Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kızlar gonaphene ve femara kullanan varmı aranızda yada kullanmıs olan.bana yardımcı olursanız bu konuda cokkkk sevınıcem

Yok canım, Allah'a şükür hayatta.Rabbim hayırlı ömür versin, eksikliklerini göstermesin inşaAllah!.. Ama çocuk gibi.Çok alıngan ve ufacık şeylerden hemen küsüyor. Nerdeyse 13-14 senedir sanki ben anne, o çocuk. Eşime de bişey diyemiyorum. Her şeyi içime atmaktan yoruldum artık. :KK43:(

çok üzüldüm canım ya. çok zor durumun gerçekten :KK14: peki hastalığı ne? iyileşme şansı yok sanırım 13 sene dediğine göre. Rabbim sabır versin sana.

kızlar gonaphene ve femara kullanan varmı aranızda yada kullanmıs olan.bana yardımcı olursanız bu konuda cokkkk sevınıcem

ben kullanmadım canım bişey diyemem.

Selam kızlar,umutsuz ev kadınları izliyorum,yasemine hastayım ya ,acayip bir karakter.siz napıyosunuz bakalım,nisanbu yapsana valla bakalım şu idrar testini,doğrumu değilmi.

Allah'a şükür canım.senin annen rahmetli mi oldu?

Yok canım, Allah'a şükür hayatta.Rabbim hayırlı ömür versin, eksikliklerini göstermesin inşaAllah!.. Ama çocuk gibi.Çok alıngan ve ufacık şeylerden hemen küsüyor. Nerdeyse 13-14 senedir sanki ben anne, o çocuk. Eşime de bişey diyemiyorum. Her şeyi içime atmaktan yoruldum artık. :KK43:([/QUOTE]

Amin canımm bendede bir tane var böyle anne kayınvaldem annem gibi annem kayınvaldem gibi rolleri değişti bizimkiler :KK1: her şeyden alınıyor herşeyi bildiğini idda ediyor çok yorucu oluyor yani....

merhaba kızlar ben yumurtlama zamanımda ıkı gece arkarkaya ilişki yaşadım o gunden sonra kasıklarımda kasılmalar belımde hareket ettıkçe ağrılar olusmaya basladı ve karnımdada cekılmeler oluyo sankı bunlar gebelık belırtısımıdır lutfen yardımmm

merhaba kızlar ben yumurtlama zamanımda ıkı gece arkarkaya ilişki yaşadım o gunden sonra kasıklarımda kasılmalar belımde hareket ettıkçe ağrılar olusmaya basladı ve karnımdada cekılmeler oluyo sankı bunlar gebelık belırtısımıdır lutfen yardımmm

Bn suan 5hftalik hamileyim bndeki belirtilerde yumurtlama gunnden snra bslamisti goguslerim sismedi ama hssalsti damarlrin oldgu yerler aciodu ve gorunuodu ve asiri bel agrisi adete yklastkca oturup klkarkn feci kasik agrilari vkc hfta once bnde buerken gebelik blirtkerini okuodum ve hergun iliski kizlr doktorm gun asiri demisti ve altiniza yastij koyyp en az yrm sa hc klkmayin allah isteyen herkese nasip etsn dualrm sznle

Günaydınlar :KK3: Bugün haftanın son günü coldriver güzel haberlerini bekliyorum canım,yarında benim için büyük gün doktora gidicez bakalım inşaallah hayırlı haberlerle dönerim,kızlar bu arada nasıl yapıcam o dediğiniz şeyi ?

günaydın aysercim bende iyiyim sağol ,geldik işte işe çalışmaya devam

nisancım hadi güzel haberlerini getir bize ,
o testi de pet bir bardağa idrarını yapıyormuşsun 1-2 saat biryerde bekletiyormuşsun ,sonra böyle katılaşıyormuş idrarın ,nasıl oluyorsa artık ,kız diyorki yapın bakın zaten farkı göreceksiniz ,sıvı olmayacak diyor..sen zaten hamilesin bi yapıverde doğruluğunu kanıtlayalım ..

günaydın aysercim bende iyiyim sağol ,geldik işte işe çalışmaya devam

nisancım hadi güzel haberlerini getir bize ,
o testi de pet bir bardağa idrarını yapıyormuşsun 1-2 saat biryerde bekletiyormuşsun ,sonra böyle katılaşıyormuş idrarın ,nasıl oluyorsa artık ,kız diyorki yapın bakın zaten farkı göreceksiniz ,sıvı olmayacak diyor..sen zaten hamilesin bi yapıverde doğruluğunu kanıtlayalım ..

