Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

bu ve buna benzer belirtler gebelik belirtileri de olabilir özellikle kasık ağrıları ve batma gibi..ama diğer hiçbiri bende olmamıştı ,göğüslerde hassasiyet ,mide bulantısı filan o yüzden bişey diyemiycem ,sen en iyisi ne zaman istersen o zaman yaptır ,ama bir an önce tabi ..

inan belirtilerini biliyor olmayı çok isterdim ama duyduğum kadarıya biliyorum:KK1: senin bahsettiğin gibi şeyler oluyorMUŞŞŞŞ bilemiyorum yani ama sen bence git yaptır idrar testleri çok zor yanılıyorlar artık bunu bir sağlıkçı olarak ne tsöyleyebilirim :KK16:

karar verdim yarın sabah tekrar yapıp ptesi gitcem doktora eğer yarın da pozitif çıkarsa tabi

İnşallah Allah o günlerinde nasip etsin hepimize ayyy çok duygulandım ben şimdi öle ağlıyorlar gazı var diye yazışmaya devam edelim deyince :KK43:

Edecek edecek sen sadece inan ben neler atlattım hiç bir zaman çocuğum olmayacak diye girdim yattım o ameliyat masasına allahım çok büyük sen hiç korkma :21::21::21::21::21:

Ben ağlıyorum zaten suan linete bilmem neyede gerek kalmadı berkuncan yetti bana bu sabah:KK43:

yanında sevdiğin insanlar var ise herşey aşılıyor be canım ,eşin sana destektir eminim ,bu zor günler beraber aşılır..artık herşey var ülkemizde ,tedaviler çok başarılı artık ..

hiç unutmuyorum 6 yıl evveldi ,ablacığım bana demiştiki üzülme hiç şansın olmasa bile gider yurt dışından yumurta alırız ,rahimin bile olmasa taşıyıcı anne buluruz oradan ,sen yeterki kendini üzme demişti ..:KK43:

yaa duygulandım ,birde linetin yeni albümünü dinliyorum şu an ,ağlıycam beee vallahi..:KK50:

Ben ağlıyorum zaten suan linete bilmem neyede gerek kalmadı berkuncan yetti bana bu sabah:KK43:

İnşallah yakın zamanda bebişimiz geliyo diye sevinçten ağlaşırız burda:KK16:

Ağlama yok kızlar ben sizi üzmek niyetinde değildim inanınnn hadi enerjinizi yükseltinnn gelecek bebişler dolacak göbüşler ondan sonra gelsin halaylarr :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

yanında sevdiğin insanlar var ise herşey aşılıyor be canım ,eşin sana destektir eminim ,bu zor günler beraber aşılır..artık herşey var ülkemizde ,tedaviler çok başarılı artık ..

hiç unutmuyorum 6 yıl evveldi ,ablacığım bana demiştiki üzülme hiç şansın olmasa bile gider yurt dışından yumurta alırız ,rahimin bile olmasa taşıyıcı anne buluruz oradan ,sen yeterki kendini üzme demişti ..:KK43:

:KK43::KK43:haklısın canım yanında sevdiklerin olunca hersey asılıyor ayrıca ne güzel ne şanslısın ki böyle bi ablaya sahipsin

Ağlama yok kızlar ben sizi üzmek niyetinde değildim inanınnn hadi enerjinizi yükseltinnn gelecek bebişler dolacak göbüşler ondan sonra gelsin halaylarr :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Su halay çekmeyi banada öğretin yahu yapamıyom ben herkeş halay çekerken öleee bakiom sadece:44:

Son düzenleme:
Kızlar benim çıkmam lazım şimdi öpüyorum hepinizi yarın akşama görüşmek üzere hoşcakalınnn :79::80::79::80::79::80:

:KK43::KK43:haklısın canım yanında sevdiklerin olunca hersey asılıyor ayrıca ne güzel ne şanslısın ki böyle bi ablaya sahipsin

ablam bunları söylerken 2.kızı daha yeni doğmuştu ,diğeride 1,5 yaşındaydı henüz ,çok dua ettim çok yalvardım allah'a onlar gibi koca yanaklı koca gözlü bir kız çocuğu için ..:KK43:

ablam bunları söylerken 2.kızı daha yeni doğmuştu ,diğeride 1,5 yaşındaydı henüz ,çok dua ettim çok yalvardım allah'a onlar gibi koca yanaklı koca gözlü bir kız çocuğu için ..:KK43:

Yine dua edicez Eylül Yaradan öyle büyük öyle cömert ki iyürekten isteyince senin elini boş göndermiyor inşallah O'nun izniyle koca yanaklı koca gözlü bebişlerimiz olur bizimde üzülme sen

Kızları bende çıkıyorum bütün işlerim duruyo az sonra kocişim gelecek ortalık savaş alanı gibi bide ben hala pijamalarlayım ne tembel bişiy oldum yaa :KK52: çok öpüyorum görüşürüüzzz

Son düzenleme:
Yine dua edicez Eylül Yaradan öyle büyük öyle cömert ki iyürekten isteyince senin elini boş göndermiyor inşallah O'nun izniyle koca yanaklı koca gözlü bebişlerimiz olur bizimde üzülme sen

o kadar yürekten istedim öyle dualar ettimki boş çevirmedi allahım ,ablamın kızının kopyası bir kız çocuğu verdi bana ,5 yaşında şu an teyzesi ,ben kızıma bire kardeş istiyorum ama yok işte aynı şeyleri tekrar yaşıyorum ,aynı hüsran her ay ..yaşımda geçiyor ..:18:

Kızlar, güzel haberler var yine Petek için :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: diyoruz. İş bulanlar, bebekleri için umutları tükenmeyenler ve güzel düşünen tüm kk'lı arkadaşlarımız için; :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

silik milik hiç önemli değil sonuçta çift çizgi oh maaşallah hayırlı olsun canım gelsin halaylar :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

mrvb nasılsın arkadasım?hz.zekerıya duasına ne zaman dönus yapıyorsun :) bende bu turdan sonra bıraz ara verecegım.baya bır dua okuyorum basım agrıyor bu nedenler gecelerı...sen ne zaman dönersen bende ara verdıkten sonra dönerım belkı senınle beraber:)

X