Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

bu kadar hanımın başına bir erkek şarttı valla çok yakışıklı bir oğlu var nisanbu'nun Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat yapsın inşallah, hayırlı olsun nisancııımmmmm :)))))))))):nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

nasıl mutlu oldum sabah sabah bu haberi okuyunca..:nazar::nazar:maşallahhh nisanımıza topiğimiz ilk bebeği paşası gelmiş..ayyy kıyamam yaaa kızlar..nisan nasıldır şimdi..oy oy oyyyy yeri onu teyzeleri maşallahhh:nazar::nazar::nazar::nazar:en kısa zamanda fotolarını görürüz hikayesini okuruz inşallhhhh

Rabbim analı-babalı büyütsün inşa-Allah!.. Bahtı açık olsun, anasına, babasına, vatanına, milletine hayırlı evlat olsun. Sağlık sıhhatle büyütesin inşa-Allah!.. Darısı isteyen, bekleyen herkesin başına olsun!.. Amin!..

Ben geldim arkadaşlar...
Nihayet internetimiz bağlandı. Epey bir uğraştık ama sonunda oldu çok şükür.
Dün kontrolümüz vardı. Bu sabah üçlü tarama için kan verdim. Allah hayırlısını versin inşa Allah!..
bu arada bilmeyenler için söyleyim bizimki de erkek. ilk duyduğumda epey şaşırdım. Nedense hep kızım olacağını düşünmüştüm. Hayırlısı buymuş demekki. Dün gittiğimde de sordum Dr.a değişiklik yok mu, hala erkek mi diye? Doktor güldü, hala erkek canım dedi. :)))
Şaka bir yana cinsiyet önemli değil, Rabbim yeterki hayırlısını versin!.. Kurban olduğum, bekleyen arkadaşlarımızı da daha fazla bekletmesin inşa-Allah!.. amin!!!

Ben geldim arkadaşlar...
Dün kontrolümüz vardı. Bu sabah üçlü tarama için kan verdim. Allah hayırlısını versin inşa Allah!..
bu arada bilmeyenler için söyleyim bizimki de erkek. ilk duyduğumda epey şaşırdım. Nedense hep kızım olacağını düşünmüştüm. Hayırlısı buymuş demekki. Dün gittiğimde de sordum Dr.a değişiklik yok mu, hala erkek mi diye? Doktor güldü, hala erkek canım dedi. :)))
Şaka bir yana cinsiyet önemli değil, Rabbim yeterki hayırlısını versin!.. Kurban olduğum, bekleyen arkadaşlarımızı da daha fazla bekletmesin inşa-Allah!.. amin!!!

aynen öle iğdeçixeği rabbim saglık versin kız erkek önemli değil ben kız istiyordum allahın izniylede kız çok sabırsızım kızım doğsun istiyorm artık heyecanla bekliyorm...

super arkadaşım internetin bağlanmış sonunda sevindim...yavaş yavaş toparlanambilsek topikde ne iyiolur..ama herkes işden güçden az giriyor..nisanımızda doğurdu ..bi gelsede anlatsa nasık gdiyor annelik..

bu arada yeşim seninde 31..haftalara gelmişsin..ya daha dün gibi herşey..ne çabuk geçiyor zaman..
...

neyse bacılar..durmak yok yola devam..işde olanlara kolaylık...evde olanlara sukunet huzur...bebeği olanlara(ki bu nisana gidiyor) coggggudu cogggggg emzirmeler:)

öpüyorum..

super arkadaşım internetin bağlanmış sonunda sevindim...yavaş yavaş toparlanambilsek topikde ne iyiolur..ama herkes işden güçden az giriyor..nisanımızda doğurdu ..bi gelsede anlatsa nasık gdiyor annelik..

bu arada yeşim seninde 31..haftalara gelmişsin..ya daha dün gibi herşey..ne çabuk geçiyor zaman..
...

neyse bacılar..durmak yok yola devam..işde olanlara kolaylık...evde olanlara sukunet huzur...bebeği olanlara(ki bu nisana gidiyor) coggggudu cogggggg emzirmeler:)

öpüyorum..

ewt toprakcığım son 7-8 hafta artık bütün hazırlıklar tmm haftasonuna inş anneanneside kızımın beşiğini bohçasını getireck sadece gelmesini bekliyoruz hayırlısıyla çok heyecanlı beklemek bakalım p.teside kontrolümüz var ne yapacgz....

