Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

sanırım burda sadece bırbırını tanıyan arkadasların sorularına cevap verılıyor:KK43:((((

aşk olsun olurmu öyle şey ben atlamışım görmemişim ,şimdi dönüp baktım da gonophene kullanan varmı diye sormuşsun sanırım ,ben kullandım canım yumurta gelişimi için bu ilaç ,fakat sorunu tam anlayamadım ,sen başladın mı kullanmaya yoksa başlayacakmısın ,neyini soruyorsun açarsan sevinirim ..

bugün bat günüm beklemedeyim ama adet belirtilerimi yaşıyorum her an gelebilir :KK43: gelmese ne iyi olur :):emir_bebek:

biliyorsun değilmi ,hamilelik belirtileri ile adet belirtileri çok benzer ,yapsana ya şu pet bardak testini coldrivercim ya ..merak ettim doğrumu acaba ,5 gün öncesi bile çıkıyormuş ..

1- eylül166-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 32 ,7 yıllık evliyim ,gıda teknikeriyim ,şuanda aktif olarak çalışıyorum

2- pufpuff-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 26 ,1,5 yıllık evliyim , bilgisayar programcılığı okudum ama 5 sene bankacılık yaptım ,şu an iş arıyorum

3- Anatolya20-31 yaşındayım 6 yıllık evliyim. sınıf öğretmeniyim.

4- berkuncan -kütahyada yaşıyorum 27 yaşındayım hemşireyim ama şu an atama bekliyorum...

5-ayser89 -canım 6 aylık evlıyım ,bursada oturuyorum ,memurum ,23 yasındayım

listemiz büyüyo.. haydiyin kızlar :KK9:

1- eylül166-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 32 ,7 yıllık evliyim ,gıda teknikeriyim ,şuanda aktif olarak çalışıyorum
2- pufpuff-istanbulda yaşıyorum ,yaşım 26 ,1,5 yıllık evliyim , bilgisayar programcılığı okudum ama 5 sene bankacılık yaptım ,şu an iş arıyorum
4- berkuncan -kütahyada yaşıyorum 27 yaşındayım hemşireyim ama şu an atama bekliyorum...
6- coldriver - İstanbulda yaşıyorum , yaşım 29 , 1.5 yıldır evliyim , İşletme mezunuyum Pazarlama Yüksek lisansı yaptım , çok farklı işlerde farklı görevlerde çalıştım , evliyim , İnternetten satış yapıyorum.
7- lavinia: 1 bucuk yıllık evliyim 3 aydır bebiş istiyoruz 25 yaşımda olmak üzereyim *memurum

son durum bu hadi kızlar kalanlarda tanıtsın kendisini
nisancım konu sahibi olarak senide tanımak istiyoruz ..:KK16:

Son düzenleme:
Hadi yaa başka bir yerde okudum oluyor dediler sen denedinmi nisanbu?

Canım ben hamile kalmadan bir ay önce denemiştim diyorlar ya hamlelerde köpürüyomuş diye bende dildiğin fosur fosur köpürdü bir ümit eşimede demiştim ben galiba hamileyim diye bi sevindi garibim sonra akşam biyere gidiyorduk dönüşte test alalım dedik gittiğim yerde hastalandım ben eve geldim bir ağla ağla hıçkıra hıçkıra mafolmuştum bidaha tövbe etmiştim böyle saçmalaıklar yapmayacam diye insan çok inciniyo...

Canım ben hamile kalmadan bir ay önce denemiştim diyorlar ya hamlelerde köpürüyomuş diye bende dildiğin fosur fosur köpürdü bir ümit eşimede demiştim ben galiba hamileyim diye bi sevindi garibim sonra akşam biyere gidiyorduk dönüşte test alalım dedik gittiğim yerde hastalandım ben eve geldim bir ağla ağla hıçkıra hıçkıra mafolmuştum bidaha tövbe etmiştim böyle saçmalaıklar yapmayacam diye insan çok inciniyo...

benim ilk gebeliğimde adet sancısına benzer şeyler yaşamıştım ,özellikle sol kasığım acayip bir batma şeklinde ağrıyordu ,coldriver neden olmasın belkide hamilesin umarım adet olmassın da bu belirtiler ona işarettir..

6- coldriver - İstanbulda yaşıyorum , yaşım 29 , 1.5 yıldır evliyim , İşletme mezunuyum Pazarlama Yüksek lisansı yaptım , çok farklı işlerde farklı görevlerde çalıştım , evliyim , İnternetten satış yapıyorum.
7- lavinia: 1 bucuk yıllık evliyim 3 aydır bebiş istiyoruz 25 yaşımda olmak üzereyim *memurum

son durum bu hadi kızlar kalanlarda tanıtsın kendisini
nisancım konu sahibi olarak senide tanımak istiyoruz ..:KK16:

nisanbu : 3 yıllık evliyim,eskişehirde yaşıyorum,27 yaşındayım,özel bir şirkette halkla ilşkiler servisinde çalışıyorum.

Çok kötü bir durum bende dün biyerde okudum bu ay denerim diye geçirmiştim içimden iyi oldu bu muhabbetin açılması boşa umutlanacak bir durumda değilim artık incinmek değil darma dağın olurum heralde bide böyle boş umutlara kapılırsam....

Çok kötü bir durum bende dün biyerde okudum bu ay denerim diye geçirmiştim içimden iyi oldu bu muhabbetin açılması boşa umutlanacak bir durumda değilim artık incinmek değil darma dağın olurum heralde bide böyle boş umutlara kapılırsam....

Hayır canım kesinlikle yapma öyle bişeyi,nasılsa zaman geçecek ve öğreneceksin sabırr kuzucum sabırr :KK16:

Hayır canım kesinlikle yapma öyle bişeyi,nasılsa zaman geçecek ve öğreneceksin sabırr kuzucum sabırr :KK16:

Bu ay öyle bir mülayimimki zaten burayada girmesem belkide aklıma bile gelmeyecek :KK1: nedense öyle bir hal vaz üzerimde olacaksa öylede oolacak böylede diyerek daha rahat davranıyorum sanırım...

X