Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kızzz ben de kimselere birşey soyleyemıyorum gercekten de olsa kendımde uyduruyor olsamda sadece sizinle paylaşıyorum ama sonra fos cıkınca valla sizide umutlandırdıgım için adet odlum diye size soylemeye bıle utanıyorummm neyse kızlar bu konuda birbirmize karşı anlayılı olalım en iyisi bizi en iyi biz anlarız:nazar::nazar::nazar::nazar:
HERKES İSTEDİĞ KADAR BELİRTİ UYDURSUNNN :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Hahaytttt :KK1: çok iyi yaa erkekler bizim gibi psikolojilerinin esiri olup uydurmasyon şeyler yaşasalar her gün doktorda olurlar heralde :KK1:

ah o yalancı hamilelik belirtileri ,bende de var mide yanması ,çabuk acıkma ,mide bulantısı ,dün göğüslerimi elliyorum sıkıyorum filan acıyomu acaba diye ,:KK9:kendi kendime evet acıyo ya diyorum sonrada bu kadar sıkarsan acır tabi salak diyorum :KK9:ay çok komiğiz ya ..

bende reflü başlangıcı var mide yanmamı ona,göğüs ve karın ağrısını adet olmaya,bel ağrısını da fıtığa verdim ama sebebi kendinden bilsen de bebekten bilsen de sonuç aynı nasılsa ya vardır ya yoktur

bende 1 bucuk yıllık eiyim rtık bebeğimiz olsun istiyoruz allahı izniyle ilk denememizi yaptık ocak 19 batım bakalım :))

Keyifler nasıl bakim canlarım. Gelemiyorum ben pek ama inanın aklım burda kalıyor size son gelişmeleri aktarayım :) test yaptım dün tabikideee tek çizgi çıktı yine:KK43: zaten bi gece önceden acil serviste geçirdim geceyi kasık karın ağrısıyla gaz sancısı gibi ama gaz yok enfeksiyonda yok öyle garip ağrılar çekmekteyim :KK43: ümitlendim önce ama dün erken gebelik testi yapayım dedim yok bişiy :KK14:batı bekliyorum bakalım inşallah olmaz diyorum ama olacakmış gibide hissediyorum artık rüyalarda testleri çift çıkıyor görür oldum nasıl etkilediyse bu kırmızı tek çizgiler beni :KK43: Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah öpüyorum hepinizi:KK16:

çok çok geçmiş olsun canım benim. bazılarında idrarda geç de belli olabiliyormuş gebelik.

:)) Önce ağla, bi güzel rahatla canım, ama ağlaman çok sürmesin!.. Sonrada sevin çünkü şimdi normal bir düzene girdin bence.Kendini topla ve önümüzdeki aya yüksek moralle başla. Güzel gören düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alırmış. Bu ay bebek için çok çabalama, bu ay kendine zaman ayır, yaşadığın her anın tadını çıkar ve kendini mutlu et canım. Bu arada ben de seni seviyorum canım.

işte bulunduğum yerde yapabileceğim bir şey olmayınca kafada kurup duruyorum. kış geldi evden dışarı adım atamamıyorum.bu ay bebek için gene çabalarım boş veremeiyorum ki ben. bu ay 41 meryem suresi okuyup hergün ilişkiye girmeyi planlıyorum. yaptım demi gene planı :KK9: Rabbim öyle bir azim verdi ki bu konuda. amaannn boşver olmazsa olmaz diyemedim yıldır :KK9::KK9::KK9:

ne koyulukta benimde ovulasyon testim hep çift çizgi çıktı ama kopkoyu olan çizgi de hiç çıkmadı bende bu ay testleride alıp doktora gitcem acaba yumurtlama problemimi var diye. Hep çift demişsin anatolyacım ama hep koyu mu hep açıkmı nasıl ?

2 çizgide belirgindi. ama c çizgisi daha kalındı. neyse canı zaten dün adet oldum. boşunaymış onca ovulasyon, umut.

evet anatolyacım mrvb doğru söylüyo bi şekilde silikte olsa çift çıkıyo zaten ovilasyon testi önemli olan aynı koyulukta yaada daha koyu şekilde çıkması :KK4:

sağol tatlım. dün adet oldum ben. benim yeni bat 29 ocak.

Bak gördünmü menepozda falan değilmişsin çok şükür bence bu adetini kaçırmadan bir doktora görün anatolyacım inşallah en kısa zamanda bebişin göbüşüne gelsin artık :21:

ben haftaya hafta sonunda gideceğim denizli merkeze. daha önceden de 1 ay olmadığım zamanlar olduğu için doktora gidip gitmemekte kararsızım ama 15 tatilde nasipse adet zamanıma denk gelecek.hormon testlerimi yaptırım giderim doktorumun yanına. hayırlısı artık. demi berkuncanım beklettiği yeter yaramazın. bir an önce gelsin annesinin rahmine kollarına :emir_bebek:

kızzz ben de kimselere birşey soyleyemıyorum gercekten de olsa kendımde uyduruyor olsamda sadece sizinle paylaşıyorum ama sonra fos cıkınca valla sizide umutlandırdıgım için adet odlum diye size soylemeye bıle utanıyorummm neyse kızlar bu konuda birbirmize karşı anlayılı olalım en iyisi bizi en iyi biz anlarız:nazar::nazar::nazar::nazar:
HERKES İSTEDİĞ KADAR BELİRTİ UYDURSUNNN :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

şimdiye kadar hamile kalmadığıma göre benim hepsi uydurmasyonmuş eşime bile sölemiyorum en iyi siz anlarsınız beni, bizi bizden başka anlayan bulunmaz laviniacığım rahat ol :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

eylülll senin 3 kızınmı var farklı bir topicte gördümmm maşallah yaa şaşırdım vallahi :KK53::KK53::KK53::KK53:

ay yok kız 3 kızım olsa burda ne işim var :KK9:
evlerimizin dağınık halini çekin dediler bende 3 kızla evin hali diye, dağınık evimin fotosunu koydum :KK9: herkes 3 kızım var sandı :KK53: biri benim 2 si ablamın diye belirttim sonra.
fotoyu koydum çıktım birdaha baktım ki yorumlar uçmuş ,3 kızın mı var soruları havada uçuyo :KK52::KK52:
allahımm nerde o günler ,bir tanecik prensesim var benim 4,5 yaşında 5 e gircek kısmetse teyzesi ..

