücut ısım37.3 civarlarında normalmı ki ? ( al sana bir belirti daha lavinya :KK1: )

kızlarrrrrr yazmıyorum ama hergün okuyorum takipteyim yane... yazıcam çok şey varda nerden başlıcamı bulamıyorum sonra boşver diyorum kendi kendime oku sen sus diyorum
madem belirti uydurmak serbest bende kirpiklerim acayip karıştı açamıyorum o kadar yani....ben adet oldum ama bir ped bile kirletemedim leke şeklinde devam ediyor teSt te yok tabikide ultrasonda göremedi dr hanım bişey bu sıpa varya bi gelsin dövecem onu ya ne bize çektiriyolar böle kral gibi karşılıycaz işte gelselerya:KK1:
nisanbu bebeğin hayırlı olsun yenimi söylüyosun deme sakın çok söyledim sevinçten ağladım ama sen duymadın napim bide sesli diyim dedim ve başka kim hamile ise ALLAH KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN
ha bu benim sıpa varya ultrasonda da gözükmese bile ben sanki hamileyim işte ya öyle yani nebilim bi his sanki saklandı nere saklandıysa gözükmüyo ;(varmışta gözükmüyo hahaaaaaaa)işte psikolojim bu durumda yani oyüzden yazamıyorum son bi test daha yapıcam çıktı çıktı çıkmassa ilaç alcam yani
hepinizi sevgiler sizleri seviyorum
haaaaaa ikizler benim için de halay çekicez tamam mı
ben istanbul dan yaş 38 ev hanımı 4 yıllık evli
batım bitmediki yenisini yazim nisanbu sen bişeyler yaz işte beiki hamile diye yazarsın inşALLLAH....

Son düzenleme:
Bugün topik iyi coşmuş çok beğendim, moraller süper, belirtiler süper, önce Nisanbu ve Petek iyiler çok sevindim. Hemen berkuncana geçeyim, ateş 37,3 sen kesin hamilesin ben halayımı çekerim arkadaş. :KK64::KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:. Bu ay belirti uydurmak serbestse yaşasın, tüm belirtiler var üstüne üstlük gözüm seyiriyor. Sağ gözüm eğer tırlatmaya başlamadıysam sağ gözüm seyirince güzel haberler alırım. Umarım bu seferki bebiş olsun. Benim BAT'a eğer günüm yine şaşmaz erken gelmezse kırmızılar, 14 Ocak yani 1 hafta gibi kaldı. Bu arada Eylül'ün 3 kızı mı varmış :))))) Şaka şaka okudum hepsini eylülcüm umarım 2.ciyi alırsın en kısa zamanda kucağına. Benim gibi sakın bekleme. Lavinia canım senin de bebiş geliyor galiba. Bu ay çok bebiş gelecek çok. :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

kızlarrrrrr yazmıyorum ama hergün okuyorum takipteyim yane... yazıcam çok şey varda nerden başlıcamı bulamıyorum sonra boşver diyorum kendi kendime oku sen sus diyorum
madem belirti uydurmak serbest bende kirpiklerim acayip karıştı açamıyorum o kadar yani....ben adet oldum ama bir ped bile kirletemedim leke şeklinde devam ediyor teSt te yok tabikide ultrasonda göremedi dr hanım bişey bu sıpa varya bi gelsin dövecem onu ya ne bize çektiriyolar böle kral gibi karşılıycaz işte gelselerya:KK1:
nisanbu bebeğin hayırlı olsun yenimi söylüyosun deme sakın çok söyledim sevinçten ağladım ama sen duymadın napim bide sesli diyim dedim ve başka kim hamile ise ALLAH KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN
ha bu benim sıpa varya ultrasonda da gözükmese bile ben sanki hamileyim işte ya öyle yani nebilim bi his sanki saklandı nere saklandıysa gözükmüyo ;(varmışta gözükmüyo hahaaaaaaa)işte psikolojim bu durumda yani oyüzden yazamıyorum son bi test daha yapıcam çıktı çıktı çıkmassa ilaç alcam yani
batım bitmediki yenisini yazim nisanbu sen bişeyler yaz işte beiki hamile diye yazarsın inşALLLAH....