Allah hayırlı salih bir evlat eylesin analı babalı büyütsün inşaallah çok şükür kurtuldun darısı isteyenlere ve biz bekleyenlere

ben geldim arkadaşlar...
Dün kontrolümüz vardı. Bu sabah üçlü tarama için kan verdim. Allah hayırlısını versin inşa allah!..
Bu arada bilmeyenler için söyleyim bizimki de erkek. Ilk duyduğumda epey şaşırdım. Nedense hep kızım olacağını düşünmüştüm. Hayırlısı buymuş demekki. Dün gittiğimde de sordum dr.a değişiklik yok mu, hala erkek mi diye? Doktor güldü, hala erkek canım dedi. :)))
şaka bir yana cinsiyet önemli değil, rabbim yeterki hayırlısını versin!.. Kurban olduğum, bekleyen arkadaşlarımızı da daha fazla bekletmesin inşa-allah!.. Amin!!!

nerlerdesin gözlerim buralarda kaldı epey merak ettim seni oğluşun olacakmış hayırlısı olsun ben daha öğrenemedim iyce yerleştinmi yardım edenin oldumu nasılsın öpücükler

ewt toprakcığım son 7-8 hafta artık bütün hazırlıklar tmm haftasonuna inş anneanneside kızımın beşiğini bohçasını getireck sadece gelmesini bekliyoruz hayırlısıyla çok heyecanlı beklemek bakalım p.teside kontrolümüz var ne yapacgz....

allah umduklarımıza nail eylesin ne güzel bir hazırlık ne güzel bir telaş inşaallah yakında 7 8 hafta sonra senide duyarız doğum yaptın diye okuyunca ben de heyecanlandım allah kolaylıklar versin sana hepimize ve toprağa ...

aynen öle iğdeçixeği rabbim saglık versin kız erkek önemli değil ben kız istiyordum allahın izniylede kız çok sabırsızım kızım doğsun istiyorm artık heyecanla bekliyorm...

Canım yaa... Rabbim ne verirse hayırlısını versin inşa-Allah!.. Az kaldı yesimcim, birazcık daha sık dişini. Sağlık sıhhatle kucağına alacaksın inşa-Allah!.. Amin!!! İsteyen dostlarımızı da, çok bekletmesin güzel Rabbim!.. Amin!!!

...

öpüyorum..

Evet toprakcım, çok şükür bağlandı. Ama nete fazla giremiyorum. Bu aralar ev ve iş biraz yoğun ve ben bulduğum her fırsatta uyumak istiyorum. Çok çabuk yoruluyorum. Rabbime çok şükür okulda az ders verdiler de, ondan biraz rahatım. Yoksa halim harapmış.
Bu arada kızları ben de çok özledim. Bi ses verseler n'olur sanki. Dostlar bu kadar da ihmal edilmezki.

nerlerdesin gözlerim buralarda kaldı epey merak ettim seni oğluşun olacakmış hayırlısı olsun ben daha öğrenemedim iyce yerleştinmi yardım edenin oldumu nasılsın öpücükler

Denizcim. arayabilirdin beni. Çok memnun olurdum. Evet oğluşum olacak inşa-Allah teyzesi. Rabbim hayırlı ve sağlıklı sıhhatli temiz nesil versin inşa-Allah hepimize!.. Amin!!!
Yerleştim çok şükür. ufak tefek işler var ama onlarda zamanla olur biiznillah. Yoruldum artık gözüm kesmiyor. eşim biraz yardım etti. Çoğunu kendim yaptım. Bir ara bir öğrencim temizlik için geldi, o kadar. Bir hafta tek başıma misafir ağırladım. Eşimde yoktu. Bayağı yoruldum senin anlayacağın. Şimdide okulun işleri var, onlarla uğraşıyorum. Ailem memleketten geldi dün. Kızkardeşimdeler. Sanırım bugünde buraya gelirler. Akşama yemek yapmam lazım. :))) Ama önce biraz uyumak istiyorum.

