Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Merhaba arkadaşlar. Rabbimize hamdolsun biz çok iyiyiz.
Biz de bugün kalp atışlarını duyduk. Dr. herşey yolunda dedi. Artık kendi Dr.nuzda devam edebilirsiniz dedi.
Toprakcım sen şimdiden Ankara'da bayan dr. araştır bize olmaz mı canısı? Allah nasip ederse Ankara'ya tayin istemeyi düşünüyoruz. Mevla her şeyin hayırlısını versin. Amin!..
Bizden haberler bu kadar. Kocaman öpüldünüz...

uzun bir aradn sonra tekrar merhaba iğdeçiçeğim gözün aydın hayırlı olsun nakadar sevindim bilemssin halaaaa dualarımdasınız ara ara girip okuorum evimde internet yok artık
oyüzden dışardan ne kadar girebilirsem lavinyaya da çok sevindim hamileliğini ALLAH kolaylaştırsın ve sende ismi aklıma gelmeyen bütün hamileler kucaklarınıza alırsınız inŞAAllah
BEN DE tüp bebek tedavisi görüyorum transferim oldu gün sayıyorum hepinizden dua bekliyorum hamilelerin duası makbul sizin dualarınıza ihtiyacım var hemde çok.bende sizin duacınızım bütün beni hatırlayan arkadaşlara selamlar sevgiler hepinizi öpüyorum
MEVLAM NİSANBU VE LAVİNYAYA ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞAALLAH çok geçmiş olsun

Son düzenleme:
uzun bir aradn sonra tekrar merhaba iğdeçiçeğim gözün aydın hayırlı olsun nakadar sevindim bilemssin halaaaa dualarımdasınız ara ara girip okuorum evimde internet yok artık
oyüzden dışardan ne kadar girebilirsem lavinyaya da çok sevindim hamileliğini ALLAH kolaylaştırsın ve sende ismi aklıma gelmeyen bütün hamileler kucaklarınıza alırsınız inŞAAllah
BEN DE tüp bebek tedavisi görüyorum transferim oldu gün sayıyorum hepinizden dua bekliyorum hamilelerin duası makbul sizin dualarınıza ihtiyacım var hemde çok.bende sizin duacınızım bütün beni hatırlayan arkadaşlara selamlar sevgiler hepinizi öpüyorum
MEVLAM NİSANBU VE LAVİNYAYA ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞAALLAH çok geçmiş olsun

Sağlık haberlerini akmak beni çok ama çok mutlu etti canım. Epey merakta bırakmıştın bizi. ama hamdolsun Rabbimize iyisin. Rabbim kabul etsin inşa Allah hiç etmez olur muyuz dua, ederiz ve edeceğiz inşa Allah!.. Ne zaman transferin oldu? Test günün ne zaman? Lütfen canım moralini yüksek tut. Herşey inanmakmış, yaşayınca bi kez daha anladım. Sakın ama sakın negatif düşünme. Ve gününden önce test yapıpta çıkmadı diye tutunma aşamasındaki bebeğinin işini zorlaştırma. Bu arada haberin var mı bilmiyorum canım, benimki de tüp bebek.
Aramıza tekrar hoş geldin canım... :))))

Merhaba arkadaşlar. Rabbimize hamdolsun biz çok iyiyiz.
Biz de bugün kalp atışlarını duyduk. Dr. herşey yolunda dedi. Artık kendi Dr.nuzda devam edebilirsiniz dedi.
Toprakcım sen şimdiden Ankara'da bayan dr. araştır bize olmaz mı canısı? Allah nasip ederse Ankara'ya tayin istemeyi düşünüyoruz. Mevla her şeyin hayırlısını versin. Amin!..
Bizden haberler bu kadar. Kocaman öpüldünüz...

anam anam anammmmm neler duyuyorum bennn..iğdeçiçeğim gelirde ben ona doktorların en alasını sıralamam mııııııııı:):KK9:

hayırlııısı canım inşalahh..vallahi çok mutlu oldum inşalhhhh:)..

tayinin belli olsun okulununa yakınnnnnnnnnnnnnn evde bakarımmm ben canımmm..

bizede gelirsin ev bulana kadr kalırısın canımm..bak bir bacın var ankarada hiç gerisini düşünme tamam mı kzuummmmmmm
...

anam anam anammmmm neler duyuyorum bennn..iğdeçiçeğim gelirde ben ona doktorların en alasını sıralamam mııııııııı:):KK9:

hayırlııısı canım inşalahh..vallahi çok mutlu oldum inşalhhhh:)..

tayinin belli olsun okulununa yakınnnnnnnnnnnnnn evde bakarımmm ben canımmm..

bizede gelirsin ev bulana kadr kalırısın canımm..bak bir bacın var ankarada hiç gerisini düşünme tamam mı kzuummmmmmm
...

