Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

o zaman hayırlı olsun diyoruzzz :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: bana sorarsan bal gibi hamilesin çizgilerin ikiside aynı renk çıkacak diye bir şart koşul yok genellikle ilk başlarda senin bahsettiğin gibi çıkıyor sen şimdi birde kanda baktır bakalım allah kucağına almayıda nasip etsin inşallahhh:21::21::21::21:

ayy inşallah ya yarın pazar olmasa giderdim hastaneye artık ptesiye kaldı kan testi

Gerçekten zor Eylül bende bekleyişteyim ama gün geçmiyo sanki. Dilerim Allah gönlüne göre verir seninde
beklemek ve her ay o umutların sönmesi nedir çok iyi bilirim 7 yıl önce yaşadım ben bunları ,ve şimdi tekrar ..allahım fazla bekletmesin inş..

kızlar ben bu sabah test yaptım çift çizgi çıktı ama t, c.ye göre daha silik ama net görünüyor hatta yanımdaki bir arkadaşıma da gösterdim o da gördü çift çizgiyi sizce sonuç pozitif midir ikisi de aynı renk mi olmalı?

canım benimde aynı senin gibi çıkmıştı ikinci çizgi silikti ve hamileydim ,bence sende hamilesin ama garanti olsun kan testi yaptır birde ,hadi hayırlı olsun ..

beklemek ve her ay o umutların sönmesi nedir çok iyi bilirim 7 yıl önce yaşadım ben bunları ,ve şimdi tekrar ..allahım fazla bekletmesin inş..

canım benimde aynı senin gibi çıkmıştı ikinci çizgi silikti ve hamileydim ,bence sende hamilesin ama garanti olsun kan testi yaptır birde ,hadi hayırlı olsun ..

teşekkür ederim inşallah haklısınızdır

Daha önce anlatmıştım ama sen yoktun sanırım ben rahim kanseri teşhisiyle büyük bir ameliyat geçirdim neyseki o korkuları atlattım şimdide bebişimi bekliyorum artık....

Çok geçmiş olsun berkuncan dilerim en kısa zamanda bebişin gelir bekletmez seni o sıkıntıdan sonra bunu hakettiğini düşünüyorum kolay değil çünkü hem psikolojik hem fiziksel yıpranmışsındır. Atlattığına korkularını yendiğine çok sevindim:KK9:

Amin inşallah Eylül gerçi ben çoktandır uğraşmıyorum bebek için daha 5 aylık evliyim ama saglık sorunlarım var o yüzden Dr bekleme olmayabilir diyo o yüzden endişeleniyorum. Semide tebrik ederim petek hayırlı olsun Allah'ım devamını getirir bebişini kucağına alırsın inşallah

Çok geçmiş olsun berkuncan dilerim en kısa zamanda bebişin gelir bekletmez seni o sıkıntıdan sonra bunu hakettiğini düşünüyorum kolay değil çünkü hem psikolojik hem fiziksel yıpranmışsındır. Atlattığına korkularını yendiğine çok sevindim:KK9:

korkularımı çok yenemedim sanırım ama fiziksel olarak bomba gibiyim artık hala kötü kabuslarım var malesef inşallah hepimizin birlikte olsunda beraber büyütelim şimdiki sıkıntılarımız gibi bunlar uyumuyo ağlıyor gazı var diye yazışmaya devam edelim :21::21::21::21:

tıp merkezleri bile kanda gebelik testi yapıyor pazar günleri..ama sen bilirsin istersen pazaretsi baktır hem net sonuç çıkar ..adetin kaç gün geçmişti canım senin..

bu gün bakarlar pazar jinekolok olmadığı için bakmazlar...

ya negatif çıkar diye korkuyorum pazartesi mi gitsem

tıp merkezleri bile kanda gebelik testi yapıyor pazar günleri..ama sen bilirsin istersen pazaretsi baktır hem net sonuç çıkar ..adetin kaç gün geçmişti canım senin..

normalde 2 gün falan gecikti ama geçen ay gecikmeli olmuştum o yüzden bir şey diyemiyorum

korkularımı çok yenemedim sanırım ama fiziksel olarak bomba gibiyim artık hala kötü kabuslarım var malesef inşallah hepimizin birlikte olsunda beraber büyütelim şimdiki sıkıntılarımız gibi bunlar uyumuyo ağlıyor gazı var diye yazışmaya devam edelim :21::21::21::21:

İnşallah Allah o günlerinde nasip etsin hepimize ayyy çok duygulandım ben şimdi öle ağlıyorlar gazı var diye yazışmaya devam edelim deyince :KK43:

Çıkmaz canım korkma sen idrarında beta hcg yükselmeye başladıysa kanda çok daha fazla yükselmiştir çok güzel sonuçlar alacaksın bak gör korkma sen gecikmen varmı bu arada

1-2 gün geçti sanırım dün gece karnımda göğsümde karın boşluğumda falan batmalar vardı bugün belim ağrıyo karnıma da arada ağrı girip çıkıyo tuhaf tuhaf, çok az mide bulantım da var ama psikolojik olabilir bunlar

Çoktandır gelemiyorum buraya yeni işe başladım yoğun oluyor.bu ay bebiş yapamadım bari işe başlıyayım dedim:) topik baya hareketlenmiş bu arada çok sevindim. Nisanbu hamileliğin iyi gittiğine çok sevindim.bu ay Kırmızı kart gören ( benim gibi) arkadaslar sakın üzülmeyin inşallah önümüzdeki ay Allah'ın izni ve ikizlerin o güzel enerjisiyle göbüşlerimizi doldururuz.her zaman gelemesemde aklım ve dualarım sizinle.....En Büyük KK

Bu arada bat 5 Ocak yine bekleyiş başladı:KK9:

yeni işin hayırlı olsun canım :))

1-2 gün geçti sanırım dün gece karnımda göğsümde karın boşluğumda falan batmalar vardı bugün belim ağrıyo karnıma da arada ağrı girip çıkıyo tuhaf tuhaf, çok az mide bulantım da var ama psikolojik olabilir bunlar

inan belirtilerini biliyor olmayı çok isterdim ama duyduğum kadarıya biliyorum:KK1: senin bahsettiğin gibi şeyler oluyorMUŞŞŞŞ bilemiyorum yani ama sen bence git yaptır idrar testleri çok zor yanılıyorlar artık bunu bir sağlıkçı olarak ne tsöyleyebilirim :KK16:

kızlar ben bu sabah test yaptım çift çizgi çıktı ama t, c.ye göre daha silik ama net görünüyor hatta yanımdaki bir arkadaşıma da gösterdim o da gördü çift çizgiyi sizce sonuç pozitif midir ikisi de aynı renk mi olmalı?

silik milik hiç önemli değil sonuçta çift çizgi oh maaşallah hayırlı olsun canım gelsin halaylar :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

X