Ben de, haberler bu kadar. görüşünceye kadar hoşçakalın. Hepinizi sımsıkı kucaklıyoru ve kocaman öpüyorum... :))))

kuzularrrrr naparsınızzzz ctesii ctesiiiii....
bgn eşimle evlilik yıldönümüzz..kaltık eşim işe gittti(askere gitti diyecektim yanlışlıkla:) popomu koltukdan koltuğa gezdirdikten sonra kalkıp biraz ev iş yapıcam ..çokk işim var çokk..bu haftaya kadar uyku hali ve düşük enerjili yaşam sürüyodum..ama çok şükür geçti ki geçmesi gerek ki bir odada ütülencek sepet dolusu eşya,yıkanacak paklanacak kirli sepeti dolusu urba:),buzdolabında pişirilecek yemek malzemeleri var..diyeceksiniz ki ne yaptın tooopppraakkkk ? sen böyle pis tembelmiydin..valla kardeşcağazlarım hamilelik ilk 3 ayı beni böyle yaptı konsantre sorunu yaşıyodum ama düzeldim..
yemek yapma akşam eşinle çıkarsın diyip en azından bir iş kolundan kurtamaya çalışcaksınız..ama malesef dün dışarıda yemek yedik erkenden kutladık kınagecesi yıldönümüzü:) bugünde sinema keyfi yaparak evlilik yıldönümüzü kutluycazz:)bende rapor bu..

ya sizler İğdeçiçeğimizin annesi gelmiş evine öyle yazmış...ohhh anneeeee şefkatiiiii :)
berkuncuğummmmm kız naptın sen..tayin işi oldumu..nerlerdesin..
deniz ,yeşim, kuzular sizler nasılsınız.....

veee nisanımızzzz:)beybiiiii çiçeği burnunda anneee...aşkım seni çok merak ediyorum ne yaptın nasılsın...var mı sıkıntın ..utku nasılll:)..bize anlatacağınnnn şeyler biriktiiiiii:)

.....bacılar ben gidiyorum artık işin bir ucundan başlamam ve akşamki sinemayı haketmem lazım...öpüyorummm sizleri..

kuzularrrrr naparsınızzzz ctesii ctesiiiii....
bgn eşimle evlilik yıldönümüzz..kaltık eşim işe gittti(askere gitti diyecektim yanlışlıkla:) popomu koltukdan koltuğa gezdirdikten sonra kalkıp biraz ev iş yapıcam ..çokk işim var çokk..bu haftaya kadar uyku hali ve düşük enerjili yaşam sürüyodum..ama çok şükür geçti ki geçmesi gerek ki bir odada ütülencek sepet dolusu eşya,yıkanacak paklanacak kirli sepeti dolusu urba:),buzdolabında pişirilecek yemek malzemeleri var..diyeceksiniz ki ne yaptın tooopppraakkkk ? sen böyle pis tembelmiydin..valla kardeşcağazlarım hamilelik ilk 3 ayı beni böyle yaptı konsantre sorunu yaşıyodum ama düzeldim..
yemek yapma akşam eşinle çıkarsın diyip en azından bir iş kolundan kurtamaya çalışcaksınız..ama malesef dün dışarıda yemek yedik erkenden kutladık kınagecesi yıldönümüzü:) bugünde sinema keyfi yaparak evlilik yıldönümüzü kutluycazz:)bende rapor bu..

ya sizler İğdeçiçeğimizin annesi gelmiş evine öyle yazmış...ohhh anneeeee şefkatiiiii :)
berkuncuğummmmm kız naptın sen..tayin işi oldumu..nerlerdesin..
deniz ,yeşim, kuzular sizler nasılsınız.....