çok çok geçmiş olsun canım benim. bazılarında idrarda geç de belli olabiliyormuş gebelik.

işte bulunduğum yerde yapabileceğim bir şey olmayınca kafada kurup duruyorum. kış geldi evden dışarı adım atamamıyorum.bu ay bebek için gene çabalarım boş veremeiyorum ki ben. bu ay 41 meryem suresi okuyup hergün ilişkiye girmeyi planlıyorum. yaptım demi gene planı :KK9: Rabbim öyle bir azim verdi ki bu konuda. amaannn boşver olmazsa olmaz diyemedim yıldır :KK9::KK9::KK9:

2 çizgide belirgindi. ama c çizgisi daha kalındı. neyse canı zaten dün adet oldum. boşunaymış onca ovulasyon, umut.

sağol tatlım. dün adet oldum ben. benim yeni bat 29 ocak.

canım bu ovulasyon testleride bazen bişeylerin habercisi olabilirmiş ben randevumu aldım pazartesi testleri alıp doktora gidip bu ay yumurtlama takibi yaptırmayı düşünüyorum, tavsiye ederim bi de düzenim şaştı ya önceden günü gününe olan şimdi 10 gün rötar yapıyor :KK43::KK43: hadi bu ay sende git doktora şu kafamızdaki soru işaretlerini kaldıralım canım :KK52::KK52::KK52:

Nasıl yaaa kızıma kardeş diyordu 4. kardeşimi istiyo yani :KK1:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aaaa kafayı mı sıyırtcaksınız bana 4 çocukla :KK9:
yok anacım yok kızcağızıma kardeş ,2. çocuk yani ,kızımın da ümidi kalmadı .anne kar yağarsa kardan adam yapalım hem kardeşim olur o benim demeye başladı ,oda sıyırdı kafayı :KK9:

şimdiye kadar hamile kalmadığıma göre benim hepsi uydurmasyonmuş eşime bile sölemiyorum en iyi siz anlarsınız beni, bizi bizden başka anlayan bulunmaz laviniacığım rahat ol :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
evet mrvb ciğim canımm bende dedim işte herkes istediği kadar belirti uydurmakda serbest bu topicte kimse regl olunca yargılanmayacak:KK53::KK53::KK53: hatta herşey hamilelik belirtisi olabilir nede olsa biz kadınız herkes uydurmakta rahat olsun mesela bak şuanda sağ gözümde bi batma var hamilelikden olabilir belkide :KK37::KK37::KK37::KK35::KK35::KK35::KK35:
ay yok kız 3 kızım olsa burda ne işim var :KK9:
evlerimizin dağınık halini çekin dediler bende 3 kızla evin hali diye, dağınık evimin fotosunu koydum :KK9: herkes 3 kızım var sandı :KK53: biri benim 2 si ablamın diye belirttim sonra.
fotoyu koydum çıktım birdaha baktım ki yorumlar uçmuş ,3 kızın mı var soruları havada uçuyo :KK52::KK52:
allahımm nerde o günler ,bir tanecik prensesim var benim 4,5 yaşında 5 e gircek kısmetse teyzesi ..

ayy eylülll allah bebişini versin kız bende baktımda bi cevap aradımm senden heralde goremedım allah allah dıyorum yaa eylülün bir kızı vardı bunlar nerden cıktı :KK53::KK53::KK53:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
aaaa kafayı mı sıyırtcaksınız bana 4 çocukla :KK9:
yok anacım yok kızcağızıma kardeş ,2. çocuk yani ,kızımın da ümidi kalmadı .anne kar yağarsa kardan adam yapalım hem kardeşim olur o benim demeye başladı ,oda sıyırdı kafayı :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: ayyy cok güldümmmmmmmmmmmm :KK9::KK9::KK9:

kız laviş karıştırdın ortalığı :KK1:şimdi atçaklar topikten beni 4 çocuklu ne işin var burda diye :KK4:
pazar günü kar yağcakmış ben bu ayki umutlarımı kenara bırakayımda kardan adamdan kardeş yapayım çocuğuma bari :) erirsede nasibi yokmuş deriz :KK9:

kız laviş karıştırdın ortalığı :KK1:şimdi atçaklar topikten beni 4 çocuklu ne işin var burda diye :KK4:
pazar günü kar yağcakmış ben bu ayki umutlarımı kenara bırakayımda kardan adamdan kardeş yapayım çocuğuma bari :) erirsede nasibi yokmuş deriz :KK9:

harbiden eylülcüm yaa kusura bakma karştı biraz topic valla bende 3 kız filan gorunce ordakilerde baya bi yorum yapmıslar sana hıc cevap goremedım senden gelen şaşırdım baya:KK53::KK53::KK53::KK53: dedım kızz yoksa eylül bizi kekliyormu yoksa 1 kızım var diyerekkkkk :KK53::KK53::KK53::KK53: şaka şaka vallahi
canım benim allah seninde gönlüne gore versin tabikiii oğluşuna kavuştursun rabbim senidee

X