Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

yok canım tutamıyorum dr izin vermedi kesinlikle hem kullandığın ilaçlar var hemde susuz kalmamam lazımmış.biraz üzüldüm ama sonuçta ruhsat var evt sen ve nisan da haklı emanetleriniz çok kıymetli iyi bakın yeğenlerime. İNŞAALLAH BENDE RABBİMİN EMANETLERİNİ TAŞIYORUMDUR....

İnşaallah canım 13 nde belli olacak demi?

yok canım tutamıyorum dr izin vermedi kesinlikle hem kullandığın ilaçlar var hemde susuz kalmamam lazımmış.biraz üzüldüm ama sonuçta ruhsat var evt sen ve nisan da haklı emanetleriniz çok kıymetli iyi bakın yeğenlerime. İNŞAALLAH BENDE RABBİMİN EMANETLERİNİ TAŞIYORUMDUR....

İnşa Allah canım!.. İçimde güzel umutlar var sana dair. Rabbim hayırlı olanı bağışlasın bizlere canım. Amin!!!

Bu güzel mübarek ay hepimize hayırlar getirsin inşa Allah!.. Sevdiklerinizle beraber olacağınız hayırlı, bereketli bir ramazan geçirmeniz temennisiyle...Allah'a emanet olun!..

kızlar bayağıdır yokum hamiş haberleri var mı bilgilendirin beni de çok geriye gidemiyorum....

Çok fazla yok senden sonra. Tuğba galiba hamileyim dedi ve bir daha sesi çıkmadı. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşa Allah!.. Ben Mayıs ayında tüp bebek tedavisi gördüm ve Allah'ın izni ile şuan hamileyim çok şükür. Benim bildiklerim bu kadar canım.

can arkadaşlar..gününüz güzel geçsin inş.
Ramazan ayımız mübarek olsun..:)
...
Berkuncum bu arada geçen yazını okudum ama yorum yapamadan çıktım.:) sinop ataman çıkmış kuzu:) hayırlı olsun.
peki sen şimdi ne yapacaksın..ş.urfa dan tayin mi bekliyeceksin yoksa sinop yollarına mı düştün:)
sinopda güzel bir yerdir..gitmiştim çok güzel balıkçı kasabası gibi şirin çookkk güzel bir yer...yemyeşil ve mavi...

Çok fazla yok senden sonra. Tuğba galiba hamileyim dedi ve bir daha sesi çıkmadı. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşa Allah!.. Ben Mayıs ayında tüp bebek tedavisi gördüm ve Allah'ın izni ile şuan hamileyim çok şükür. Benim bildiklerim bu kadar canım.

çok çok çok sevindim iğdeçiçeğim rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağına almayı nasip etsin inş...rabbim hepimize tek tek verdi istediklerimizi çok sevinçliyim senin adına rabbim bin şükür ...

çok çok çok sevindim iğdeçiçeğim rabbim sağlıkla bebişlerimizi kucağına almayı nasip etsin inş...rabbim hepimize tek tek verdi istediklerimizi çok sevinçliyim senin adına rabbim bin şükür ...

Sağol canım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşa Allah!.. Burdaki arkadaşlarım isimlerini bilmediğim için rumuzlarıyla hergün dualarımdalar. Rabbim kabul etsin inşa Allah!.. Berkuncanın, mrvbnin, toprağın, anatolyanın, denizin ve ikizlerimizin güzel haberlerini alınca sevincim tam olacak inşa Allah!.. Kurban olduğum daha fazla bekletmesin tez zamanda hayırlısı ile katından hayırlı evlatlar bağışlasın inşa Allah!.. Amin!!!

Sağol canım. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşa Allah!.. Burdaki arkadaşlarım isimlerini bilmediğim için rumuzlarıyla hergün dualarımdalar. Rabbim kabul etsin inşa Allah!.. Berkuncanın, mrvbnin, toprağın, anatolyanın, denizin ve ikizlerimizin güzel haberlerini alınca sevincim tam olacak inşa Allah!.. Kurban olduğum daha fazla bekletmesin tez zamanda hayırlısı ile katından hayırlı evlatlar bağışlasın inşa Allah!.. Amin!!!

Allah senden razı olsun kardeşim benim:)

Allah senden razı olsun kardeşim benim:)

Amin toprakcım, Rabbim senden de, burdaki bütün arkadaşlardan da razı olsun inşa Allah!.. Amin!..
Deniz nerelerdesin? test günün yaklaştı sabırlar son raddeye geldi eminim. sık dişini tatlım, Allah'ın izni ile güzel haber alacağın gün yakındır. Moral bozmak yok unutma sadece alemlerin yaratıcısı Allah'a güven ve tevekkül et canım.
Nisancım sen ne yaptın, nasılsın? Paşan üzmüyordur inşa Allah seni!..
Laviniacım sen nasılsın? Daha iyiysindir inşa Allah!.. Allah yar ve yardımcın olsun canım.
Berkuncanım taşındın mı Sinop'a? Göreve başladın mı hayırlısı ile? güzel haberlerini bekliyorum canım.
coldriverim sen neler yapıyorsun, alıştın mı Manisa'ya?
Yeşimcim sen neler yapıyorsun bu aralar bakalım? Bebişle aran iyidir inşa Allah!..
Tugba nerelerdesin, lütfen hayır haberlerini ver bize, seni çok merak ediyorum.
Duckling kuzum sen nereye kayboldun? Bi ce dedin sonra kayıplara karıştın.
Anatolyacım, ikizlerim, mrvbcim sizleri çok özledim. İnşa Allah hepiniz iyisinizdir.
Kızlar hepinizi kocaman öpüyorum...