Canım benim çok sağol. Allah nasip eder ve tayinimiz çıkarsa inşa Allah, zaten yardımınıza ihtiyacım olacak. Bu konuda sana ve mrvbye güveniyorum. Benim düşük tehdidi nedeniyle iş yapmam ve kendimi yormam yasak. Biraz zamanla ters oldu ama olsun, Herşeyin hayırlısı Mevla'dan. Belki bebeğin nasibine inşa Allah güzel bir yer çıkar Ankara'dan.

Canım benim çok sağol. Allah nasip eder ve tayinimiz çıkarsa inşa Allah, zaten yardımınıza ihtiyacım olacak. Bu konuda sana ve mrvbye güveniyorum. Benim düşük tehdidi nedeniyle iş yapmam ve kendimi yormam yasak. Biraz zamanla ters oldu ama olsun, Herşeyin hayırlısı Mevla'dan. Belki bebeğin nasibine inşa Allah güzel bir yer çıkar Ankara'dan.

başımın üstüneee canımmmmm:) :KK52::KK9::KK9::KK9:

kizlar geçen perşembe den beri morelim çok bozuk erken.doğum.tehdidiyle raporluyum ve önümüzdeki hafta çalışabilir raporu alacaktım oda zor gibi artık perşembe sabahi beşte öyle bir ağrıyla uyandım ki karnım taş giibi olmuş dedim heralde gaz sancısı renni içtim yattım ama hep uyur uyanık sabah 6 buçukda eşim gitti iyiym dedim gönderdim bu arada hala ara ara karnıma ağrı giriyor dedim ki işe dgideyim izini alayım ordanda hastaneye bi gideyim aman Allahım işe zor atmışım kendimi işin ilginç tarafı canım ne kadar acıyorsa sabah südyen giymeyi unutmuşum siz düşünün artık neyse iş yerine gittim annemleri aradım hemen ağlıyorum bu arada iş yerimdeki bütün müdürlerim telefon etsene niye geldin diye kızıyolar sağolsun hepsi götürelim diye seferber oldu neyseki babam hemen geldi gittiğim gibi nst ye bağladılar bu arada doktorumu aramışlar nst den çıktım başta doktorum gülerek bişey yok gibi dedi gel muayne edelim dedi ama ben zaten sırt üstü yatamıyorum neyse uzandım ultrasonla baktı karnım taş gibi kesiliyo yüz ifadesi birden değişti bunlar.doğum.kasılmaları dedi hemen bi serum bağlıcam iğne yapıcaklar bu arada kana idrara baksınlar,bide ilaç başlıcaz dedi biz şok annemle nben eşimi aradım ağlıyorum neyse serumu yaptılar iğne zaten felaketti girerken hissetmedim ama vurulduktan sonra bi 5 dk yandı totom,serumdan sonra tekrar gel demişti çıktık doktorun odaya bu sefer başım dönmeye başladı midem bulanmaya başladı açım zaten beni tekrar nst ye bağladılar arada oğlanda heycan yapıo kalp atışları 170-180 çıktı doktorum yatacaksın istirahat edeceksin 6 saatte bir iki kapsül sonraki günler tek kapsüle indir bu ilacı iç ağrıların şiddetlenirse mutlaka gel hastaneye yatış yapıp başka ilaçlar başlıcam dedi o 6 saatte içtiğim hapda nasıl bişeyse bi baş ağrısı yapıo demişlerdi yapar diye bi çarpıntı bebeğin gelmesini durdurmak içinmiş yapacak bişey yok içicez çok morelim bozuldu kızlar hep yazayım dedim ama akşama kadar uyudum kasılmalar geçmiş çok şükür acıktım nbişeyler yiyip tekrar yatıcam dua edin gelmesin bebeğim daha çok küçük.persembe gunu 1850 olmus simdi de evde yatıyorum inşallah istirahetle geçer :-(
Canım arkadaşımmm dikkat et lütfen kendine kıyamam ben sana senin paşa sabırsız çıktı kızzz :) merak ediyor onu bekleyen anne babasını ne yapsın çocuk sende :) allahım en kısa zamanda acil şifalar versin canım arkadaşım sağlıkla vaktiyle alırsın inşallah kucağınaa
banada dua edin canlarımm sizleri cok özledimm sizlerle sohbet etmeyi çok özledimm ama buralara pek gelemiyorum çünkü hareket etmem yasak nisanbucugum cokk cok gecmiş olsunn canım inşallah kasılmaların düzelirrr ve bebeğini vaktinde saatinde kucagına alırsınn ..aminnnn....benin bebeğimde daha cok ama cokkk küçük benim 14-15. haftadamdan beri kasılmalarım başladı..zaten başından beri bir düşük tehliksi yaşıyordum sürekli içerde kanamalarım oluyordu...aralıklarla rapor veriyordu doktorum kasılmalarımda başlayınca acilde serum fitil....derken yine rapor verdi işe başladım bişey degişmedi...yine devam etti...1 gece hastanede kaldık şimdi ise 30 günlük heyet raporluyum wc ye kalkmam bile yasakk altıma sürgü verilmesini söyledi..:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: hiç bir şey yapamıyorum sürekli ilaç içiyorum fitil atıyorumm.. bebeğimmin benimle kalması için hareketsiz yaşamaya çalışıyorumm..tabiki doktorun dediği gibi yapamıyorum malasef sürekli aileme yük oluyorumm en azından wc ye bari kalkayımm diyorum...kendimi iyi hissetigimde bazen biraz kalkıyorum ama bu endişelerrr içimi kemiriyorrr ya ona bişey olurssaaa...:KK43::KK43::KK43:ne zmana kadar devam edecek böyle bilmiyorumm eşim şuanda izine cıktı benimle evde durabilmek için bazen annem geliyor, eşim işe gidince beni anneme bırakıyorrr...bebeğimseee daha cok küçükk ama yinede umudumu kaybetmiyorumm inşallah bu sureci atlatır ve bebeğimi vaktınde saatinde kucagıma alırımmm nolur banada dua edinnnn

