Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

sen kendini hiç bırakma hayırlı vakti zamanı gelince olur elbet moral bozmak yokkkk

igdecicegi sen ne güzel yazıyorsun ya hayran hayran okuyorum valla :)

canım benim kıyamam çok geçmiş olsun (

canım inşallah bunun sonunda güzel haberler alırız hepsini unuturuz :)))
bu ikinci bebiş rüyası senin bu ay hadi bakalım hayırlısı acaba test yapsak mı ya ben 20 sine kadar dayanamayacağım sanki

tey tey tey hayırlı olsun canım
bak senin haberinden sonra kopmuş tüm kızlar süpersin iyiki yapmışsın testi :)))

benim evdeki bilgisayarım bozuldu bütün hafta sonu giremedim nete ama çok şeyler kaçırmışım kaynak varmıştı ( igdeciceginin haberinden sonrada kopmuşsunuz Allah neşenizi bozmasın, internet yok diye eşimin burnundan getirmekte çok haklıymışım

canım benim kıyamam çok geçmiş olsun (
Sağolasın canım

canım inşallah bunun sonunda güzel haberler alırız hepsini unuturuz :)))
bu ikinci bebiş rüyası senin bu ay hadi bakalım hayırlısı acaba test yapsak mı ya ben 20 sine kadar dayanamayacağım sanki

Valla yapalım dersen hemen yapalım,ben kendimi zor tutuyorum zaten yapsammı diyorum sonra yok morelin bozulur boşver diyorum birisi hadi yapalım dese hemen yapacam yani Benim telefondaki hesaplamaya göre ayın 18 i görünüyo bat ama ben 20 ne kadar beklicem dedim,yarın sabah yapsak mı

Son düzenleme:

benim ne hamilelik ne adet belirtisi ikiside yok her ay belirti olurdu karnım ağrırdı kramplar girerdi bu ay tık yok yalnız hafif bir kasık ağrısı 15inde de böle katı bir akıntı geldi acaba yeni mi yumurtluyorum dedim yoksa başka bişi mi???
yapalım yarın bak igdeciceğininde 20 si o yapmış ve çıkmış varsa çıkar yoksa da boşa umutlanmamışız oluruz
ayyyyyyyyyy heyecanlandım
yarın nasıl olcak belki hamile çıkarsam diye zaten songünlerde sigaranın gözüne vuruyorum

igdecicegi sen ne güzel yazıyorsun ya hayran hayran okuyorum valla :)

mrvb canım benim çok teşekkür ederim, ama marifet bende değil.söyleyene değil söyletene bak demişler. Rabbim söyletiyor izniyle. :)) sonra O güzel Rabbimiz:'' kün feyekün'' (ol der, ode hemen oluverir) diyecek inşaAllah. Biz O'na teslim olduk.Hadi bakalım hayırlısı...

ne kadar güzel yazıyorsunuz

Ağzına sağlık :)
Canım inşallah Rabbim tez zamanda hepimize ol der sen kesinleştirdin mi kana falan gittin mi?

Ha ha bende aynen her sigarada bu içtğim son sigaram olabilir diyerekten inşaallah öyle olur o zaman yarın sabah yapıyoruz testi akşam yapsak olmaz mı sabah olması şart mı?

aman dur sakın yapma mrvb, o koca sana çok lazım, gönlünü kırma, bilgisayar yapılır, internet gelir hiç önemli değil yeterki kocanın gönlünü hoş tut. tamam mı fıstık?

Ha ha bende aynen her sigarada bu içtğim son sigaram olabilir diyerekten inşaallah öyle olur o zaman yarın sabah yapıyoruz testi akşam yapsak olmaz mı sabah olması şart mı?

evet bgn baya bir içerim artık belki son gün
canım ben eşim görsün istemiyorum, test yaptığım zamanda büyük lavaboyu kullanıyorum oraya girersem hemen anlar test yaptığımı o yüzden ben iş yerinde yapcam ama fark etmez tabiki ha akşam ha sabah sen yap istersen heyecandan yak bir sigara

mrvb, bende de hiç belirti yok.Geçen ay sürekli dinledim kendimi, kafamda kurdumda kurdum. herşeyi gebeliğe yordum. Bu sefer vücutta tık yok sadece vücudüm çok kırgın ve halsiz.
Bu arada bir saat önce kan verdim geldim.sonuç yarın öğlene çıkacak.Hayırlısı Allah'tan.Hep beraber hamile oluruz inşaAllah!.. Çok istiyorum yaaa...:)))

aman dur sakın yapma mrvb, o koca sana çok lazım, gönlünü kırma, bilgisayar yapılır, internet gelir hiç önemli değil yeterki kocanın gönlünü hoş tut. tamam mı fıstık?

onu seviyorum ama sizleride seviyorum sizden de ayrı kalmak istemiyorum tüm çabam size kavuşmak içindi
işin şakası bir yana dediğin doğru gönlünü aldım sonra merak etmeyin

Bende bu ay kendimi hiç dinlemeyecem dedim hiç belirtim yok bu seferde ya onlarda iyiymiş bu ay umutlanamıyorum bile kendi kendime üzüldüm falan ama belirti varken hiç hamile değildim belki bu sefer hamileyimdir inşallah kaç aydır deniyorsun canım sen daha doğrusu kaçıncı ayında tutturdun deyim çünkü negatifde yanılabiliyor da pozitifte yanılma çok düşük ihtimal testlerin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…