Canım çekmezmiyiz tabiki çekeriz güzel haberlerini bekliyoruz, biz burda hiç moral bozmuyoruz bak ben 41 yaşındayım, hala ümidim sonsuz. Hem sabrediyoruz, hem şükrediyoruz hem coşuyoruz. :KK34:

Canım çekmezmiyiz tabiki çekeriz güzel haberlerini bekliyoruz, biz burda hiç moral bozmuyoruz bak ben 41 yaşındayım, hala ümidim sonsuz. Hem sabrediyoruz, hem şükrediyoruz hem coşuyoruz. :KK34:

yaşım 41 dedinde benim ablam 44 yaşında dördüncüye hamile en küçük kızı 15 yaşında o sır gibi saklıyor bi ben biliyorum karnı belli olunca söylicekmiş bugün kızdım ona çokkk bırak bari ablam hamile diye haber vereyim dedim herkese o mutluluğu benden esirgeme dedim.ama nafile söylemezmiş yaaa şöle ağız tadıyla HAMİLEYİMMMMMMMMMMM DİYE BAĞIRAMIYORUM bari ablam hamile diye bağırıyım ama onuda esirgiyo benden (gıcık)ama çok sevindim hem bi umut oldu bana o yaştada hamile kalınabilrmiş diye hemde kendi kuzucuğumu koklayamıyorum bari ablamın kini koklarım içime çeke çeke diye.dört gözle bekliyorum ne alsam ne örsem şaşrdım şimdiden.kızıyorum da bi taraftan sevincimi yaşatmıyo diye .benim annem 80 yaşında.bana diyoki kızım ölmeden bi torunum olduğu haberini alsam diyo,bebek özlemi var bir bebek olsada sevsek diyo bende ablama dedimki abla,bari sen yaşat bu sevinci anneme inat buya sölemicekmiş:KK47:

nese 5 ay daha beklicez şunun şurasında ne kaldı canım kara göründüüüüü
bize halaya bahane lazımya ablam için çekebiliriz ama ben çektittiremiyommmmmmmm:KK52:
:KK52:

Son düzenleme:
kızzz ben de kimselere birşey soyleyemıyorum gercekten de olsa kendımde uyduruyor olsamda sadece sizinle paylaşıyorum ama sonra fos cıkınca valla sizide umutlandırdıgım için adet odlum diye size soylemeye bıle utanıyorummm neyse kızlar bu konuda birbirmize karşı anlayılı olalım en iyisi bizi en iyi biz anlarız:nazar::nazar::nazar::nazar:
HERKES İSTEDİĞ KADAR BELİRTİ UYDURSUNNN :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ben adetliyim şimdi ama benim babaannem üstüne görme yaşamış babamda babam doğana kadar da adet görmüş düşünebiliyor musunuz .:KK53::KK53::KK53: babam ki 4.çocuk. diğerleri normal olmuş. ama babama hamileyken adet görüyormuş. yaw karnımda bağa var diye karnına karnına taşla vuruyormuş. e babamda hasar yok da sanırım arızası bana yansıdı :KK9::KK9::KK9: ee benim bir adımda babaannemin adı kesin üstüne görme yaşıyorum ben bu ay :KK37: alın size uydurmasyon belirti :KK9::KK9::KK9:

canım bu ovulasyon testleride bazen bişeylerin habercisi olabilirmiş ben randevumu aldım pazartesi testleri alıp doktora gidip bu ay yumurtlama takibi yaptırmayı düşünüyorum, tavsiye ederim bi de düzenim şaştı ya önceden günü gününe olan şimdi 10 gün rötar yapıyor :KK43::KK43: hadi bu ay sende git doktora şu kafamızdaki soru işaretlerini kaldıralım canım :KK52::KK52::KK52:

gideceğim bitanem gideceğim nasipse :KK54:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aaaa kafayı mı sıyırtcaksınız bana 4 çocukla :KK9:
yok anacım yok kızcağızıma kardeş ,2. çocuk yani ,kızımın da ümidi kalmadı .anne kar yağarsa kardan adam yapalım hem kardeşim olur o benim demeye başladı ,oda sıyırdı kafayı :KK9:

:KK60: :KK60: :KK60: Allah seni kızz. Allah bebişini versin.beni çok güldürdün Rabbim de seni güldürsün :KK60:

popişine popişine vuralım bebişlerin tatlım :emir_bebek::emir_bebek: daha sık gel yanımıza canım :KK51:

Bugün topik iyi coşmuş çok beğendim, moraller süper, belirtiler süper, önce Nisanbu ve Petek iyiler çok sevindim. Hemen berkuncana geçeyim, ateş 37,3 sen kesin hamilesin ben halayımı çekerim arkadaş. :KK64::KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:. Bu ay belirti uydurmak serbestse yaşasın, tüm belirtiler var üstüne üstlük gözüm seyiriyor. Sağ gözüm eğer tırlatmaya başlamadıysam sağ gözüm seyirince güzel haberler alırım. Umarım bu seferki bebiş olsun. Benim BAT'a eğer günüm yine şaşmaz erken gelmezse kırmızılar, 14 Ocak yani 1 hafta gibi kaldı. Bu arada Eylül'ün 3 kızı mı varmış :))))) Şaka şaka okudum hepsini eylülcüm umarım 2.ciyi alırsın en kısa zamanda kucağına. Benim gibi sakın bekleme. Lavinia canım senin de bebiş geliyor galiba. Bu ay çok bebiş gelecek çok. :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Ablacım sen nerlerdesin yaa bir an evel yaptır bilgisayarını çok özleniyorsun haberin ola birde ağzın bal baklava yesin bana nedense olmayacak gibi geliyor ama bakalım cumayı bekliyorum test aldım bu gün cuma günü yapmak üzere :KK1: meraktan çatlamazsam tabiki :KK1:

[

popişine popişine vuralım bebişlerin tatlım :emir_bebek::emir_bebek: daha sık gel yanımıza canım :KK51:[/QUOTE]

ANATOLYA cım benim cidden sözüm var bikaç adet furacağım popişinden nazlı veletler sizi ..:KK1::KK1::KK1:

[

popişine popişine vuralım bebişlerin tatlım :emir_bebek::emir_bebek: daha sık gel yanımıza canım :KK51:

ANATOLYA cım benim cidden sözüm var bikaç adet furacağım popişinden nazlı veletler sizi ..:KK1::KK1::KK1:[/QUOTE]

vurabilirmiyiz kine kızz kıyabilirmiyiz :26: ben kendime güvenmiyorum hafif hafif vururum gibime geliyor :KK9: kırdım ya ben kafayı :KK37:

yaşım 41 dedinde benim ablam 44 yaşında dördüncüye hamile en küçük kızı 15 yaşında o sır gibi saklıyor bi ben biliyorum karnı belli olunca söylicekmiş bugün kızdım ona çokkk bırak bari ablam hamile diye haber vereyim dedim herkese o mutluluğu benden esirgeme dedim.ama nafile söylemezmiş yaaa şöle ağız tadıyla HAMİLEYİMMMMMMMMMMM DİYE BAĞIRAMIYORUM bari ablam hamile diye bağırıyım ama onuda esirgiyo benden (gıcık)ama çok sevindim hem bi umut oldu bana o yaştada hamile kalınabilrmiş diye hemde kendi kuzucuğumu koklayamıyorum bari ablamın kini koklarım içime çeke çeke diye.dört gözle bekliyorum ne alsam ne örsem şaşrdım şimdiden.kızıyorum da bi taraftan sevincimi yaşatmıyo diye .benim annem 80 yaşında.bana diyoki kızım ölmeden bi torunum olduğu haberini alsam diyo,bebek özlemi var bir bebek olsada sevsek diyo bende ablama dedimki abla,bari sen yaşat bu sevinci anneme inat buya sölemicekmiş:KK47:

nese 5 ay daha beklicez şunun şurasında ne kaldı canım kara göründüüüüü
bize halaya bahane lazımya ablam için çekebiliriz ama ben çektittiremiyommmmmmmm:KK52:
:KK52:

Maşallah maşallah benim de bir kızım var okumuşsundur belki, 13 yaşında. ablan ne güzel yapmış, 4.cüyü de almak nasip olsun kucağına. Ben hemen onun için çekeyim halayımı :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: En kısa sürede darısı hepimizin başına :nazar:

ANATOLYA cım benim cidden sözüm var bikaç adet furacağım popişinden nazlı veletler sizi ..:KK1::KK1::KK1:

vurabilirmiyiz kine kızz kıyabilirmiyiz :26: ben kendime güvenmiyorum hafif hafif vururum gibime geliyor :KK9: kırdım ya ben kafayı :KK37:[/QUOTE]

vuramayız dimi... ahdimi yerine getirmek için hafiften hafiften yapıştırrız :KK55: az çektirmedi banaaaaaa

Maşallah maşallah benim de bir kızım var okumuşsundur belki, 13 yaşında. ablan ne güzel yapmış, 4.cüyü de almak nasip olsun kucağına. Ben hemen onun için çekeyim halayımı :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: En kısa sürede darısı hepimizin başına :nazar:

inşALLAH en kısa sürede senin bizim başımıza (ablam için olan dileklerin içinde teşekkür ediyorum) yağsın yağsın bebişler yağsın hepimize RABBİM ol der ve olur mübarek bu günde RABBİM HEPİMİZE OL DESİN İNŞAALLAH....

Kızlar günaydın bugün benim bat im :) hayırlısı diyorum benim icinde dua edin gelmesin. Bu kadar beklenmediğini bilse oda gelmez ya yüzsüz ışte :)

X