Lavinyam kendini böyle salıverme güzel kardeşim bak ne güzel gelebilecek bir ailen var çok şükür bu ömürlük değilya kuzucum sık dişini sürgüyse sürgü kıpırdamak yoksa kıpırdama ama bebişin iyi olsun yeterki sen sıkma güzel canını herşey yoluna gircek bebişini inşallah kucağına alınca dersin ona bizi nasıl korkuttun diyee canım dualarımdasınızı allahımm gönlünüze göre versin inşallahhh:KK1:

Geldim canım arkadaşım evimi taşıdım çok güzel olduu ayrılmak çok zor geldi ama kavuşmak için ayrılmak gerekiyor ne yapalım katlanıyoruz artık bu arada bir gün içinde hem tayinim çıktı hemde kadrom geldi :KK1: ben kadro bu yasama dönemine yetişmezse diye düşünerek tercih yapmıştım sinop geldi aynı gün kadro meclisten çıktı :!: yanı bu durumda 3 4 ay içerisinde evime geri dönebiliyorum inşallahhh sizleri özledim çokkkkkk:KK19::KK19:İğdeçiçeğimmm Sen neler yapıyorsunnnn bakalım bebişinin tekmelerini duymayıda nasip etsin allah inşallahhh birde tekmi görünüyor kız onu anlayabiliyorlarmıymışş :KK1: bide ben bir rüya gördüm güzel arkadaşım bunada bir el atsana :KK1: rüyamda çikolatalı 2 katlı bir doğum günü pastası gördüm üzerinde 4 tane mum vardı ve çok güzel iştah açıcı görünüyordu kısacık bişey ama sence nedir nedirrrrrr :KK55::KK9::KK54:

Sağlık haberlerini akmak beni çok ama çok mutlu etti canım. Epey merakta bırakmıştın bizi. ama hamdolsun Rabbimize iyisin. Rabbim kabul etsin inşa Allah hiç etmez olur muyuz dua, ederiz ve edeceğiz inşa Allah!.. Ne zaman transferin oldu? Test günün ne zaman? Lütfen canım moralini yüksek tut. Herşey inanmakmış, yaşayınca bi kez daha anladım. Sakın ama sakın negatif düşünme. Ve gününden önce test yapıpta çıkmadı diye tutunma aşamasındaki bebeğinin işini zorlaştırma. Bu arada haberin var mı bilmiyorum canım, benimki de tüp bebek.
Aramıza tekrar hoş geldin canım... :))))

tekrar hoşbuldum canım
transferim ayın1 de oldu 13de test tarihim bugüne kadar çok iyiydim ama test tarihi yaklaştıkça içimi bi korku sarıyor elimde değil
2 gündür ateşim yüksek ateş basıyo bi an terler içinde kalıyorum belim ağrıyo kasıklarımda bunlar beni korkutuyo
ama RABBİME SIĞINIYORUM Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.senin ne kadar oldu MEVLAM kucağında görmeyi nasip etsin senin nisancımın rabbim kolaylaştırsın.senin belirtilerin oldumu veya ne gibi rahatsızlıklar yaşadın yerleşma kanaması oldumu mesela, illlada olmasımı gerekiyor bu yerleşme kanamasının.
erken teste gelince yeptırmayı düşünmüyorum zaten testten korkuyorum belki 15 inde yaptırırım
RABBÜL ALEMİYN HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN MÜJDELER NASİP ETSİN HAMİLELERE KOLAYLIK VERSİN SORUNSUZ HAMİLELİK YAŞATSIN VEEEEEE BEBİŞLERİMİZİ ALALIM KUCAKLARIMZA İNŞA ALLAH

Son düzenleme:
Geldim canım arkadaşım evimi taşıdım çok güzel olduu ayrılmak çok zor geldi ama kavuşmak için ayrılmak gerekiyor ne yapalım katlanıyoruz artık bu arada bir gün içinde hem tayinim çıktı hemde kadrom geldi :KK1: ben kadro bu yasama dönemine yetişmezse diye düşünerek tercih yapmıştım sinop geldi aynı gün kadro meclisten çıktı :!: yanı bu durumda 3 4 ay içerisinde evime geri dönebiliyorum inşallahhh sizleri özledim çokkkkkk:KK19::KK19:İğdeçiçeğimmm Sen neler yapıyorsunnnn bakalım bebişinin tekmelerini duymayıda nasip etsin allah inşallahhh birde tekmi görünüyor kız onu anlayabiliyorlarmıymışş :KK1: bide ben bir rüya gördüm güzel arkadaşım bunada bir el atsana :KK1: rüyamda çikolatalı 2 katlı bir doğum günü pastası gördüm üzerinde 4 tane mum vardı ve çok güzel iştah açıcı görünüyordu kısacık bişey ama sence nedir nedirrrrrr :KK55::KK9::KK54:

Tayinine çok sevindim canım. Sinop küçük güzel bir karadeniz şehridir. Hakkında hayırlısı inşa Allah!.. Bak ne güzel de yürü ya kulum dedi sana Allah. Vallahi çok sevindim senin için. Rabbim hep güzel kapılar açsın inşa Allah sana canım.
Rabbimizin sana olan lütuflarını görmüşsün canım. Aman bol bol şükret ve çevrende varsa ihtiyaç sahibi birilerine gücün yettiğince sadaka ver. İnşa Allah Mevlanın sana lütufları devam edecek canım.
Bize gelince Bebiş tek canım. Allah hayırlı versin sağlıklı versin yeterki, tek mi çift mi önemli değil canım. Darısı en kısa zamanda sizlere olsun inşa Allah!.. Amin!!!