veee nisanımızzzz:)beybiiiii çiçeği burnunda anneee...aşkım seni çok merak ediyorum ne yaptın nasılsın...var mı sıkıntın ..utku nasılll:)..bize anlatacağınnnn şeyler biriktiiiiii:)

.....bacılar ben gidiyorum artık işin bir ucundan başlamam ve akşamki sinemayı haketmem lazım...öpüyorummm sizleri..

canım yıldönümün kutlu olsun inş bebeişinizle uzun uzun bi ömür süresiniz bizlerde iyiyiz çok şükür agırlaşmaya başladık artık....

canım yıldönümün kutlu olsun inş bebeişinizle uzun uzun bi ömür süresiniz bizlerde iyiyiz çok şükür agırlaşmaya başladık artık....

kız az kaldı ..uyku düzeninde bozulmuştur senin..canım benim artık sayılı günnn geçicek İnşalahhh Allahın izniyle sağlıcakla doğuracak ve kuzunu kucağına alıcaksın....

tiikkk takkk tikkk takkkk tikkk takkkk heyecan dorukdaaaaa:)

kızlar persembe gunu yani transferin 12. gunu beta hsg 38 çıkmıstı bugun 14. gun 93 çıktı.nasıl sonuçlarım.hamileyim galiba öylemi

kızlar persembe gunu yani transferin 12. gunu beta hsg 38 çıkmıstı bugun 14. gun 93 çıktı.nasıl sonuçlarım.hamileyim galiba öylemi

Canım sonucun gayet güzel. Hiç endişenme, ama lütfen kendini yorma, moralini yüksek tut. sadece yat ve dinlen. Yüksek yerlere uzanma, ani hareketler yapma ve eşinle biraz kardeş gibi yaşayın. Hadi Allah umutlarınızı boşa çıkarmasın ve hakkınızda hayırlı olanı versin inşa-Allah!.. Amin!!!

Canım sonucun gayet güzel. Hiç endişenme, ama lütfen kendini yorma, moralini yüksek tut. sadece yat ve dinlen. Yüksek yerlere uzanma, ani hareketler yapma ve eşinle biraz kardeş gibi yaşayın. Hadi Allah umutlarınızı boşa çıkarmasın ve hakkınızda hayırlı olanı versin inşa-Allah!.. Amin!!!

tesekkur ederim canım insallah allahım tamamına erdirir.

Çok ihmal ettim sizleri canlarm evt çok şükür doğurdum utku bey gecemi gündüzümü alt üst etti ama gözümün içine bir bakışı var herşeyi unutturuyo şu an emiyo hemen doğum hikayemi yazayım ara ara girerim bu arada sancı çekerken dua ettim kızlar isteyen bütün arkadaşlarıma ver diye nasıl aklıma geldi bilmiyorum ama ettim :):KK16:

