Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Ayy canım ya kıyamam,yok yok yaparız sabaha

bak ya yine beni güldürmeyi başardınız haa Doğru söylüyosunuz ikizler ablamız canımıza okur inan

hıııııhh şöle aferin sana hep gül sen bak nasıl yakışıyor gülmek

ikizler ablacım saygılar

senin enerjin düşünce bak bende etkilendim acaba yapmasak mı test diyom :18: yaaaa nisanbuuu yapma valla diğer kızlar (özellikle ikizler) böle konuştuğunu görse çok kızar

Noluyoo bakiyim orda kimin enerjisi düştü yok öyle ne olursa olsun enerji düşmesi yaşamayacağız kızlar gerçekten salgıladığınız hormonlar eğer mutluysanız bebeğin olmasına daha büyük etken, bir de ah şu sigara ben de içiyorum maalesef hele de adete 5 kala sanki baca gibiyim, olacağı varsa da olmuyordur. Ama bırakamıyorum işte, yumurta kalitesini nasıl bozduğuna dair bir video seyretmiştim, yıllar önce tabii ozaman 2. bebeği düşünmediğim için umursamadım ama şimdi ovulasyona yakın içtiğimde ah kırdım mı yumurtayı acaba diye hayıflanıyorum az içmeye dikkat edelim, onun dışıdaaa hani

sorma sigara büyük dert. hem spermi hem yumurtayı etkiliyor lanet olasıca.kızlar mademki çoğumuz içiyor bu illeti beraber azaltıp sonra da bırakmayı denesek mi acaba :26:

sorma sigara büyük dert. hem spermi hem yumurtayı etkiliyor lanet olasıca.kızlar mademki çoğumuz içiyor bu illeti beraber azaltıp sonra da bırakmayı denesek mi acaba :26:

Valla süper olur gerçi ben çok içmiyorum mesela sabahtan öğlene kadar hiç sigara içmem ben öğlen yemeğinden sonra bir tane 4 gibi bir tane daha taş çatlasın gün içinde 3 tane gerçi akşam bi bu kadar daha içiyorum

Eşimle berber sigarayı bırakalı tam 4 yıl oldu darısı sizlerin başına olsun inşallah inanın çok şey farkediyor insanın hayatında

Kızlar ben hala işteyim şimdi kapatacağım ama bu sigara olayını konuşalım valla biraz azaltsak iyi olur. Ben yokkken kimse ağlamasın bak gelir oraya yaparım ona göre :)))

yaa ne güzel biz beceremedik eşimle sigarayı bırakmayı.bırakmak için nasıl bir yol izlediniz?

Bir ilaç kullanarak bıraktık ama iş ilaçta falan değil sen istemedikçe olmuyor bizimle beraber aynı ilacı kullananlar oldu tekrar başladılar biz gerçekten çok istedik bırakmayı

Bir ilaç kullanarak bıraktık ama iş ilaçta falan değil sen istemedikçe olmuyor bizimle beraber aynı ilacı kullananlar oldu tekrar başladılar biz gerçekten çok istedik bırakmayı

biz de kullandık ilaç ama bırakamadık malesef şimdi akapunktur yönemini düşünüyorum.bi nefret edemedim gitti şu illetten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…