tekrar hoşbuldum canım
transferim ayın1 de oldu 13de test tarihim bugüne kadar çok iyiydim ama test tarihi yaklaştıkça içimi bi korku sarıyor elimde değil
2 gündür ateşim yüksek ateş basıyo bi an terler içinde kalıyorum belim ağrıyo kasıklarımda bunlar beni korkutuyo
ama RABBİME SIĞINIYORUM Mevla görelim neyler neylerse güzel eyler.senin ne kadar oldu MEVLAM kucağında görmeyi nasip etsin senin nisancımın rabbim kolaylaştırsın.senin belirtilerin oldumu veya ne gibi rahatsızlıklar yaşadın yerleşma kanaması oldumu mesela, illlada olmasımı gerekiyor bu yerleşme kanamasının.
erken teste gelince yeptırmayı düşünmüyorum zaten testten korkuyorum belki 15 inde yaptırırım
RABBÜL ALEMİYN HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN MÜJDELER NASİP ETSİN HAMİLELERE KOLAYLIK VERSİN SORUNSUZ HAMİLELİK YAŞATSIN VEEEEEE BEBİŞLERİMİZİ ALALIM KUCAKLARIMZA İNŞA ALLAH

Hiç korkma bitanem!.. Allah'a tevekkül et. De ki:'' Rabbim biz elimizden gelen her şeyi yaptık, bundan sonrası Senin bileceğin iş. Hakkımızda hayırlı olan neyse onu ver. Bize katından hayırlı evlatlar nasip et.'' de canım.
Heyecanın olması çok normal canım. Test günün yaklaştıkça bu heyecan daha da artacak, ama olsun sen yukarıda söylediğim şekilde dua et.
Ateşinin yüksek olması gayet güzel. Hele de 37 ve üzerinde ise çok çok güzel. Kendinde belirti arama canım. Kullandığın ilaçların yan etkileri sana belirti gibi gelebilir. Benim emin olduğum tek belirti çünkü daha önce de Aralıkta kimyasal gebelikte olmuştu, ayaklarımın çok üşümesiydi canım. Haziranda kışlık çorap giydim, ayaklarım donmuştu. İşte o zaman anladım tuttuğunu. Yerleşme kanamasına gelince, herkeste olmuyor canım ben de olmadı, ama olursa da korkma sakın. İkisi de normal senin anlayacağın. Sana verilen test gününde yaptır canım. Allah hakkında hayırlısını versin tuttuysa çıkar canım. Rabbim her daim yüzünü güldürsün ve sana katından hayırlı temiz bir nesil göndersin. Selametle canım, rahmet ayı Ramazan sana ve hayırlar getirsin inşa Allah!.. Ve tüm Müslümanlara. Amin

tekrar hoşbuldum canım

Yerleşme kanaması herkesde olacak diye bir şart yok canım,bendede olmamıştı ama iğdeçiçeiğiminde dediği gibi ateş basmalar falan iyi bence morelini yüksek tut bol bol Rabbi hebli min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua bunu oku canım Rabbim yardımcın olsun..

Ben geldim cuma günü doktora gittim nst ye bağlandım çok şükür iyi çıktı oğluş annenin sözünü dinlemeye karar verdi azcık daha dur dediydim :KK1: Yasal doğum izinim başladı ama çalışabilir raporunu aldım artık çalıştığım her gün doğumdan sonraya geçecek inşallah,ilaç kullanmaya devam sakin sakin dayanabildiğin kadar çalış dedi doktorum birde işim masa başı zaten,özlemişim işimi:KK16:

Ben geldim cuma günü doktora gittim nst ye bağlandım çok şükür iyi çıktı oğluş annenin sözünü dinlemeye karar verdi azcık daha dur dediydim :KK1: Yasal doğum izinim başladı ama çalışabilir raporunu aldım artık çalıştığım her gün doğumdan sonraya geçecek inşallah,ilaç kullanmaya devam sakin sakin dayanabildiğin kadar çalış dedi doktorum birde işim masa başı zaten,özlemişim işimi:KK16:

canımmm benim hoşgeldin...dayan kuzum bak ; az kaldı oğluşunu kucağına almaya İnşallahhh..
sakin duru gibi geçsin günün...biriksin doğum sonrasına...