Tamam canım akşama yapar size bilgi veririm :KK1: ama şu karbonat hikayesi yalan haa sakın inanıpda umutlanmayın kızlar..

günaydınn kızalr nasılsınız dün yogundum hiç yazamadım geçmişide okuyamadım henüz nasıl gelişmler oldu?? yeni arkadaşlar gelmiş aramızda hoşgediniz sizlerde inşallah bebişlerinize kavusurusunuz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydınn kızalr nasılsınız dün yogundum hiç yazamadım geçmişide okuyamadım henüz nasıl gelişmler oldu?? yeni arkadaşlar gelmiş aramızda hoşgediniz sizlerde inşallah bebişlerinize kavusurusunuz:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydın canımm ,diğer bir forumda lavinya diye bir arkadaşım vardı ona laviş derdik ,sanada diyebilirmiyim onu anımsattı nickin ,
sende kendini tanıtsana canım .

günaydın canımm ,diğer bir forumda lavinya diye bir arkadaşım vardı ona laviş derdik ,sanada diyebilirmiyim onu anımsattı nickin ,
sende kendini tanıtsana canım .

içinden nasıl geliyorsa öyle diyebilirsin canım..ama o lavişle ben karışmayayım sonra o ona mahsus kalsın ben lavinia olarak kalayım en iyisi :KK34::KK34::KK34:

lavinia: 1 bucuk yıllık evliyim 3 aydır bebiş istiyoruz 25 yaşımda olmak üzereyim:KK1::KK1: :KK34::KK34: memurum

Son düzenleme:
içinden nasıl geliyorsa öyle diyebilirsin canım..ama o lavişle ben karışmayayım sonra o ona mahsus kalsın ben lavinia olarak kalayım en iyisi :KK34::KK34::KK34:

lavinia: 1 bucuk yıllık evliyim 3 aydır bebiş istiyoruz 25 yaşımda olmak üzereyim:KK1::KK1: :KK34::KK34: memurum

karışmaz karışmaz onun 2 tane bebeği oldu girmiyor artık :)) laviş daha sıcak geliyo bana
istanbulda mı yaşıyorsun ??
sende ben gibi 3 aydır düşünüyormuşsun ,daha hayıflanmak için erken ama insan kafaya koydumu olsun diyor işte :KK5:

karışmaz karışmaz onun 2 tane bebeği oldu girmiyor artık :)) laviş daha sıcak geliyo bana
istanbulda mı yaşıyorsun ??
sende ben gibi 3 aydır düşünüyormuşsun ,daha hayıflanmak için erken ama insan kafaya koydumu olsun diyor işte :KK5:

oo negüzell rabbim banada tüm isteyenlere de nasip etsin 2 şer 2şer :emir_bebek::emir_bebek:yok canım ben bursada yaşıyorum .. 3ay evet az bi zaman ama insan gerçekten olsun hemen istiyoru çünkü birkez karar verilmiş istenmeye... beklemek sabretmek zor ama forumda yıllarca bekleyenleri gorunce şükrediyorum halıme

Kızlar ne var ne yok, güzel haberler var mı. Coldriver senden inşallah iyi haberler alacağız. Ben artık yeni yumurtlama günlerindeyim. Okulda ayrı gangam evde ayrı gangam anlayacağınız. Bu koşuşturmada hala 100 gram veremedim ya yuh bana. :KK52:

vallahi benim adet başlangıcından itibaren tam 13.günüm bugün, 12-14-16. günlerde yumurtlama olduğunu düşünerek gün aşırı ilişki devam bizde ,dünde hiç kalkmadım ayaklarımı diktim yattım yarım saat :)))

Aynı çalışmalar bizim evdede mevcut ablacım kırkımız karışsın artıkın değilmi bak beraber yumurtluyruz zaten :KK1: beraber gangam yapalım :KK1: :KK76: :KK76:

X