Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

merhaba kızlar ben yumurtlama zamanımda ıkı gece arkarkaya ilişki yaşadım o gunden sonra kasıklarımda kasılmalar belımde hareket ettıkçe ağrılar olusmaya basladı ve karnımdada cekılmeler oluyo sankı bunlar gebelık belırtısımıdır lutfen yardımmm

benim bir arkadaşımda iki kere üst üste ilişki yaşadığı gün hamile kaldığını iddia ediyor canım seninkide neden olmasın :)))

kızlaarrr dün akşamdan beri kahve akıntım başladı bgn de sabahtan beri ağrım var yarın da kırmızı kartı yerim kesin :KK43:((( bu ay neden bu kadar geciktiğine de anlam veremedim bi de o kadar kür uyguladım :KK43:

2,5 yıllık evliyim ankara da yaşıyorum 7 aydır bebek istiyorum olmuyor olmuyor olmuyor

28 yaşındayım daha 4 aylık evliyim istanbulda yaşıyorum muhasebeciyim

benide listeye eklermisiniz bat 31 aralık

Son düzenleme:
1- eylül166-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 32 ,7 yıllık evliyim ,gıda teknikeriyim ,şuanda aktif olarak çalışıyorum
2- pufpuff-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 26 ,1,5 yıllık evliyim , bilgisayar programcılığı okudum ama 5 sene bankacılık yaptım ,şu an iş arıyorum
3- Anatolya20-31 yaşındayım 6 yıllık evliyim. sınıf öğretmeniyim.
4- berkuncan -kütahyada yaşıyorum 27 yaşındayım hemşireyim ama şu an atama bekliyorum...
5- ayser89 -canım 6 aylık evlıyım ,bursada oturuyorum ,memurum ,23 yasındayım
6- coldriver - İstanbulda yaşıyorum , yaşım 29 , 1.5 yıldır evliyim , İşletme mezunuyum Pazarlama Yüksek lisansı yaptım , çok farklı işlerde farklı görevlerde çalıştım , evliyim , İnternetten satış yapıyorum.
7- lavinia: 1 bucuk yıllık evliyim 3 aydır bebiş istiyoruz 25 yaşımda olmak üzereyim *memurum
8- nisanbu : 3 yıllık evliyim,eskişehirde yaşıyorum,27 yaşındayım,özel bir şirkette halkla ilşkiler servisinde çalışıyorum.
9- mrvb:2,5 yıllık evliyim ankara da yaşıyorum 7 aydır bebek istiyorum olmuyor olmuyor olmuyor
10-secil00:28 yaşındayım daha 4 aylık evliyim istanbulda yaşıyorum muhasebeciyim benide listeye eklermisiniz bat 31 aralık

hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum ,hamile kalınca burayı unutmak yok ama tamammı ,:KK34:

Selam hanımlar, topic listesinde ismim var, ama malesef 21 Aralıkta regl oldum. Sonuç'uma yazabilirsin @nisanbu'cuğum.

Ben vajinusmus sorunuyla mücadele eden biriyim, bir defa o manada birlikte olabildik, onda da gebelik bekledim bi ihtimal olmuştur belki diye. Çok şükür o sorunumu atlattım sayılırım, artık bebiş çalışmalarına başlarız biz de :KK16:

hiç iş yapasım yok ,mütemadiyen nette takılmak istiyorum bugün ,dağ gibi iş birikti ama kim yapıcak acaba ,
biraz önce arkadaşlarla konuşuyoduk ,eylül kızım yaşın geçiyo yokmu bebek diyolar ,dedim çalışma halindeyim az bekleyin bu ay olacak diyorum :KK9:ay bu aya ne kadar umut bağladım ben ya ,olmassa yine hüsran :KK5:

hiç iş yapasım yok ,mütemadiyen nette takılmak istiyorum bugün ,dağ gibi iş birikti ama kim yapıcak acaba ,
biraz önce arkadaşlarla konuşuyoduk ,eylül kızım yaşın geçiyo yokmu bebek diyolar ,dedim çalışma halindeyim az bekleyin bu ay olacak diyorum :KK9:ay bu aya ne kadar umut bağladım ben ya ,olmassa yine hüsran :KK5:

bende bu ayı umutla beklemekteyim :44:

bende bu ayı umutla beklemekteyim :44:

pufpuff ya ,vallahi yemin ederim 3 ay öncesine kadar sorsalar paralardım milleti ne çocuğu be ,bakıcaksan yapayım derdim ,zamanı değil şimdi ,allah olamyana versin derdim ,ay şimdi bunları düşünen ben uğraş uğraş olmasın ,ay allahım kötü bir dua filanda etmedim yemine ederim ,zamanı gelince dedim ama bak işte şimdide olmuyor ..bu aya fena umut bağladım ben ..dur bakalım kısmet :KK14:

pufpuff ya ,vallahi yemin ederim 3 ay öncesine kadar sorsalar paralardım milleti ne çocuğu be ,bakıcaksan yapayım derdim ,zamanı değil şimdi ,allah olamyana versin derdim ,ay şimdi bunları düşünen ben uğraş uğraş olmasın ,ay allahım kötü bir dua filanda etmedim yemine ederim ,zamanı gelince dedim ama bak işte şimdide olmuyor ..bu aya fena umut bağladım ben ..dur bakalım kısmet :KK14:

bi relax olabilsek, akıldan çıkarmayı çok kafa yormamayı bulabilsek yapabilsek olcekte işteeeeee.. ya bişey değil tüm arkadaşlarımın bebişi var ya da hamileler.. özeniyorum ayol :KK19:

bi relax olabilsek, akıldan çıkarmayı çok kafa yormamayı bulabilsek yapabilsek olcekte işteeeeee.. ya bişey değil tüm arkadaşlarımın bebişi var ya da hamileler.. özeniyorum ayol :KK19:

ben yeni evlendiğimde teker teker yeni evli tüm eş dost akraba hamile kaldı ,ben 1,5 yıl süründüm :))) benimde dünyalar güzeli bir kızım var 5 yaşında şu anda allah bağışlarsa ,ben şimdi ona kardeş istiyorum ama korkularım yine uzun süre beklersem diye ,tek derdim o ..

canım kullanan yok bence yoksa senide tanıyoruz :)))))

canım benım sagol sen her zaman cevap yazmıssındır bılıyorum :)))) bu ay dr.um verdı bu ılacları aslında ben yıllardır hastanede calıstım ama hıc duymamıstım bu ılacları o yuzden sordum...

ben yeni evlendiğimde teker teker yeni evli tüm eş dost akraba hamile kaldı ,ben 1,5 yıl süründüm :))) benimde dünyalar güzeli bir kızım var 5 yaşında şu anda allah bağışlarsa ,ben şimdi ona kardeş istiyorum ama korkularım yine uzun süre beklersem diye ,tek derdim o ..

allah bağışlasın cnm.. ne güzel o mutluluğu bi defa tatmışsın.. inş 2.side hemen olur

bir önceki sayfalarda sana cevap verdim canım ,sormak istediğin birşey varsa cevap verebilirim ..

tsk ederım eylül,sormak ıstedıgım bu ılacları kullanıp hamıle kalan varmıydı?idi sanırım kullanan yok klomenle eş deger olup olmadıgını merak etmıstım.bende ılk defa kullanacagım da.....

X