çok şükür kızımla aramız ii canım ilk zor zamanları atlattık şimdide yerine durmuyo pıtırcığım sürekli oynuyo rabbim herkese yaşatsın bu duyguları çok güzel anlar hepsi...

Amin toprakcım, Rabbim senden de, burdaki bütün arkadaşlardan da razı olsun inşa Allah!.. Amin!..
Deniz nerelerdesin? test günün yaklaştı sabırlar son raddeye geldi eminim. sık dişini tatlım, Allah'ın izni ile güzel haber alacağın gün yakındır. Moral bozmak yok unutma sadece alemlerin yaratıcısı Allah'a güven ve tevekkül et canım.
Nisancım sen ne yaptın, nasılsın? Paşan üzmüyordur inşa Allah seni!..
Laviniacım sen nasılsın? Daha iyiysindir inşa Allah!.. Allah yar ve yardımcın olsun canım.
Berkuncanım taşındın mı Sinop'a? Göreve başladın mı hayırlısı ile? güzel haberlerini bekliyorum canım.
coldriverim sen neler yapıyorsun, alıştın mı Manisa'ya?
Yeşimcim sen neler yapıyorsun bu aralar bakalım? Bebişle aran iyidir inşa Allah!..
Tugba nerelerdesin, lütfen hayır haberlerini ver bize, seni çok merak ediyorum.
Duckling kuzum sen nereye kayboldun? Bi ce dedin sonra kayıplara karıştın.
Anatolyacım, ikizlerim, mrvbcim sizleri çok özledim. İnşa Allah hepiniz iyisinizdir.
Kızlar hepinizi kocaman öpüyorum...

hayırlı ramazanlar
MAŞAALLAH bu ne hafıza iğdeçiçeğim kimseyi unutmamışsın
test 13 temmuz evt duaya devam herkesten dua bekliyorum ALLAH İÇİN NE OLUR ÇOK İHTİYACIM VAR
şimdiden ALLAH RAZI OLSUN.MÜJDEYLE HAYIRLA KALIN....

kızlar merhaba ben nete girmeyeli neler olmuş hepinize geçmiş olsun nazara mı geldik anlamadım hiç. bende de haberler ii değil şeker yüklemesi yaptırdım dün 1. 191 - 2. 197 - 3. 130 çıktı doktorum ve dahiliye uzmanı insüline başlamamı uygun gördü diyet ve insülin yapacağım doğuma kadar cnm her şeyi çekerken çok zorlanıyorum :KK43: :KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar merhaba ben nete girmeyeli neler olmuş hepinize geçmiş olsun nazara mı geldik anlamadım hiç. bende de haberler ii değil şeker yüklemesi yaptırdım dün 1. 191 - 2. 197 - 3. 130 çıktı doktorum ve dahiliye uzmanı insüline başlamamı uygun gördü diyet ve insülin yapacağım doğuma kadar cnm her şeyi çekerken çok zorlanıyorum :KK43: :KK43::KK43::KK43::KK43:

Ayy canımm kıyamam sana benn ama sabırr yapacak hiç bir şey yok evladın için sabır edeceksin artık canım benimmm .... Bende sıcaklarla boğuşuyorum resmen nasıl bir memleket bilemedim yaaa resmen su içinde kalıyor insan terden özledim sizleri kızlarrr laviniam nasılsın arkadaşımm hiçç sesin çıkmadı iyisindir umarım Toprağım iğdeçiçeğim sizler nasılsınız Nisasınımm güzel annemm nasılsın bakalım paşamız nasıll bütün kuzular nasılsınız bakalımmmmmm:KK16::KK16::KK16:

Denizcim nerelerdesin? Aklım sende canım. Kan vermeye gidebildin mi, sonuç ne? Lütfen çabuk gel. güzel haberlerini bekliyorum canım.

Çok çok geçmiş olsun canım. Rabbim senin ve bebeğinin yardımcısı olsun inşa Allah!.. Elinden geleni yapacaksın canım. biliyorum zor ama ikinizin sağlığı herşeyden önemli. Bozma moralini, hepsi geçecek inşa Allah!..

Ayy canımm kıyamam sana benn ama sabırr yapacak hiç bir şey yok evladın için sabır edeceksin artık canım benimmm .... Bende sıcaklarla boğuşuyorum resmen nasıl bir memleket bilemedim yaaa resmen su içinde kalıyor insan terden özledim sizleri kızlarrr laviniam nasılsın arkadaşımm hiçç sesin çıkmadı iyisindir umarım Toprağım iğdeçiçeğim sizler nasılsınız Nisasınımm güzel annemm nasılsın bakalım paşamız nasıll bütün kuzular nasılsınız bakalımmmmmm:KK16::KK16::KK16:

Berkuncanım sen daha gitmedin mi Sinop'a? Ben iyiyim hamdolsun. Mide bulantıları, baş dönmesi ve halsizliğim var bu arada tansiyonum da çok düşüyor. Ben de tatilde olduğum için bol bol yatıp dinleniyorum. Allah çalışanların yardımcısı olsun. Hele de oruçlu olanların.

X