Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

tsk ederım eylül,sormak ıstedıgım bu ılacları kullanıp hamıle kalan varmıydı?idi sanırım kullanan yok klomenle eş deger olup olmadıgını merak etmıstım.bende ılk defa kullanacagım da.....

ben gonophen kullandım ve hamile kaldım ,ilk ayda klomen kullanmıştım +pregnly çatlatma iğnesi o ay tutmadı 2.ay gonophene +pregnly o ay hamileydim canım ..sen sanırım şu anda 2 günde bir yumurtlama takibine gidiyor olman lazım

Üzülmek yok, yola devam, bizim enerjimiz, dualarımız günü gelince göbüşleri dolduracak. Regl olabiliyorsak, hamilede olabiliriz. Bizler güzel insanlarız. Eşlerimizi seviyoruz. Çevremizdeki insanlara karşı iyi ve dürüstüz. Bizler anne olmayı hakediyoruz. Çünkü bizler, bizim gibi güzel insanlar yetiştireceğiz. Bu enerjiyi evrene gönderiyorum ve bize geri döneceğini biliyorum. Bütün bu güzel enerjiyi içimde barındırmamı sağlayan güzel Allahım, bizi seviyor, ve bizi koruyor. Bizim zamanı gelince bebeğimizle buluşmamızı sağlayacak. O'na inanıyor ve sığınıyoruz. Lütfen her okuyan bunu bir kere daha tekrar etsin. Sizi seviyorum kızlar iyi ki varsınız. :KK16::KK16::KK16:

Üzülmek yok, yola devam, bizim enerjimiz, dualarımız günü gelince göbüşleri dolduracak. Regl olabiliyorsak, hamilede olabiliriz. Bizler güzel insanlarız. Eşlerimizi seviyoruz. Çevremizdeki insanlara karşı iyi ve dürüstüz. Bizler anne olmayı hakediyoruz. Çünkü bizler, bizim gibi güzel insanlar yetiştireceğiz. Bu enerjiyi evrene gönderiyorum ve bize geri döneceğini biliyorum. Bütün bu güzel enerjiyi içimde barındırmamı sağlayan güzel Allahım, bizi seviyor, ve bizi koruyor. Bizim zamanı gelince bebeğimizle buluşmamızı sağlayacak. O'na inanıyor ve sığınıyoruz. Lütfen her okuyan bunu bir kere daha tekrar etsin. Sizi seviyorum kızlar iyi ki varsınız. :KK16::KK16::KK16:

öptüm seni ablacım :) :126:

ablacım iyiki varsın sen çok güzel bir annesin bizi de hemen o içgüdüyle toparlıyorsun Allah razı olsun:)))))))

Çoktandır gelemiyorum buraya yeni işe başladım yoğun oluyor.bu ay bebiş yapamadım bari işe başlıyayım dedim:) topik baya hareketlenmiş bu arada çok sevindim. Nisanbu hamileliğin iyi gittiğine çok sevindim.bu ay Kırmızı kart gören ( benim gibi) arkadaslar sakın üzülmeyin inşallah önümüzdeki ay Allah'ın izni ve ikizlerin o güzel enerjisiyle göbüşlerimizi doldururuz.her zaman gelemesemde aklım ve dualarım sizinle.....En Büyük KK

Bu arada bat 5 Ocak yine bekleyiş başladı:KK9:

evet regl oldum. yok üzülmüyorum artıkEn Büyük KK

canım sakın üzme kendini ,önümüzde koca bir ay var ,bu sefer tam koordine ol ,gününü filan iyi yakala ,yapılacakları biliyorsun zaten ,inşallah 1 ay sonra güzel haberlerini alıcaz..

benimde bat 'a daha 15 gün var yaa,beklemek çok zor gerçekten..

canım sakın üzme kendini ,önümüzde koca bir ay var ,bu sefer tam koordine ol ,gününü filan iyi yakala ,yapılacakları biliyorsun zaten ,inşallah 1 ay sonra güzel haberlerini alıcaz..

benimde bat 'a daha 15 gün var yaa,beklemek çok zor gerçekten..

Gerçekten zor Eylül bende bekleyişteyim ama gün geçmiyo sanki. Dilerim Allah gönlüne göre verir seninde

Günaydın herkese benimde bat 12 ocak ama belli olmaz aksayabilir ameliyat sonrası hala net bir düzenim yok gibi geliyor bana ama hayırlısı allahtan:2:

kızlar ben bu sabah test yaptım çift çizgi çıktı ama t, c.ye göre daha silik ama net görünüyor hatta yanımdaki bir arkadaşıma da gösterdim o da gördü çift çizgiyi sizce sonuç pozitif midir ikisi de aynı renk mi olmalı?

kızlar ben bu sabah test yaptım çift çizgi çıktı ama t, c.ye göre daha silik ama net görünüyor hatta yanımdaki bir arkadaşıma da gösterdim o da gördü çift çizgiyi sizce sonuç pozitif midir ikisi de aynı renk mi olmalı?

Daha önce yaptığın teste göremi daha silik çıktı ? istersen bir kan ver gönlün rahat olsun bence...

hayır daha önce negatif çıkmıştı bu sabah ki çift çizgi ama c kırmızı t açık kırmızı şeklinde pembe gibi

o zaman hayırlı olsun diyoruzzz :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: bana sorarsan bal gibi hamilesin çizgilerin ikiside aynı renk çıkacak diye bir şart koşul yok genellikle ilk başlarda senin bahsettiğin gibi çıkıyor sen şimdi birde kanda baktır bakalım allah kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh:21::21::21::21:

X