evet canllar benim yolculuk tamamlandı uzatmalıda olsa :)salı günü akşam benden bi akıntı geldi ama kırmızı değil sümüksü baya yoğun ve çok bakıyorum iternetten nişan kanlı olur diyolar anneme sordum :) nişan olabilir dedi eşime msj attım galiba nişanım geldi diye attığı cvp düğün ne zaman :KK9:geldi yemeğimizi yedik kardeşim bende kalıyordu o gece bire kadar hiç bir şey yoktu 1de yattım gece saat ikide kalktım adet ağrısı gibi bir ağrı sonra üçte kalktım yine aynı ağrı sonra bi baktım beş dakika da bi ağrı kardeşim uyanik ağrım var dedim abla birakta olsun ne zamandır bu ağrıyı bekliyoruz dedi artık kimse inanmıyo bana yalancı çoban misali :) çünkü ağrıların devamı gelmiyordu ya :) o sırada eşim kalktı rüyamda gördüm doğum yapıyordun dedi,malum olmuş adama o sirada bir baktım dört dakika ya indi ağrılarım doktorumu aradım gel hemen dedi çantayı koyduk kapının yanına hala niye almıyosak eğer yatışım olursa almya gelecekler çantayı,o ara kardeşim sesleniyo abla fatma anamızın elini içecen mi ne diyon be çocuk sen :) aldı beni gülme krizi sonradan aklıma geldi umrede bi ot var arkadaşım verdi fatma anamızın eli otun adı ben tembihlemiştim doğuma giderken unutma bunu suya koycucaz diye kimileri içiyomuş ben içmedim çocuk onu söylüyomuş bana hemen onusuya koyduk o el gibi açıldıkça rahimde açılıyomuş :) valla 10 cm açıldı :KK9: neyse bi taraftan ağrı çekiyorum bi taraftan gülüyorum bi eşime bi kardeşime ya gülme doğuracan diyolar akşamdan duşa girmiştim ama hemen banyoya girip sadece vücüduma sıcak su tuttum,taksi geldi adam benim göbeği bi gördü sarsmamak için heralde aheste aheste gidiyo arada ağrılar bi vurduruyor ki utancıma off bile diyemedimkıvrandım durdum kardeşim abla tamam az kaldı bak geldik acıbademin ışıkları göründü diyo :)neyse gittik nst ye bağladılar benim 20 yi görmeyen sancılar 70-80-100 ü bile buldu eşimle kardeşimdeki tepki 100 100 yumruklar havada :KK9: bi taraftan kıvranıyorum bi taraftan size sorucam diyorum açıklığa bakalım dedi bi baktı 3-4 cm olmuş açıklık hemen doktorumu aradılar yatışım yapıldı annemleri aradı eşim onlar gelene kadar ben doğum önlüğünü giydim yattım 3-4 dk da bir Allah diye bağırıyordum :)annemler geldi kardeşim çantayı almaya gitti, epidural olacaktim anestezi uzmanı geldi adam yatağından kalkıp gelmiş belli epidural yapıldı ohh miss kafam bir güzel oldu doktorum ara ara gelip açıklığa bakıyo sonra açıklık bes besbucuk cm derken ben ağrıları hissetmeye başladım çağırın bidaha yapsınlar diyorum kıvranıyorum bu arada 2 dk ya düşmüş nst de 130 lar görünüyo ikinci epidural yapıldı yine kakara kikiri ama ağrı girfikce asagida bi gerginlik bir kasılma hissediyorum derken benim açılma hizlandi doktor suyumu patlatti 8-9-10 cm oldu nasıl ıkınma geliyo hani filmlerde ter görünüyo abartmışlar diyoruz ya valla su dökülmüş gibi terledim kızlar bu arada odadan herkesi çıkarttı bi ara eşim girdi az kaldı bebişimiz gelicek dedi gitti :) bi panik hali yine :) hemşire dediki artık doguma hazirsin sadece bebegin kafasını aşağı itmen lazım zaten sürekli bi ikinma hissi ama o odadski tutacaklarin dili olsada konussa saclarini görüyorum dedi ne diyo bu hemşire benim midem yanmadıki çocuğumun saçları yokki diyorum :) aldılar doğumhaneye o arada gözlerim bişey görmüyor doğumhaneye gittim sedyeden çatala geçicem ikinma diyo lar bu seferde :) doktorum geldi ben o ara bi bağırma hissi geldi doktorum sesini duymıcam ıkın dedi yoruldum artık yahu :) üç ikinmada çıktı ama bide bana sorun 4.85 gr oldu içimden resmen bişey boşaldı bi baktım kara kara saçlar eller kıpır kıpır ben ağlamaklı ilk sorum nasıl diye sordum miyiklamaya başladı tosun bu tosun dedi onu hazırlayıp götürdüler Allahım o zaman geçmedi eşi çıktı oda ikinci bi cocuk dogurur gibi ama daha kolay doktorum dediki seni tebrik ederim korkutuyordun beni doguramazsin sanıyordum ama bravo dedi sendeki kemik yapısı çok iyi dedi neyse dikişler atıldı odaya çıktım bi rahatlamislik emistik bu arada eşim söylüyo çıktığındagözler fıldır fıldırmış öyle işte canlar benimki ağlıyo gelirim yine

X