Hiç korkma bitanem!.. Allah'a tevekkül et. De ki:'' Rabbim biz elimizden gelen her şeyi yaptık, bundan sonrası Senin bileceğin iş. Hakkımızda hayırlı olan neyse onu ver. Bize katından hayırlı evlatlar nasip et.'' de canım.
Heyecanın olması çok normal canım. Test günün yaklaştıkça bu heyecan daha da artacak, ama olsun sen yukarıda söylediğim şekilde dua et.
Ateşinin yüksek olması gayet güzel. Hele de 37 ve üzerinde ise çok çok güzel. Kendinde belirti arama canım. Kullandığın ilaçların yan etkileri sana belirti gibi gelebilir. Benim emin olduğum tek belirti çünkü daha önce de Aralıkta kimyasal gebelikte olmuştu, ayaklarımın çok üşümesiydi canım. Haziranda kışlık çorap giydim, ayaklarım donmuştu. İşte o zaman anladım tuttuğunu. Yerleşme kanamasına gelince, herkeste olmuyor canım ben de olmadı, ama olursa da korkma sakın. İkisi de normal senin anlayacağın. Sana verilen test gününde yaptır canım. Allah hakkında hayırlısını versin tuttuysa çıkar canım. Rabbim her daim yüzünü güldürsün ve sana katından hayırlı temiz bir nesil göndersin. Selametle canım, rahmet ayı Ramazan sana ve hayırlar getirsin inşa Allah!.. Ve tüm Müslümanlara. Amin

Canımsın ALLAH razı olsun senden nasıl rahatlıyorum bilsen iyki varsınız Rabbim bebeğini hayırlı uğurlu etsin
oruç tutacakmısın ben daha dr sormadım ama tutmak isterim napçam bilmiyorum
hayırlı ramazanlar

Yerleşme kanaması herkesde olacak diye bir şart yok canım,bendede olmamıştı ama iğdeçiçeiğiminde dediği gibi ateş basmalar falan iyi bence morelini yüksek tut bol bol Rabbi hebli min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua bunu oku canım Rabbim yardımcın olsun..

Nisan cım ALLAH SENDEN DE RAZI OLSUN BEBİŞİNE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
OĞLUŞUNdA akılllıca dursun yerinde:)duayı yazdım iğdeçiçeğimle seninkini ve bi kaç dua var onları tekrarlıyorum saolun
dua okudukça rahatlıyorum zaten yoksa halim fena evde tekim ve hiç bir yakınım kimsem yok hepsi memleketteler sıkıntıdan patlıyorum.MEVLAM BEBİŞLERLE ŞENLENDİRRSİN BİZLERİ İNŞAALLAH SEVGİLER HAYIRLI RAMAZANLAR

Canım ben tutamam oruç ya zaten tutarsam sevaba değil günaha girermişim çünkü artık tamamen benim yediklerimden beslenmeye başladı ben yemezsem oda aç kalır artık sonra tutucam

merh kızlar eve net aldığım için artık görüşebiliriz hepinizi çok çok özledim nasılsınız bebişler nasıl aramıza katılan anne adayları var mıı ne haberler var

Canımsın ALLAH razı olsun senden nasıl rahatlıyorum bilsen iyki varsınız Rabbim bebeğini hayırlı uğurlu etsin
oruç tutacakmısın ben daha dr sormadım ama tutmak isterim napçam bilmiyorum
hayırlı ramazanlar

denizcim ben tutamayacağım, hem sağlığım elvermiyor hem de eşim kesinlikle izin vermem diyor. Allah sana hamile olduğun için bir ruhsat, izin vermiş sende onu kullanacaksın diyor. Daha sonra imkanın elverince tutarsın kaza orucu diyor.
Bize emanet edilen canlar var canım, eğer bebeğe zararı olacaksa dinimiz buna müsaade etmiyor. Ama sen ben iyiyim tutabilirim diyorsan o başka.

denizcim ben tutamayacağım, hem sağlığım elvermiyor hem de eşim kesinlikle izin vermem diyor. Allah sana hamile olduğun için bir ruhsat, izin vermiş sende onu kullanacaksın diyor. Daha sonra imkanın elverince tutarsın kaza orucu diyor.
Bize emanet edilen canlar var canım, eğer bebeğe zararı olacaksa dinimiz buna müsaade etmiyor. Ama sen ben iyiyim tutabilirim diyorsan o başka.

yok canım tutamıyorum dr izin vermedi kesinlikle hem kullandığın ilaçlar var hemde susuz kalmamam lazımmış.biraz üzüldüm ama sonuçta ruhsat var evt sen ve nisan da haklı emanetleriniz çok kıymetli iyi bakın yeğenlerime. İNŞAALLAH BENDE RABBİMİN EMANETLERİNİ TAŞIYORUMDUR....

X